Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ronja = miłej nocki:D:D:D ja sama siedze ,pije piwko malinowe ( pycha) ,misiek śpi bo jutro ma egzamin, a M na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus a wiec tak..moje domysly sa tego typu, ze zastrzyk ma \"sztucznie\" uwolnic pecherzyk, stymulowac jego uwolnienie...mniemam, ze obejrzy go i stwierdzi np, ze juz jest na tyle ok, ze spokojnie moze pelnic swoja misje, wiec wypuszczajac sztucznie pecherzyk ma pewnosc, kiedy jajko faktycznie bedzie gotowe do zaplodnienia, moze naukowo stwierdzona, ze np 2 dni od uwolnienia do zdolnosci do zaplodnienia mija??? nie mam pojecia ale tak sobie gdybam...wtedy lekarka ma pewnosc kiedy DOKLADNIE jajko jest najbardziej plodne itd...czy nadazasz za moim tokiem myslowym???? moze sie myle tak tylko snuje domysly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus,ty to jak ja chcialabys ale boisz sie i wyszukujesz wszystkie mozliwe przeciw ale nie odpedzisz sie od tej mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka=> ja zanim zaszłam z Karolinką to też zastanawiałam się nad podjęciem pracy. I dobrze, że z tego nic nie wyszło, bo trudniej byłoby mi się zdecydować. A wiem, że żałowałabym do końca życia, bo zawsze za mną chodziło trzecie dzieciątko. Najgorsze, a może nie takie złe, to chodzi za mną czwarte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka mój Dawid tez pisze jutro egzamin,ten na koniec podstwowki...ale jeszcze nie spi, bo mu na odstresowanie właczylam Harry Pottera - Czara Ognia ;-) wlasnie się konczy... Powinien pisac rok temu, ale miał odroczony o rok obowiązek szkolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega-jestem w szoku co ta ginekolog ci dala nadzieje ciekawe czekam na wiesci w sobote:) sylwia-hehe 4??? wazne ze czujemy sie szczesliwe i spelnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś= ja całe ycie powtazałam że u mnie wpadka nie ma szansy ,no i tak jest ,a jak ja nie moge nawet specjalnie zrobić dzidziusia to widać tak ma być:( nigdy sie nie zabezpieczałam i nie wpadłam ,to niby jak mam go teraz mieć skoro w dp nic nie wyszło:( może już za stara jestem i za długa przerwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja ...dobranoc i owocnego oslabiania!!! pokus nie rezygnuj...moze po prostu traktuj to wszystko bardziej lightowo....tak hobbistycznie co? przeciez Ci wszystko jedno jaka plec, wiec niczym nie ryzykujesz a ile mozesz zyskac??? no poka!!!! bierz przyklad ze swojej niestruzonej kolezanki begi!!! mamulka...to Ty zupelnie jak ja...zero u mni epedu do kariery i calego tego zgielku ...jestem typ stricte rodzinny co nie znaczy, ze jestem matka polka lub kura domowa...ale kariera nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega bedziemy sie wedlug twojego przykladau uczyc!!! duzo czytalam ale z taka teoria i praktykowaniem sie nie spotkalam ciekawe jak ona to zrobi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=> no nie wiem.... a może ten zastrzyk nie ma nic przyspieszać, a spowolnić uwolnienie komórki. A wypytywała się Ciebie o długość Twoich cykli??? Albo jakiś hormon, który dopuszcza do siebie tylko żeńskie żołnierzyki ;) :) Intrygujące naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poka! Ja mam dzisiaj 5 dc i mąż wyjeżdża na 1,5 miesiąca w 9 dc.Spróbujemy, ale pewnie nic nie wyjdzie:-( Pisalam ostatnio, ale mialam pomarańczowe pseudo Agula730. Moze pamiętasz?Myślalam,że jestem w ciązy i niestety w sobotę dostalam @.Przytulanki byly codziennie przez 8 dni plodnych i nic. Pokuś może tym razem???