Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Hej Maja:) Wiesz-musicie na spokojnie sie porozglądać-czasem ceny naprawde się róznią. A kasy.i tak wam pójdzie i nerwów ale satysfakcję jaką bedziecie mieli:) Zobaczysz jak będzie fajnie jak będziesz już sobie wieszała zdjęcia dzieci i firaneczki......... a ile metrów ma to wasze noew mieszkanlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kuchni mamy podobne dekorki:) E no to wielkie to mieszkanie.Super! Koniecznie czwarty dzidziuś:D A zdradzisz ile kosztuje w Bydgoszczy mieszkanie w stanie surowym zamknietym? W Łodzi-powariowli z cenami-tragedia po prostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć, że jesteśmy w czepku urodzeni. Jak zaszłam w ciążę z Małgosią, patrzyliśmy na taki fajny teren naprzeciw naszego kościoła. W poblizu górki, lasy.No ale niestety, zaczęli budować tam Netto.No a potem cud. Odgrodzili kawałek działki i zaczęli budować dwa bloki. I zgłosiliśmy się do developera jako pierwsi. Mieliśmy możliwość wyboru mieszkania i jeszcze po starych cenach (około 2600zł za metr). A teraz, kiedy chcemy sprzedać to mieszkanie, ceny poszły straasznie w górę i sprzedając to stare mieszkanie dostaniemy sporą sumę naprawdę. Teraz metr nowego mieszkania kosztuje 3500-4 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także kredytu zostanie nam niewiele, spłacimy go w około 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście poszczęścilo Wam się -naprawdę wspaniale:) Pewnie zamieszkacie tam na długo :) No i metraż-też przyszłościowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkim wam bardzo dziękuję za słowa otuchy ,Kate naprawdę popłakałam sie czytając twoja historię ,kochana szczerze ci współczuję i cieszę się ,że dzwignęłaś się z tego i dobrze ,że spotkałaś człowieka ,który cię kocha ,tamten nie był ciebie wart .Jesteś bardzo silna kobietą . wiecie co do tego bólu brzucha to jednak sobie go nie wmawiałam i coś się tam dzieje niedobrego, ja nigdy nie miałam przed@ plamień poprostu ,zawsze przychodziła bez żadnych zwiastunów ,a dzis mam brązowe plamienia ,muszę iść naprawde do lekarza ,bo ja myślałam ,że brzuch boli na ciążę ,a tu pewnie jakieś choróbsko się mnie czepiło....może dlatego nie zachodzę w ciążę ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili fajne mieszkanko ,ja tez uwielbiam zmiany ,a zreszta co lato robię jakis remoncik ,mój M już ma ich dosyć ,bo przy tym zazwyczaj kupa bałaganu ,czego on nie znosi Maju fajnie jak tak człowiek moze od podstaw sobie planowac co zrobić w mieszkanku , a wogóle to będzie nowe ,zmiana i jest wtedy super -uwielbiam zmiany ,aczkolwiek mojego domu bym nie zmieniła ,chodzi mi oczywiście o miejsce i z zewnątrz ,a w środku to się szybko człowiekowi opatrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was kochane ,a ja nie mogę spać po tych dzisiejszych przeżyciach ,pewnie teraz będę rozmyślać pół nocy ,a jutro ciężko będzie wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paty 36
U mnie się zgadzaja tablice +,+nie wiem jak wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu 🖐️ może masz racje misiu no ty kochana to masz super ,masz 3 jeszcze niedużych dzieciaczków i maleństwo niedługo :) , a moje to juz stare konie i juz tak nie chcą sie przytulać ....och wróc (muszę mówić jak Zyta G ) ,bedzie dobrze ja tez mam nadzieje bedę mieć dzidzie ,moze rzeczywiście pisana jest mi na styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLICE CHIŃSKIE – PRAWDA CZY MIT ??? 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 🖐️ Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie doświadczałam długiego starania... ale wspólodczuwam z Wami ❤️ i życzę, byście wszystkie doczekały się Swojego Szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wciełyście mnie :( Nie ma mnie w tabelce. Koko=> nic nie dzieje się bez przyczyny. A to, że nie zachodzisz, bo jak narazie nie dałaś zbyt dużej szansy maleństwu. Sama pisałaś, że staranka kończylaś zbyt wcześnie. Idź się zbadać na wszelki wypadek. A potem działaj tak jak ostatnio, najwyżej po troszku przybliżaj. Uda się zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki misiu ,ide sie jednak położę ,a ty bidulko jak musisz leżeć cały dzień to w nocy chyba ci się spać nie chce :D pa 🖐️ misiu 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ,a może złą tabelkę skopiowałam , wiem ,że nic sie nie dzieje bez przyczyny ,martwią mnie tylko te plamienia ,wiesz w tym mc to nie wiem ,ale chyba spróbuje do 11 dc ,bo jednak nie odpuszcam najwyżej dzidzi będzie z grudnia ,przeciez teraz też by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinnam już spać... skoro nawet uśmiech na dobranoc zepsułam! :) tak miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> wiesz ja się tak dobrze nie znam, ale może jednak ta Beta za szybko była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj misiu to ty z konieczności siedzisz ,no juz nie długo ,jak to mówia już bliżej niż dalej ....choć potem też na początku nie pośpisz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus no dzis był 10dzień od owu ,to myślę ,że juz by coś wyszło ,aj juz sie pogodziłam z brakiem ciąży (choć było ciężko) , a już do poniedziałku niedaleko ,nie wiem ale beta jest raczej pewnym badaniem ? nie bardzo sie na tym znam dobra lecę do mojego M ,bo bidulek śpi smacznie a ja nie mogę się od was odczepić :P :D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie , ja nigdy nie miałam plamień ,no nie licząc połogu ,bo się zdarzały ,ale tak to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO=> ja tak sobie tylko myślę, bo czytałam, że zagnieżdżenie zarodka następuje ok. w 6-10 d. A wtedy dopiero pojawiają się hormonki. Ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×