Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ronja niom koniecznie i jeszcze dokłądnie przeczytaj druk przed wydaniem,a jakąs umowe będziesz podpisywac czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja-no to jesteś tego świetnym przykładem,że można sobie życie dobrze ułożyć-pomimo tak wczesnego i pewnie troch ę zaskakującego macierzyństwa:)Możesz nieść nadzieję dla wielu takich młodych osób-które są w podobnej sytuacji-a może nawet zastanawiają się czy urodzić... Co do zdjęć-to cóż-ja zawsze mówię ,ze jak w coś wchodzić-to na całego.A ja trochę.to w ogóle;) Tymbardziej,ze nie jest to jakaś trudna czy wstydliwa sytuacja=ale powód do dumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja już zajrzałam miałam skrzynkę przepełnioną:) może teraz coś dojdzie,ale ja jedynie mogę jej napisać jak to ze mną było :)indywidualne spotkanie wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily jak statystyki? Możecie sie śmiac z tych tablic, ja nie biorę ich w 100% za pewniaki chociaż u mnie sie sprawdzają, ale jesteśmy tylko trybikami w wielkiej machinie życia na ziemi, jeśli cyklicznie nastepują pewne zdzrzenia w przyrodzie to to też można pod to podciągnąc. W zależności od faz księżyca nasze jajeczka mogą przyciągac tylko określone plemniki a inne wręcz odpychac lub być na nie obojetne... Kto chce niech wierzy lub nie. Ja uwazam, że coś w tym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazjo, ja tez się z nią nie spotkam, ale przyjedzie do mnie fotograf ;-) Moze zamieścic Twoją opowiesc bez zdjec, też będzie dobrze... Na razie porozumiewamy się przez maila, potem jak cos to przez telefon...mam byc \"miodem na duszę\" - czy jakos tak, przerażonych dziewcząt które są w ciązy i boja sie przyszłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja eh prawdę mówiąc to ja tym młodym dziewczynom nie zazdroszczę początków one zawsze są trudne napewno sama cos o tym wiesz prawda?ale ja tez jestem przykładem ze pomimo wielu problemów zyciowych można sobie zycie wspaniale ułozyć i wczesne macierzyństwo nie musi wcale niczego przekreslać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny alez macie niezly speed, jak zwykle zreszta....nadajecie w tempie zawrotnym a biedna beda nie moze nadarzyc za wami...a musze jak zwykle sie spieszyc bo jak zwykle czas mnie goni .....musze sie wami nacieszyc do syta :D bo nie bedzie mnie caly tydzien i umre z tesknoty.... ewlinko jak dobrze ze jestes!!! gdyby nie ty to kto by czuwal nad nasza tabelka!!!!! dobrze ze pilnujesz tego!!!! ustanawiam Cie naszym tabelkowym!!!!!👄 kochane ja tez tablice traktuejz przymruzeniem oka....ale zobaczymy jkak nasza statystyka wyjdzie??? no i sprawa dla mnie najistotniejsza...dzis zrobiony test owu wyszedl negatywnie!!!!! czyli nie chce byc inaczej...owu byla wczoraj wtedy kiedy ja czulam!!!!!!! czyli z kazdej strony jakby na to nie patrzec nie powinno jajo umknac , ale jak widac nie koniecznie tak byc musi..... martwi mnie tylko jedna rzecz...czuje sie tak troche @..:( tylkoze to niemozliwe zeby juz czuc sie @ za duzo czasu do @ tzn, tylko ze strony brzucha dziwnie sie czuje...bo mnie tak ciagnie i taki wydety na maksa jest taki rozdymany i jakos tak ciagnie...to mni emartwie:( ale pocieszam sie ze na @ objawey zbyt wczesnie...... to tyle relacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też już rano było po owulce ale dla świętego spokoju pójdę jutro na to USG, żeby moja gin nie myślała, że ją olewam. Śluzu u mnie brak....jak gmyram to raczej mało i lekki, biały, urywający czyli bez śladów śluzu plodnego.... trochę to dziwne bo tak jakoś dobrze sie nie zaczął a się skończył, mimo siemienia które w siebie co rano wmuszałam. Nie wiem czy wiecie ale po jajeczkowaniu nie powinno się juz pić siemienia bo może dzialaś poronnie- dziwne to ale gdzieś to wyczytałam. Ktoś pytał czy bedę robic betę, odpowiadam, że tak ale muszę spytac kiedy jutro pzry wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nic nie kumam z tych tablic,nie wpisuje bo nie umiem;)lili ucho lepiej ale nie super mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro tez do gina ide i po prosze o skierowanie na hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 Kopiujcie ostatnią!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia33❤️Asik❤️ Agaaga36❤️Ala_71❤️Aneta ana❤️ Anastazja❤️ Bega❤️Dana68❤️Daily❤️ ENEX❤️ Edlem❤️Ewelinka❤️ GrubyMiś❤️ Inka❤️Janeczka❤️ Justina❤️ Kate68❤️ Koko❤️ Kroma❤️ Lili❤️ mamatrójeczki❤️Maja❤️Mamulka❤️ Miśka 123❤️ Moni❤️Paty36❤️ Poka❤️ Ronja❤️ Sylwia❤️Nadziejka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 Kopiujcie ostatnią!!!!!!! brakuje mi na liscie jak sie nie myle MAJA73 I AGUNI33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane....mam chwilowa przerwe, ogarnelam, ugotowalam dzieci do lekcji zagonilam a sama jak kretyn do was.... wiecie co??? ciekawostka zoologiczna...juz nie wiem co to jest???? mialam sie nie nakrecac, i nie cudowac ale to silniejsze ode mnie.... wlasnei po wizycie w kibelku dokonalam fascynujacego odkrycia..a mianowicie przepraszam za dosadnosc...ale wylecialo ze mnie troche takiego czegos okreslilabym to mianem czopa sluzowego???? a potem mialam mega slisko i uwaga...nitki plodne???? ZGLUPIALAM??????? brzuch wzdety, testy owu ujemne? nie czuje zadnego klucia nic takiego???? co za diabel????