Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej begunia🖐️ i jak tam u Ciebie? zdazyłąm ptrzeczytac że test mocniejszy niz wczoraj trzymam mocno kciuki by sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja nie wiem jak wytrzymam te dwa tygodnie... Już dzisiaj o niczym innym nie mogę myślec... A jak Twoje samopoczucie? Już chyba siedzisz na waliskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ineczko...jakby nie patrzyl to w koncu my jestesmy kocice marcowe :D zreszta kiedys sobie to obiecalysmy? pamietasz? i do daily mialysmy sie w lato z dziecmi udac??? fakt moj cykl sie troche pochromolil...na pewno wydluzyl? ineczko....czekamy...alez sie bedzie dzialo, bo i enex ma tez termin....co prawda znow za wczesnie zakonczyla, ale moze? przeciez w tej materiii nic nei wiadomo..... nastko....kiedys sie musi udac? ja caly czas uparcie i wytrwale woerze, wiec moze to w koncu ten czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka, a jak ty w koncu w tym cyklu dzialalas ??? jakie dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko dasz rade,chociaz wiem że to czekanie jest najgorsze wtedy to człowiek dopatruje sie wszelkich oznak ciąży,ale trzeba byc dobrej myśli Ty jestes tak obcykana w tych sprawach że ja wierze że Ci sie uda:) a moje samopoczucie jest bardzo dobre na walizkach jeszcze nie siedze ale po niedzieli juz zacznę sie pakować,tak bardzo za dziewczynami się steskniłam ze juz nie moge sie doczekać kiedy je przytule,a kamień z serca mi spadł bo Natalki wyniki wyszły bardzo dobre nic jej nie jest,lekarz powiedział że to może byc na tle nerwowym taki wiek dziewczyna dojrzewa i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega ja też na to liczę !!! Przecież my jeteśmy \"zimorodki\" już myślę jak by to bylo pięknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus no własnie może to ten czas......oj no to jak i enex do Was dołączy to juz w ogóle imprezka na topiku bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mysle, chociaz tak bardzo sceotycznie...nie umiem juz jak kiedys sie nakrecac....az nie podobne to do mnie..jestem bardzo sceptyczna i nieufna ....dopiero za kilka dni bede mogla wyrokowac i albo sie nakrecac albo smucic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega ja poprzestalam na 11dc ale biorąc pod uwagę to, że @ zaczeła mi sie kilka minut po24 to właściwie przełom 11-12 dc. A dosadniej mówiąc teraz mija od ostatniego razu 48 godzin... więc jeszcze jakieś 24-36 ...powinno byc OK. Resztę napiszę po wizycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nastka bedzie imprezka bedzie......suto zakrapiana jogurtami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki niestety mam juz sluz podbarwiony krwia,wiec nici nie chcialam was trzymac w niepewnosci,wiec zalatwilam sprawy i zaraz przylecialam do kompa:) a bega widze ze ostro dalas czadu aby byly efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka🖐️ no ta @ zawsze z buciorami nieproszona się zwala,ale cóż jak nie teraz to za któryms razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej z mojej strony za mocno sie nastawilam:P myslalam ze bedzie tak latwo ze niby chce,niby nie chce ze natura za mnie to zalatwi hehe kwiecien raczej odpada,bo moj mezus bedzie na swieta wiec te dni nie przypasuja trzeba mi poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko 🖐️...... coz Ci moge powiedziec? czhyba tylko tyle, ze nie znam odpowiedzi..... next time......nic innego nie wymyslimy....ale mam nadzieje, ze nadal jestes pelna wiary , ze kidys bedzie Ci dane!!? szkoda jednak...bo zawsze jakas doza nadzieji jest prawda? dziewczynki ja tez bede na podgladzie, ale musze w domku cos zrobic...jakis obiadek i ranei wywiesic i nastepne wstawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu jestem uffff:) ineczko to tez czekamy co u Ciebie wyjdzie:) było by swietnie razem z bega:D kochana a ja mam zapalenie gardła i uszu:-o no i antybiotyk mam nadzieje ze szybko zadziała bo uszy mnie swedza i bola:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko,mamulko, maju🖐️ mamulka a to cwaniara ta @ no to powiem tak nastepnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ide robic zupe na dzis ,wejde wieczorkiem:) ale mnie uszy swedza uuuuuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sie w miare obrobilam z obowiazkami, chociaz zaraz ide z mikusiem na zespol, ale poki co odebralam corke kolezanki z klasy mikusi ai daje im jesc.... poza tym musze ich przypilic zeby odrobili lekcje... wiecie co u mnie chyba owu....czuje brzuch a raczej nieprzyjemne klucie z prawej strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moni....wszystko wskazuje bo bol sie nasila i doskwiera mi ...cholera.....a dziewczyny pisaly (te ktore sa w ciazy0 ze nie czuly bolu owu w cyklu kiedy zaszly w ciaze??? chyba ze to nei regula? bo ja niewatpliwie czuje bol! i tego nie da sie pomylic z niczym innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=> oczywiście, że to nie reguła :D I coąś mi się wydaje, że tym razem się ida ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=> oczywiście, że to nie reguła :D I coąś mi się wydaje, że tym razem się ida ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :D no Begus to chyba te żołnierzyki mężusia wreszcie dożyją :D , a co do bólu to nie ma reguły jedna kobiety czują a inne nie wiecie ja jednak głupia jestem ,bo dziś w końcu zrobiłam test (a jeszcze wczoraj mówiła,że nie zrobię ) i oczywiście 1 krecha ,ale chociaż wiem juz na czy stoję ,u mnie po owu dziś 8 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko szkoda ,że ta mendziura do ciebie przylazła ,bo byś miała super niespodzianke dla mężusia na następny przyjazd :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> ale wymyśliłaś z tym testem :D I już wiesz na czym stoisz, abyś się nie zdziwiła tak jak ja :D Ja też robiłam tak gdzieś 8 dni po owulacji i nawet cienia kreseczki nie było. Dlatego w dniu spodziewanej @ jak zrobiłam, to się mocno zdziwiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Sylwus nie rób mi nadzieji :P , chociaż chciałabym się zdziwić :D ,ale juz mnie brzuchol pobolewa na @ .Chociaż zobacz telepatycznie robie to co ty to może i Karolinke telepatycznie urodzę :D , skończyłam na 10 dc -owu była 14 dc =to tak jak u ciebie i jeszcze ten test ,o kurcze no to by było super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×