Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

lili= ja zaraz wracam bo jeśc ide zrobić Pawłowi:D moni= papa ,do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni głowa do góry- będzie dobrze Tekla a chodzisz prywatnie do lekarza czy do przychodni? Bo jak prywatnie to umów sie na wizytę za 2 tygodnie, powiedz, ze chcesz miec USG i zobaczyc czy wszystko OK. A może Twój gin nie ma najlepszego sprzętu i dlatego kazal Ci przyśc dopiero po takim czasie? Jak tak to poszukaj kogoś innego choćby na tą jedną wizytę... Taka jest moja rada, szkoda sie stresowac tyle czasu. A swoą drogą ja 6 tydzień ciąży czyli od ostatniej @ będę mieć dokladnie w przyszłym tygodniu i właśnie wybieram sie na USG dam ci znać czy coś było widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni co ma być, to będzie, oby dobrze:-) Spij spokojnie, albo przynajmniej postaraj się :-) Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane poczytałam Was, a był co bo razgadane popołudnie miałyście. Begunia, to jestem spokojniejsza i pełna wiary w Twoje powodzenie!!!! Bardzo się cieszę!!!!! I czekam na sobotnie wieści!!!! Moniu, jutro jak rano na kawce bedę to chcę widzieć dwie krechy!!!!!!!!! A terz lecę spać,bo ppadam na twarz!!! Acha, ja to RYBKA jestem! Dobranoc Kobietki do jutra rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inko,ja mysle ze to tak jakos cudownie bedzie byc matka w twoim wieku,tym bardziej ze masz trzech synow i to doroslych o ile pamietam:) jeszcze gdybys utrafila w coreczke!!! wiesz,tak jakos milo i cieplo sie robi na sercu kiedy czlowiek patrzy ze spelniaja sie marzenia innych.... bede czekac niecierpliwie na wiesci od ciebie:D dbaj o siebie!!! ja tez ciagle mysle o dziecku,ale jeszcze troche musze odczekac chociaz ta mysl juz we mnie dawno dojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka ja jeszcze kilka miesiecy temu nawet o tym nie myślałam.... ale kupilam ksiązkę dr Wójcika i obudziło się u mnie wielkie pragnienie przeżycia \"tego\" jeszcze raz... Tak naprawdę to chyba dopiero ta ciąża jest taka \"świadoma\" od początku... Pragne miec to dziecko znacznie dojrzalej niż poprzednie i ... chyba wiem, ze to jest moja świadoma decyzja, taka na cale życie i zarazem ostatnia.... Sylwiu pytasz czy to do mnie dotarło. To jakiś cud- mam takie odczucia, że tak miało być.. i bardzo się boje, zeby wszystko było dobrze... Już bym chciala byc chociaż na półmetku, albo po 12tc ale muszę być cierpliwa i rozkoszowac się każdym dniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Inko-napewno to macierzynstwo bedzie mialo inny wymiar dla ciebie:) zobacz co ja mam powiedziec-pierwsze dziecko prawie 19 lat,drugie 22,bylam taka mlodziutka.... ale musialam byc dojrzala i zawsze liczylam tylko na siebie i meza wczesne macierzynstwo ma swoje plusy: czlowiek nie zdaje sobie sprawy o zagrozeniach,chorobach i jakos tak lekko do niego podchodzi pamietam siebie taka mlodziutka i pchajaca wozek wszystko wydawalo mi sie takie proste,latwe i bezproblemowe,choc juz wtedy bywaly klopoty,jak to w zyciu dlatego teraz chcialabym przezyc takie dojrzale macierzynstwo:) chyba zaglaskalbym tego dzieciaczka oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nadajecie moje drogie...czlowiek nie moze na chwile z oka was spuscic ...:P pewnei juz zadnej nie ma....a ja mam chwilke ... gadalam niedawno z enex przez telefon... powiem wam, ze fajnie tez poprzezywac tak realnie nasze rozterki...zaordynowalam naszej enex dzialanie, bo miala obiekcje...ale na moja odpowiedzialnosc kazalam jej dzis dzialac dzis ma 10dc a ja 9dc idziemy leb w leb prawie....fajnie.... mam nowe poklady energii nie wiem skad i dlaczego, jakos tak ogolnie i az sie boje bo zawsze bo takiej euforii przychodzi dol....ale moze niekoniecznie?? jutro czekam na wiesci poranne o moni....!!!! bede skoro swit warowala z kawa! edi!!! jak fajnie, ze wlaczylas aspekt astrologiczny, ze sie tak wyraze....ciekawa statystyka.... same blizniaki??? no nO? a wydawaloby sie ze blizniaki nie sa az trak rodzinne.... ciekawe co z tego wyniknie dalej??? co do rakow masz racje cholernie rodzinne i wrazliwe i takie rozmemlane no i ulegaja nalogom to prawda, ale poki co nie pale i chyba alkoholikiem jeszcze nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moni kochana moja...jestes niesamowita...pamietasz, ze ja rak? Ty moj uwazny czytelniku!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=> kurcze nie doczekam się tej sobot. Jestem strasznie ciekawa na co ten zastrzyk. Może to jakaś nowa teoria???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś mój Pawcio jest raczek i tak jak piszesz strasznie wrazliwy a i rodzinny a zwłaszcza mama to na 1 miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestesmy...fajnie... ronja ale fajnie to znow bed emocje, ty, enex i ja...ktos jeszcze??? jakos na 30.04 mam termin @ a ty?? ja dzialam jak pani gin karze!!! sylwus tez jestem mega ciekawa...mniemam, ze tak..juz pisze swoje wymysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka=> dlaczego nie wiesz co pisać??? A jak wygląda u Ciebie decyzja o trzecim dzieciątku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak pokus...raczki sa kochane :P ale powaznei drugiego takiego wrazliwca w zodiaku chyba nie ma...:( czasami to cholerna wada, roztkliwiasz sie z bye powodu (nie myslic z histeria) urajasz sobie rozne tragedie, przejmujesz sie wszystkim to nie jest do konca fajne....i troszke przeszkadza...bo takie rozmemlane jest...ale na pewno raczki sa kochane, wiem po sobie :D to taka autoreklama :D a teraz moja teoria dla sylwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś = ja mam dziś 6dc ale ja już chyba nie będe działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś=> a dlaczego nie chcesz dać szansy, tak na spokojnie, bez nasawiania się. Nie poddawaj się tak szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuniu,tak jak pisalam chce zalozyc dzialalnosc i to jednoosobowa,to musze troche poczekac no chyba ze mnie cos strzeli i sobie zajde hehe mam taki charakter(jak to zakrecona waga)ze czasem mam gdzies wszystko i dzialam pod wplywem chwili hehe moj mezus wraca na stale za jakies 3m-ce,wiec??? on lubi jak ja jestem w domku i opiekuje sie tym calym krolestwem:P pozatym jak pisalam z praca krucho,bo albo za male pieniadze albo wieksze ale juz bym byla w domu gosciem dla mnie wazne sa dzieci i ich przypilnowanie i wychowanie nie naleze do typu karierowiczek:P a dziecko,caly czas mysli w glowie ogladanie bucikow,wozkow,odziezy ja juz nie wypedze tej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×