Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no to koko.....nie dosc ze siebie nakrecasz to jeszcze nas napalasz na nakrecanie Ciebie, niezla spirala ale tak jak moni zauwazyla slusznie....fajna....adrenalinka skacze !!!!!! kochane ale tak naprawde ile bym dala, zebysy tak w koncu wszystkie, zeby nam sie udalo!!!! przeciez tez bysmy mialy co robic...wspolne odczucia ciazoe, czekanie na wynik o plci? potem porody....ilez emocji!!!! takze juz to staranie stalo sie nudne nie sadzicie???? czas na inne wyzwania!!!!! takze koko marsz na bete!!!! przynosic dobre wiesci i zarazac pozostale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu ja lubie sie nakrecac ,a szczegulnie jesli chodzi o ciaze i testy ciazowe :D to moja specjalnosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta juz wyjdzie koko!!!! IDZ!!!!!! naraska drogie panie!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Beguś jutro wpadnę z wieściami ,tylko nie wiem czy jutro będe miała wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko jutro tez bedzie wynik:D, kochane ide wziasc sie do pracy po @ moj M czeka i juz sie nie moze doczekac:P:D🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :D Daily malutka słodka i już od małego języczek do zdjęcia pokazuje :D Koko=> ;) to może jednak nie przeziębienie :D A katar chociaż masz?? Pewnie nie :D Zaraz szukam tablic i się wpisuję do tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 Ale to ma być miesiąc zapłodnienia czy ostatniej @, bo u mnie tak zawsze wychodziło, że @ w innym miesiącu i zapłodnienie też. I nie wiem jak mam sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwia:) chyba jednak miesiąc poczęcia;) Jak tam dzieciaczki-chrapią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanka-brawo za spostrzegawczość🌻 dopisuje dziewczyny-ale już nie alfabetycznie bo nie chce mi się;)kombinować. 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 28.Maja73 29.Agunia33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz popisze ze sobą bo chyba nikogo nie ma:( A mój mąż ściany maluje na drugim końcu Łodzi-prawie jakby drugi etat ciągnął :D Duzo nas co? to już taka klasa w szkole za naszych czasów;) prawie trzydziestka:D fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi też:D Jednego nawt słyszę-tego najmniejszego chrapaczka;) Sylwia-w jakim wieku są twoi chłopcy bo nie pamietam? chyba już w szkole obydwaj? Hej Majuś:) a skąd wiesz??? ;) ja niestety nie byłam chociaż b chciałam-ale nie miałam co z dOminikiem zrobic:(no trudno a moi dziś w nocy wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, dzieci są \"na jedno kopyto\". No cóż, i ja , i mąż jesteśmy w podobnym typie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, chyba na stronie zespołu :) coś wypatrzyłam. Tęsknię bardzo za Częstochową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ja zawsze w okolicach 22 nr ale moje dzieci mają nazwisko na D więć pewnie będą z przodu-średnio fajnie;) A ja mam podwójne nazwisko:D i bałagan z tym tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Maja z Czestochowy pochodzisz? czy tak po prostu tęsknisz? bo ja tak po prostu.......... Zdradzę wam tajemnicę,ze Maja z męzem to jak rodzeństwo wyglądają:D albo bliźnięta dwujajowe-dlatego dzieciaki takie podobne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz duzi chłopcy:) Pokazałabyś ich...bo córeczkę to juz widziałam kilka razy a ich nie:( no i siebie:D Pochwal się,pochwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jlili, jestem z Piły, mieszkam od lat w Bydgoszczy. Częstochowa to taki sentyment. Byłam kiedyś w pewnym klasztorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-ale gościnnie? No bo już się zastanawiam-jakie tam siostrzyczki urzędują........... No to nam tu zagadkę walnęłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> nie chwalę się bo mam zdjęcia na płytkach i ostatnio mam problem z otworzeniem ich :( A chłopcy słabo teraz pozują. Zaraz sprawdzę co mam na kompie to coś na chwilkę wkleję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×