Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no tak....ja tu z kawa na ploty a was nie ma...:( ewlinka swoja kawke juz wypila... moni jeszcze nie przyszla? koko wpadla i wypadla, podobnie jak kate... a reszta? enx pewnei sledzi nas z ukrycia.....niczym szpieg z krainy deszczowcow :D buziaczek enex....szkoda, ze nie spotkamy sie filharmonii.... ineczka pewnie do pracki dopiero dotarla, daily tez..... no a cala reszta pan pewnie krzata sie w domku... no ja tez powinnam ale dalam sobie chwile relaksu...pogoda koszmarna...pada, zimno i wstretnie...ja mam rozmemlane wszystko w domu (dobzre ze obiad chociaz mama) a dzis ide z mikusiem do filharmonii wiec musze ogarnac troszke znim wyjde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialobyc dobrze, ze obiad chociaz mam! ALE JA PISZE JAK POTLUCZENIEC TOTALNY.... i w dodatku z cps lockiem ktory mi sie wcisnal i sama do siebie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,no ja wczoraj juz nie dopchałam się do kompa i nie mogłam z Wami pogadac wieczorkiem i znowu mam zaległosci eh.... u mnie tez pogoda dziś paskudna cos siapi z nieba wieje i w ogóle do du***a wczoraj tak ładnie było ta pogoda to ans wykończy Idę zaraz do szkoły jak wrócę to tradycyjnie z kawusią wpadam,mam nadzieję ze ktos będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem Beguniu,ale tak z doskoku,bo musialam śniadanko wydać dzieciakom. Taka jestem do d...py,że najchętniej to weszłabym do łóżka na cały dzień. A tu musze podbić ten cholerny przegląd. i to musze jechać z dziećmi,bo nie mam ich komu podrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam ewelinko, ze dzieciaczki powstawaly.... a c do wyjscia z domu rozumiem Cie doskonale...ja tez jestem bleee, pogoda jeszcze wieksze bleeee i jeszcze z dziecmi sie musisz tarabanic...podrzuc mi dzieci :D nie ma sprawy!!!! nie dma im krzywdy zrobic!!! ja tez ewelinko musze sie zebrac choc tk bardzo mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się nie chce, ja widze tę pogodę no i mam jeszcze katar, ciężką głowę i tak wogóle to wiesz..... Ok, posyłam ich kurierem do cioci begi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, czekam ewelinko na nich!!!! tyljko ubierz cieplo bo zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem Beguniu!!!!! Muszę tylko wmusić jakieś jedzenie do synka,bo on to taki wolny w tym jest,że trace cierpliwość!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewelinko🖐️ oj to zyczę Ci by samochodzić pozytywnie zdał test:D,nasz był przegladany 2 marca i z przymruzeniem oka na pewne sprawy przeszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatj nastko !!!! juz co prawda kawe wypilam i siedze i czytam rozne rzeczy a powinnam zrobioc duzo innych rzeczy, chyba dam sobie jakis czas bo inaczej w ogole stad nie pojde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beguś,no ja tez podczytuje to i owo,a w domku tyle roboty :D dopije kawkę i zabieram sie za coś tylko nie wiem za co najpierw:P Monika na dziś zaprosiła dwie koleżanki z klasy,tez muszę coś im przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem ale na chwilke:) bo jade z moja szwagierka do hurtowni dzieciecej ogladac wózki:D to sie napale i po podniecam troche:Pdzis znowu dobra wiadomosc moja kuzynka w ciazy :) .Dobra kochane cytologia zrobiona jutro ide na sciagniecie wsciekłej krwiii ,na hormonki:) kochane mocno Was sciskam i całuje👄 ,koko cholipcia no poczekamy te 4 dni ,ale ja to juz myslałam ze cos wiesz :D strasznie jestem niecierpliwa ;) chyba musze jakas joge pocwiczyc na wyciszenie:Pja wróce to wpadne do was kochane moje 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze, ze mamy takie same dylematy...ja tez nie moge sie dzis zebrac i nie wiem od czego zaczac i dlatego tak skutecznie oddalam od siebie prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już podglądam co sie u Was dzieje... Koko ale Cię to babsko zbyło... Ja dzisiaj przed 17 idę oglądac brak mojego