Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

TABLICE CHIŃSKIE – PRAWDA CZY MIT ??? 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 KTOŚ SKASOWAŁ PIERWSZY WIERSZ !!! Dziewczyny nie kopiujecie ostatniej tabelki i robi się balagan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLICE CHIŃSKIE – PRAWDA CZY MIT ??? 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju-wy mi się absolutnie nie mylicie:)-tylko muszę zawsze sobie poukładać która czyja córeczka;) Ale wiem,ze Twoje Małgosia jest trochę młodsza...i ma slicznego irokeza;) nastka-kiedy wyjeżdżasz? tzn-przyjeżdżasz? Moni-jak sie czujesz-lepiej? Musisz wyleżeć te uszy no i czapa obowiązkowo! one lubią nawracać. Wiem bo mój mąż ma z nimi problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLICE CHIŃSKIE – PRAWDA CZY MIT ??? 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że jestem potrzebna do jakiegoś doświadczenia;) Przepraszam, że jestem tu z Wami tak mało, ale ja nie mam czasu skupić się na czytaniu tych elaboratów, które piszecie i się gubię:( Głupio mi potem tak wpadać w pół słowa, jakbym się z choinki urwała;) Jestem na kafe, pyskuje na krótkich topikach, które giną w czeluściach i nie muszę się martwić, że coś przegapiłam;) Ale jestem z Wami, w każdą wolną chwilę przelatuję co, u której słychać. Pozdrawiam 🌼 Napiszcie co potrzebujecie ode mnie (jakieś dane?) to podam...jeśli ma to w czymś pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo 3 -no nieźle sobie radzisz w krzyżowym ogniu pytań i ataków:D pomarańczek:) co do doświadczenia to już widzisz.........najlepiej podaj dane czy Ci sie dzieci zgadzają z tabl chińskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo trójeczki podaj proszę miesiąc poczęcia Twoich dzieci i luiczbę pelnych lat które wtedy mialaś, np ja poczelam mojego synka w maju a w sierpniu kończylam 25 lat, czyli data poczęcia maj 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymon - styczeń lat 21 Szymon - październik lat 23 Martyna - grudzień lat 26 teraz - wrzesień, lat 30 Nie wiem czy czegoś nie pokręciłam(?) urodziłam się w czerwcu\'76 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja ja tez tam napisałam bo tez byłam nieletnia mamą,a jesli mogę tej dziewczynie pomóc w jakiejs pracy to bardzo chętnie to zrobie a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLICE CHIŃSKIE – PRAWDA CZY MIT ??? 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 Mamo trójeczki teraz w tablicach wychodzi Ci córeczka, ale to tylko tablice. Zobaczymy jaki bedzie final naszej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dail..ja wiem, że to \"tylko\" tablice. Spokojnie;) będzie co ma być. Ale mojej siostrze też się zgadza i pierwszy syn i teraz, wg usg 4d syn - więc to pewne usg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja-trudno radzić w takich sprawach. To zawsze indywidualna decyzja-ja w takich przypadkach (udziału w jakimś przedsięwzięciu) zawsze zastanawiam się przede wszystkim \"czemu to ma służyć?\' I czy nie jest tanią sensacja-ale czymś głębszym. Jeśli uważasz,ze dobrze się zadziało ,ze urodziłaś tak młodo i chcesz coś ważnego przekazać innym młodym dziewczynom-to czemu nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co-bo jest pewne niebezpieczeństwo jakiegoś np konkretnego kierunku tego reportażu.Ja jestem dosyć ostrożna-ale mam ku temu pewne podstawy. Dlatego dziewczyny musiałybyście się zorientować w jakim duchu on ma być pisany....... Jak będzieci wiedziały coś -to dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie czekam na meila od niej zobacze co to w ogole ma być tak jak mówisz Lili trzeba być ostrożną bo nie wiadomo tak do końca czemu ma to słuzyć,na zdjęcie napewno bym nigdy nie wyraziła zgody bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 123
TABLICE CHIŃSKIE – PRAWDA CZY MIT ??? 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 Dziewczyny ogromne dzięki za porady dotyczące piersi - ściągam pokarm laktatorem i masuję - jak narazie pomaga, juz tak nie bolą Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc...reportaż ma pokazać, że urodzenie dziecka w młodym wieku nie przekresla szans na szcześliwe i udane zycie w przyszłosci...Przed oddaniem do druku będę miała wgląd do tekstu. Juz mnie z fotografem umawiają...oj ale namieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie LilI,to nie uwazam ze dobrze sięstało, własnie zle sie stało i tez wiele przez to straciłam...ale czasu nie cofne, moge za to pokazac, ze i tak mozna ułozyc sobie pózniej dobrze zycie... Ten fotograf mnie meczy troche tez, wolałabym bez...ale w sumie to nawet na kafeterii pokazuje swoje zdjęcia, raczej nic nie mam do ukrycia, tyle, ze chciałabym oczywiscie, aby nie przekręcili tego co im powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kopiujecie te tabelkę, coraz to inną, a biedny Gruby Miś kolejny raz zniknął. No to ja go przywracam: 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 Kopiujcie ostatnią!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA super, będzie dobrze najważniejsze żeby sie ni poddawać. Piersi pewnie jeszcze troszke pobolą ale przestana i będziesz się cieszyć urokami karmienia. A po latach z czystym sumieniem i ogromną satysfakcją przyznasz nie poddalam się i karmilam moje maleństwo piersią. TRZYMAM KCIUKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×