Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moni może zrób bete?Kurcze z tymi testami bywa różnie. Może jednak jest szansa? Główka do góry! Rozumiem Twój niepokój.Sama przechodziłam to miesiąc temu. Trzymaj się kobietko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 🖐️ zrobie bete ale w pon, poka miałam isc ale chyba nie pujde bo moj M za granice sie jednak szykuje,co mi odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko, sama nie wiem co Ci powiedzieć!!!!! Nie wiem,bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Poczekaj do dnia @ i wybierz się do swojej Pani doktor, a może zrób jeszcze betę????? Sama nie wiem. Moni na Twoim miejscu tez chyba pobiegłabym bete zrobic i popołudniu już wiedzieć na 100% co jest grane. Nie znoszę niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = no nie wiem ,jeszcze sie zastanowie:D ale czy mój M wytrzyma do 16 dc bo on już by chciał dorabiać:D tzw \"gacie\" bo on to chyba synka by wolał ,mimo że kiedyś powiedział ze fajnie by było jak by była parka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie do kompa sie dorwalam...nie moglam wejsc do was za to poczytalam sobie o zastrzykach na pekniecie pecherzyka...duuuzo tego jest w necie!!! moni zabko kochana....nie przekreslaj jednak tego misiaca....za 3 dni jak @ nie bedzie idzi na bete! i wtedy bedzie czrno na bialym!!!! jestem dobrej mysli....mimo wszystko... kochane musze leciec na zabiegi, wiec wejde pozniej... sciskam was mocno trzymajcie sie paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko czesc, wiesz ja bym jutro wynik miałam ,bo u nas na nastepny dzien o 10.00.sa wyniki , jak dam rade to jutro zrobie ,ale wynik wtedy w pon bedzie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wracać do pracy:-( Pa dziewczyny! MONI PAMIĘTAJ NADZIEJA UMIERA OSTATNIA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jest na tescie napisane ze po 5 min ,nie otczytywac wyniku..... bo zachodza zmiany chemiczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga,Ewelinka Moni-na rozum-jak robiłaś ten najbardziej czuły test i wyszedł dodatni to coś znaczy:) Jeden płytkowy Ci nie wyszedł bo było za wcześnie. A teraz może też tak mało tego hormonu jest jeszcze ,że wyszedł po czasie. Jak ja miałam ujemne testy to leżą do dziś ujemne i nic się nie pokazało-więc dla mnie to jest ciąża Leć na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni poproś panią. Mój mąż obiecał kawkę i wynik miałam o 18:-) Kurcze szkoda tylko że negatywny, ale pani kawkę dostała. Mam nadzieję, że może niedługo ....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = no niby ta kreska powinna wyjśc po 3 min, ale dziewczyny na kafe nieraz pisały ze dopiero po 2 tygodniach po terminie @ dopiero wyszły 2 kreski a były już w ciązy, więc z tymi testami to jest róznie:( a i mam koleżanke co jej pokazał 2tłuste kreski bo @ nie miała a sie okazało ze w ciązy nie była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle inaczej lili, przeciez daliy tez tak miała słabe kreseczki po tylu min, i pozniej było..............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje testy też leża już sporo latek i wcale wynik się nie zmienił, apropo pamiętasz, mi też w tej ciąży w terminie @ wyszła taka baaaaarrrrrddzzzzooooo słabiutka kreska i dlatego powtarzałam test. Ja wierzę,że wszystko będzie dobrze!!!!! Zrób betę bo się przez weekend zamęczysz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale ja robie u nas w przechodni, a u nas pobieranie krwi do 9.30. a pózniej przewoza do laboratorium próbki krwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko👄 dzieki ze sie niecierpliwisz ,no ale juz po ptakach... w pon pujde i zrobie i wynik na wtorek bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka tez tak miała i nie raz już o tym pisałam, dwa albo trzy testy robiła i jedna kracha i się wkurzyła i na betę poszła i wyszła ciąża teraz ma 3 miesięczną Lidkę! Idź na Betę!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko :) kochana juz u mnie wprzychodni nie pobieraja krwi do 9.30.było pobieranie, ale jutro juz pujde ok ??? tylko nie krzycz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= u mnie w przychodni też tak robią te badania , ale napewno jest gdzieś w okolicy analityka i tam robią cały dzień i na cito za 4 dodziny masz wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - Moni kochana - ja jednak myślę że będzie dobrze :) Roksanko - u ciebie także. Poczekaj do terminu @ - ważne że @ nie ma dziewczyny. Tak jak Begunia wam pisała dziś mój 11dc - ale...uwaga jestem już po owulce. Tempka przedwczoraj 36,25, wczoraj 36,48 - dzisiaj - 36,81 wiec po. Sluz płodny wczoraj i przedwczoraj. Testy owulacyjne niejednoznaczne , ale tym się nie sugeruję wcale. Sama nie wiem co o tym mysleć - czyżby 24 dniowy cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooo, ale krzyczę, krzyczę, bo jak bys bardzo się postarała to dałabyś radę. Pojechać do laboratorium szpitalnego. Ale OK, poczekam do jutra w drodze wyjątku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= jutro jak pójdziesz to dopiero w poniedziałek będziesz wiedzieć a tak to jeszcze dziś byś miała pewność:D poszukaj w necie tych analitycznuch punktów u siebie w mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poka ,ale w gdansku głownym, a mi sie nie chce taki kawał jechac ,az tak daleko poczekam do jutra ,ipo pobraniu krwi wezme nr tel do laboratoriu gdzie to robia ,i jutro zadzwonie dowiedziec sie jaki wynik jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×