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko 👄 ❤️ 🌼 dla Ciebie za takie mile powitanka zawsze!!!! i tylko dla Ciebei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Begus👄🌼❤️ i jak Tu Kochana sie nie nakrecac co nie???:):):) P.S. ja Tam Cie Nie Nakrecam:p Ale Dla Mnie Jestescie z Ineczka Pewniaki W Tym Miesiacu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko ty zawsze taka romantyczna i tak rózowo zawsze nas witasz:D 🌻, bega to ja juz tez zgłupiałam o co chodzi z twoim sluzem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bega znajac mnie to ja juz bym stwierdziła zapłodnienie i tylko zapłodnienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis dostalam pieknego tulipanka od mojego Amadeo.... dostawali w szkole z okazji pierwszego dnia wiosny:):):) i powiedzial ze on jest mezczyzna i nie potrzebuje kwiatow i ze chcial dac Pani..albo Amandzie ...ale stwierdzil ze najlepiej dac mamusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksi, moni....to moze wy bedziecie zaklady przyjmowac , jak na koniach obstawiac...skoro takimi pewniakami roksi jestesmy :D :D :D tylko kto bedzie wyplaca kase my??? a powaznei to tez chcialabym wiedziec co sie dzieje i o co chodzi..10dc sluz total plodny ale do owu daleko...susza wzgledna i owu potwierdzona testami i bolem sucho i znow sluz plodny....jakis obled? ciekawe jaki jutro sluzik bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus ja mysle ze za tydz to juz bedziesz wiedziała czy sie udało, a na pewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostalam tulipana w sklepie dawali :D niestety nie od syna :( tylko w C&A.... wiecie co tak sobie pomyslalam, ze wlasciwie jeszcze nie probowalam jednej wersji....a mianowicie jednego zlotego strzalu ale monitorowanego testamiowu.....jesli mi teraz nie wyjdzie to juz mam plan na nastepny miesiac....czyli zestaw testuw i abstynencja....jak zobacze dwie mocne krechy strzal do jaja jeden mocny i skondensowany...potem znow abstynencja.... tak!!! tak zrobie....tego jeszcze nei trenowalam...ale sie ciesze, ze mam juz plan dzialania na przyszly miesiac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni👄 nie nie dzialam jeszcze.... moj plan (choc nie wiem czy mi sie powiedzie) to dzialam dopiero jak pani doktor da mi zielone swiatlo.... bo przyznam sie szczerze ze jak bylam ostatnim razem w 12dc i 14dc(12 nie bylo jeszcze nic a 14 bylo na 15mm)kazala mi jeszcze nie dzialac....a ja dzialalam jak glupia i moze jednak przedobrzylam...no nie wiem....ale ja serio umordowalam mojego meza{wstydnis} chce w tym cyklu sprobowac jednak wytrzymac....mam nadzieje ze maz wytrwa ..........choc szczerze to watpie....bo juz 3 tydzien nic:(:(:( kurde nie wiem..... jestem zdesperowana.... moze ewentualnie dzis albo jutro i nic wiecej co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Bega no ja mniejwiecej wlasnie tak tak tak samo myslalam w tym....tylko czy mezus mi sie nie zbuntuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu po co obliczasz na nastepny mc plan?????:D nie bedzie potrzebny!!!!!;)roksanko a wiesz ja tak zawsze robie ze odrazu po @ sie przytulamy a pózniej 7 dni moj M zbiera to co najlepsze:P:Di wtedy koło 13dc pierwszy raz bo to takie piekne i wzmocnione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESTÓW....oczywiscie ze wiem jak sie pisze ale tak szybko pisze, ze same bledy sie robia...:P roksanko.....dobrze robisz....ja teraz tez mam taki plan dzialania na nastepny miesiac...zero eksploatacji meza i siebie..abstynencja i tylko jeden cudowny wyteskniony STRZAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie skondensowane trzymane na uwiezi robaczki jak wyskoczal to jak z katapulty..... tak kochana roksi, trzeba je wziac na wstrzymanie......ja na pewno teraz tak zrobie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to roznie z przytulankami wypada, ale faktycznie tak sobie uzmyslowilam, ze moze za duza eksploatacja materialu czasami jest??? zaczalam sie w zwiazku z tym martwic.....bo te przytulanki tak sie nieszczesliwi sprzegy...tzn przytulanki hobbistyczne z tymi obowiazkowymi ...wiec najpierw lecialy te hobbystyczne i od razu te obowiazkowe....wiec cholera moze tymi przyjemnosciowymi oslabilam juz robaczki i potem to bylo bez sensu aaaaa :( ale przeciez wojcik wyraznie pisze, zeby codziennie dzialac do tego ostatniego strzalu na ziewczynke prawda??? wiec??? nie no dopadlo mnie..... musze wziac na luz bo wykoncze sie psychicznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sobie w poprzednim m-cu umyslalam zeby je oslabic na dziewczyneczke.....ale nic z tego....mam nadzieje ze to tylko taki powod a nie ze jednak cos ze mna nie tak... martwilam sie ze u mnie ta druga faza za krotka.....ale jednak jest jak \"BYK\" 14 dni po owulce...... oj...............co to bedzieeeeeeee.........martwie sie bo jestem w coraz wiekszej desperacji ja mam dzis dopiero 6dc....a planuje w/g ostatniego cyklu owulke w 19dc...to jeszcze sporo czasu.....maz chyba sobie poszuka jakas inna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×