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwewczyny ide bo mnie ze wszad chlopaki nawoluja, kazdy w innym celu...wiec ide jutro sie zjawie na kawce porannej przed zabiegami, a skoro o testach jutrzejszych mowa, to dzieki nim mikus moj ma jutro wolne :) buziaczki kochane moje i do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI76...........BLIZNIETA EDI33..............BLIZNIETA KOKO34...........BLIŻNIĘTA PATY36............WODNIK BEGA...................RAK JA-NECZKA..............? GRUBY MIS.........BLIZNIETA AGA123.................PANNA POKA................BLIZNIETA LILI34..............RYBY INKA76..................RYBY MAMULKA32............WAGA Ronja..............BLIŹNIĘTA NO TAK ALE NADAJECIE :D 🖐️ muszę was poczytać tylko wpisuję sie do tabelki ,ale widzę ,że bliżniaki górą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> to, że nie udało Ci się w dp, to nie świadczy, że nie zajdziesz. Znam osoby które właśnie tak jak Ty specjalnie się nie zabezpieczały i dziecko pojawiło się w najmniej dla nich oczekiwanym momencie. Może działaj tylko w DP, a w końcu coś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedno wam jeszcze powiem, sylwio...pytala o dlugosc cykli i o dziwo o dlugosc trwania krwawien! jak intensywne itd...pobrala mi tez wymaz z pochwy, sluz..i powiedziala, ze to konieczne badanie hormonkow?? jakich nic nie wiem...musi je miec, zeby przystapic do dzialania... wiecej nic nie wiem!!!!! tez umieram z ciekawosci!!!!! ide spac paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio,ja mam jeszcze pytanko bo mam cykle 27 dni,to na dziewuche dzialac maksymalnie do 11dc?? acha i jeszcze jedno,pisalam kiedys o bolach piersi ze bola mnie od pewnego momentu zauwazylam ze bola mnie tak od 13dc,takze to pewnie objaw ze skonczyla sie owu co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu= ja cię naprawde podziwiam:D ale ja nie jestem optymistką i przede wszystkim brak mi cierpliwości:( ja nie umiem czekać i nie chce i chyba nie potrafie ,lepiej jak sie poddam niż będę się zamartwiać dlaczego się tak dzieje:( myśle że za długo siedze w domu i dlatego tak zapragnełam tego dzidziusia ,jak ganiałam do roboty to nawet nie miałam czasu o nim pomyśleć ,i chociaż bardzo nie chce iśc do pracy bo też wolała bym siedziec z miśkiem w domu to chyba było by to wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu i tak pewnie bedzie ci trudno zasnac tyle emocji dzisiaj przezylas spij smacznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dom śpi:)-lubię taką ciszę, Mam czas dla siebie. Sylwia-dzięki:) A w ogóle pracowalaś kiedyś? Ja też jestem ciekawa tej metody Aga-a Ty masz już synka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus co do 4 to uważam ,że robicie piękne dziewczynki ,więc jeszcze 1 do pary co ???? Pokus ty mi tu nie gadaj tylko już osłabiaj plemniczki ...nu nu ,precz złe mysli od poczki - foczki mamulka ja też lubię siedzieć sobie w domku aczkolwiek od czasu do czasu mężowi w firmie pomogę jak mam czas i chęci beguś mnie też zaintrygował ten zastrzyk,ale w sobote będziemy już bliżej coś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili mam 9 latka.Fajny chlopiec z niego:-) Od dawna marzy mi się córcia i mam nadzieje,ze może niedlugo zawita w moim brzuszku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka=> możesz na początku kończyć na 10 dc. I zobaczysz co z tego wyniknie. Lili=> pracowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka-ja też myśle żebyś dzialała -tak hobbistycznie;) Może faktycznie na jakis czas zarzuc te obserwacje jak jesteś zmęczona i daj się ponieść;) Ale nie rezygnuj ze swoich pragnień:)please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga przykro mi że ci też nic nie wyszło ,ale może w tym miesiącu :) będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia-ja chyba tak zaczne robic jak mezus wroci pewnosci nie bede miala zadnej,a moze sie uda na ta dziewuche:P mojego mezusia to juz namawiac nie musze,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka w sumie to dobrze ,każdy robi to co lubi no nie :D Sylwia dziś mi tempka skoczyła na 36,7 ,czy to może świadczyć ,że już jestem po owu i robiłam test owu i dziś wyszła ta 2 kreseczka słabiutka a właściwie jej cień - co o tym myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podpowiedzcie mi choć troszkę co mogę zrobić,żeby w 9dc plemniczki byly bardzo silne. Mąż wyjeżdża i może, choć nie wierze ale....W zeszlym miesiącu dzialalismy w same dni plodne i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> tem. i test mogą o tym świadczyć. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak długo utrzymywał się u Ciebie tak wysokie LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×