Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

🖐️ kochane ja tylko na chwilkę ,bo jeszcze się zle czuję ,ale Bega chciałam ci napisac ,że u mnie 14 dc było dokładnie to samo taki zwój śluzu mi wyleciał ,szczerze jeszcze nigdy u siebie czegoś takiego nie zauważyłam ,a brzuch bolim od owu i dołem uczucie nabrzmiałości ,już sama nie wiem co o tym myśleć -jeszcze 5 dni ,a może test chociaż 1 dzień przed@ można zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko mysle ze M innej nie poszuka;)bo przeciez misje ma do spełnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne koko mi pozytywne testy wyszł 3 dni przed @ i było widac 2 kreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze roksi!!!! nie poszuka, zapewniam Cie, ale jakie te przytlanki potem beda......ach...!!!! i wiesz co ci powiem, ze jak teraz maltretowalam mojego meza to powiedzialam mu ze to juz ostatni raz i ze juz na iesiac dam mu spokoj....to mi powiedzial, ze na miesiac to nie chce spokoju :D ale wiem, ze tymi codziennymi juz przymusowimi przytulankami byl zdegustowany, zreszta ja tez....nikt nie lubi robic nic na sile i wbrew swojej woli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi gdzie on by znalazł drugą taką super babeczkę jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj o tym samym piszemy Begus...... tylko wlasnie jak je skutecznie oslabic....zeby tylko \"zenskie\"przetrwaly:) Moniu chyba bede musiala z Ciebie wziasc przyklad:) nie meczyc tyle chlopka swojego....nie wiem czy pamietacie....ale moj nie dosc ze umeczony codziennymi przytulankami...to jeszcze w ten najwazniejszy dzien grypka go dopadla:o oj....oby to byl tylko powod nieudanego ostatniego cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz Moni ,że 3 dni przed można ,kurcze żebym sie lepiej czuła to pojechałabym na betę i miałabym pewność ,może jutro się lepiej poczuję ....oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko👄 hehehe Kochanaaaaaaaaaa oj nie wiem nie wiem....... mowia: ze jak czlowiek glodny to szuka jedzonka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko 🖐️...no wlasnie moja droga, zaraz tu sie kretynki jedne nakrecimy;.....wiec dokladnie moja droga mam nabrzmialay bebol wstretny, nie dosc ze wielki to jeszcze nabrzmialy ! no i ten sluz zagadkowy???? koko a jaki masz teraz sluz???? no a co do testow to jak najbardziej dzien przed @ ROB!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko....ja niczym monia teraz bede....ta beta to ni ejest zly pomysl!!!!! :D moni kusicielka i bega kusicielka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak zaraz po owu jak mi wyleciało to cos to za dzień lub 2 miałam taki grudkowaty i lepki ,a teraz od wczoraj to mam mokro jak cholera ,aż robiłam wczoraj test owu ,bo myślałam ,że może mam znowu ..........i mam go na bieliżnie ,to znaczy ,że nie tylko uczucie wilgoci ,ale leci ,a zawsze mam sucho o yej \"porze \"cyklu .Jakiś pochrzaniony ten cykl mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje koko ze moze 3 dni przed:D,kochane ja lubie jak sie nakrecamy to jest takie superrrrrrrrrrr:D:D na serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie 👄 wy moje kusicielki ,a betę trzeba na czczo ? Roksi dziś u mnie 23dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak bega kuszenie to moja specjalnosc:P:D,moj M mowi zebym go pokusiła tez ale tak erotik:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nie mam siły dziś nawet żartować ,ale jesteście super ,a z tymi wężami dobre :D roksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko....a moze nie pochrzaniony tylko ustrzelony??? :D z tego co dziewczyny zaciazone pisza to wlasnie mialy duzo sluzu!!!!!ktory wylatywal ze tak powiem....wiec koko moze beta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owu wyszedł negatywny nie chce się napalać na ciążę :D,ale przedwczoraj jak poszłąm do swojej fryzjerki to powiedziała ,że się zmieniłam na twarzy ,a fryz jak mi zrobiła to trzymał się jak nigdy 3 h ,a teraz wogóle wyglądam do dupy ,jestem brzydka jakaś :( ,a może to ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez dolaczam do Naszych Kusicielek .... KOKOOOOOO moze jednak jutro BETA:D:D:D:D:D:D teraz juz masz 3 do1 wiec:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mile panie bega musi udac sie do dzieci bo ostatni zaniedbuje je prze ten komputer i musze je zmusic do lekcji bo zupelnie mnie nie sluchaja, musze jk ten zandarm stanac teraz nad nimi!!!1 ale bede zagladala...nie powiem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko moze Ewa hehehehe ,ale wiecie co jak ja byłam tez w ciazy to duzo sluzu mleczno -gładko -slizgiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi reformy to chyba wprowadzę w domku jak zajdę haha , a takich na tyłek to jeszcze nie mam chyba jeszcze nie wiek :D,a tak poważnie to nie mam tempki ,ani kaszlu tylko mnie wszystko boli ,a zwłaszcza plecy ....oj tak jak jutro się lepiej poczuję jade na betę ,już chyba wyjdzie jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak............ super mi sie kochane klikalo....ale moje dzieciaczki wrocily wlasnie z podworka:):):) ide do kuchni.................caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko matko ja to krzyz,to jest jeszcze wieksza szansa na ciaze :)ile dni po owulce jutro bedzie??? bo jak 10 to beta juz wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki ,a ja ide się położyć ,bo z ledwością się do was przyczłapałam ,ale się przyczłapałam ,bo przecież nie mogłam wytrzymać pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×