Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Dzięki Inka za informację! Kurczę to może lepiej nie będę ich brać. To 12 krotna dawka.Mam cale opakowanie. W aptece pani mi wlasnie takie sprzedala. Muszę poszukac slabszych. Moni farmaceutka powiedziala, że są tylko na receptę i teraz chyba rozumiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........? PATY36............WODNIK BEGA...................RAK JA-NECZKA..............? GRUBY MIS.........BLIZNIETA AGA123.................PANNA POKA................BLIZNIETA LILI34..............RYBY INKA76..................RYBY MAMULKA32............WAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia to wiem ze ciezko ze wszystkimi tym bardziej jesli jest nas duzo no to ze mna mozesz popisac czesc pokuniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby miś jak zwykle rzeczowo i na temat. Bardzo cieżko Gruby Misiu? Jaki Maciuś duży już jest? Ile ważył na ostatniej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi-no same do gadulstwa się przyznają;D Nawet mężulków do głosu co niektóre nie dopuszczają;) Nie Poczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lili:) u mnie ok szukalam pracy,ale wszedzie albo mi nie pasowaly finanse,albo godziny aby dobrze zarabiac,musialo by mnie nie byc wcale w domku a latorosl samopas:P chyba zaloze te dzialalnosc preferencyjna tylko co bedzie jak zajde w ciaze??? ale mysle nad tym tzn,dojrzewa to we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= no ,to prawda :D ale widziały gały co brały:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz sobie ide jutro wejde bo o4-00wstaje i do Strykowa jade do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu mam synka z ADHD więc może lepiej 1 opakowanie mocniejsze?Moj synek urodzil się o czasie ale ważyl 2,5kg i brzuszek mialam maly. Więc może powinnam mocniejszy na początek staranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka-może ma tak być.......... Czas pokaże. Wiesz czasem tak jest,ze szukamy różnych rozwiązan a życie pisze swoje scenariusze:) grunt-to byc otwartym na mozliwości jakie daje nam życie. No i cały czas poszukiwać i odpowiadać na pytanie-co TERAZ ma byc moim szczęściem? Myśle,ze jeśli czujesz sie w domu spełniona a sytuacja Cię do tego nie zmusza-to nie rób nic na siłę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inko, jestem tak zadowolona, że udało się wytrzymać już tyle, że staram się nie zważać na niedogodności ;) już niedługo :) młody może mieć w tej chwili nawet ponad dwa i pół kilo! od wczoraj wyłazi zemnie sporo gluta, więc czuję się odczopowana... i pakuję walizkę, w przypływie energii wydepilowałam się dziś elegancko i co ma być, to będzie :) choć chciałabym jeszcze trochę wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inko-jak sie czujesz? bo nie jestem w temacie? kiedy udajesz sie na wizyte? ciesze sie inko z twojego szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili,to madre slowa masz racje aby nie robic nic na sile moze moim szczesciem i przeznaczeniem ma byc praca w domku? chce zalozyc dzialalnosc w domu i zajac sie takimi plastycznymi rzeczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu-no to już kawał chłopa:) Ale z tym pakowanie poczekaj i OSZCZĘdzaj się . Każdy dzień to dla Maluszka lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu masz rację. Oj, a Ty będziesz już niedlugo mamusią.Uważaj na siebie i maluszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja juz koncze:D🖐️ kochane do jutra ,moje gadułki i te bardziej powsciagliwe;)licze jutro na CUD🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko na razie dobrze tylko sennie, brak apetytu... mogę jeśc tylko owoce, najlepiej pomarańcze. Nie martwi mnie to bo zapewne nałapię w póżniejszyn okresie DUŻO kilogramów. U lekarki bylam ale nic nie bylo widac jeszcze i mam iśc w przyszlym tygodniu ok wtorku bedzi już 28 dzień ciąży a 6 tygodni od@ mam nadzieję, ze coś zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili synkowie mają te same uśmiechy, podbródki i noski.Co do kolorów oczu i wlosów, to nie można określić. Kochana są podobni! Nawet policzki podobnie im się ukladają. Ale masz fajnych chlopaczkow!!! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........? PATY36............WODNIK BEGA...................RAK JA-NECZKA..............? GRUBY MIS.........BLIZNIETA AGA123.................PANNA POKA................BLIZNIETA LILI34..............RYBY INKA76..................RYBY MAMULKA32............WAGA Ronja..............BLIŹNIĘTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×