jajka... Ale bardzo dziwnie pobolewa mnie podbrzusze, tak jakby mnie szczypalo od środka- dziwne uczucie.... Chyba mi już odbija doszukuję się objawów 30 godzin od jajeczkowania! Chyba muszę się zając jakąś pracą bo u Was to dodatkowo się nakrecam... Ewelinko co znaczy to przygłębienie??? Takie jest to zycie! To że jesteście fizycznie oddzielnie nic nie znaczy, najważniejsze, że duchowo jesteście razem! Kochana każdy dzień Was przybliża do Waszych celów: do budowy domku, narodzin Igorka. Z takich dni składa się nasze zycie raz jest lepiej raz gorzej, najważniejsze, że \" wózek jedzie we włściwym kierunku\". Zachwilę wyjdzie słonko (u nas już jest czyli ma jeszcze 130km) wyjdziesz z dziećmi na spacer i spojżysz na to wszystko inaczej. Spójż na to w ten sposób! Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka 🖐️ a ja dzis cholera od kopa sie oderwac nie moge.... Ciebie inka brzuch od srodka swedzi a mnie ciagnie typowo na @....tez chore chyba troche zawszesnie na objaw w ktora kolwiek ze stron, a jednak??? ale jakos ostudzilam dzis swoje nakrecanie i lepiej mi z tym, ale za to zla jestem na siebie bo siedze przed kompem i nic kompletnie nie robie madrego...i w dodatku objadam sie niemilosiernie a gruba dupa rosnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w ten śniegowo-deszczowy dzień .Byliśmy z Małgosią u szczepienia Zniosła je baaaardzo źle. Płakała długo, nie mogłam jej uspokoić. Małgosia waży 6500g, przytyła więc przez te 6 tygodni 1kg. Obwód główki-41cm, klatki piersiowej-40cm. Następne szczepienie - po ukonczeniu 6 miesięcy. Wypada więc 27 maja, czyli w moje urodziny . Zajrzałam do książeczki Marysi i w tym wieku ważyła 6350g, czyli podobnie, a waga wyjsciowa była przecież dużo mniejsza (3080g).Długość ta sama -64cm, główkę miała tylko mniejszą -39cm, zxa to klatkę puiersiową większą o 1 centymetr. A Kuba ważył w wieku 3 miesięcy 7600g!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przepraszam ,że tak zwiałam ,ale musiałam syna do szkoły zawieżć ,no i poleciałam do innego labolatorium na betę wynik o 15 ,Bega u mnie śliz bez zmian tylko troche go mniej ,co do bólu brzucha mnie @ boli od owu tylko tak troszkę inaczej ,teraz też niby @ ale jakoś dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju to pięknie Ci rośnie ta pociecha! Bega \"ciągninie\" to chyba nie na @, zresztą ciężko określic rodzaj takich dolegliwości, u mnie miesiączkowe to raczej takie bóle skórczowo- rozkórczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koko! a możesz sie dowiedziec o wyniki telefonicznie czy musisz jechac? Bo do 15 tyleeeeeeeeeeeeeeeeee czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju jak ci dobrze ,że masz maleństwo ,te szczepienia nie są przyjemne ,ale jak mus to mus .Inka nyslę ,że sbie nie wmawiacie tych bóli ,mnie tez tak bolał i boli .No zobaczymy jaki będzie wynik poprostu to moje 4 h chyba najdłuzsze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja właśnie telefonicznie ,bo w tej okolicy będę o 16 ,ale przeciez nie wytrzymam .A myślisz ,że wynik będzie miarodajny ,bo tamta pani mnie zbiła z tropu ,więc tej to nawet nie mówiłam ,który mam dc tylko ,że lekarz mi zalecił i już .Ty jestes w tym obcykana dziś mam 24 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo koko!!!!!!!!!!! nie moge sie doczekac 15!!! bede tu warowala!!! bo potem szybko musze wyjsc i juz mnie nie bedzie.... maju...ja tez porownywalam z ksiazeczka moich chlopcow jak rosli./....fajnie ze mozesz znow to przezywac...ja tez chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i jak tu nie mówić ,że ma się pecha ,jak ja weszłam to wy zniknęłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę bega ,że bedziesz i to szybciej niz sądzisz :D ,jak tylko bedę cos wiedziec to dam wam znać (ja chyba zwariuję ,muszę sie za coś wziążć , ale nie moge ) ,kurczę a chińskich tablic wychodzi chłopak i co to będzie jak będzie :D .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×