Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Kochana tym czekaniem, aż mi hormony za chwilę uszami wyjdą :P Wczoraj mój M chciał, a ja twardo nie, tylko jeden raz w tym cyklu będzie i na pewno nie w najbliższych dniach. No chyba że zmieknę i raz powtarzam jeden raz wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko cholipcia to trzyma juszy ,zeby te hormony nie zwjały:P janeczka nie daj sie trzymaj jeszcze zołniezy ,w przygotowaniu do ataku:D moj 33dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M trochę pewnie będzie się buntował ale jak plan to plan, żadnych odstępstw. Od dzisiaj robię się stanowcza baba ;) a jakie mialaś wcześniej cykle i jaki był najdłuższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka kochana tak trzymaj!!!jak plan to plan ,ty szefujesz twoj M wykonuje Twoje plany :D, janeczka moje cykle 29-30, a najdłuzszy był 33, no ale wtedy owulka była 19dc i wszystko by sie zgadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta janeczka w pon wszystko sie wyjasni......sama jestem b ciekawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 14dc z rana sie zaczeła ,a puznym wieczorem przytulanie tzn koło 22.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak patrzac na owulke ,to test zwykły powinien wyjsc mocny jak w morde strzelił, a nie po 20min słaba kreska taki cien:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Janeczka 🖐️ wczoraj chyba nikt nie mógł wejść na kaffe janeczko pytałaś kiedy mam termin @ -na 21.04 ,no ale z owulacji no to 17.04 ,więc juz nie wiem czy nie zrobić wcześniej testu tak może koło wtorku ,bo to już bedzie 14 dzień po owu Moni myślę ,że to ciąża kochana bo od owu już minęło ci ok 20 dni ,to jakby to nie była ciąża to dostałabys @ ,a jak nie ma no to ...:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koko🖐️ wysztko juz bedzie wiadomo ,ale jeszcze bede musiała czekac do 10.00. bo odbiór wyników dopiero od 10.00. koko ja robiłam ten test co janeczka 10 dni po stosunku,27.03. była owulka , a 5.04 .zrobiłam test.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem moni ,że tak wczesnie mozna go zrobić ,ale jakoś sie boje ,tak to jeszcze póki nie wiem to jeszcze mam nadzieje ,że w tym mc nic z tego ,no ale w sumie jak już ktos tam mieszka to tego już nie zmienię .......kurcze szkoda ,że tak póżno sie dowiedziałam o tej lekarce z w-wy ,bo wybrałabym się do niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Koko ;) To faktycznie już niedlugo. Ja osobiscie jestem zwolennikiem nie robienia za wcześnie testów > wiem, że to sie wtedy strasznie dłuży, ale czekanie w niepewności bo jeden pokazał tak drugi nie jest chyba gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem janeczko:) no ale tak ja juz pisałam testy to juz powinny wychodzic normalnie i mocno.......a u mnie nie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jestam ciekawa jaką ona ma teorie na temat płci ,chodzi mi o to ile godzin przed owu trzeba na córę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz janeczka racje jak jeden pokaze tak a drugi nie ,to taki dół ze szok, tak jak ja :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie janeczko ,chociaz jakoś wtym mc nie spieszy mi się z testowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko jak powie ze jak bedzie koło 40h ,to bedziesz cos czuje najszczesliwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie moni o to chodzi ,że tylko nerwy i załamka niepotrzene ale dziś u mnie cisza ,dzieciaczki w szkole M w pracy , a ja kawke popijam (o kawka wogóle mi nie przeszkadza to może to nie ...) ,chyba janeczko też polecę na zakupy ,bo wczoraj przyszli nas prosic na komunie ,a ja oczywiście ja zwykle nie mam co na siebie włożyć :P ,tzn było by może ,ale będzie okazja coś fajnego sobie fundnąć :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spadam, lecę na zakupy, ale jeszcze do Was wrócę :P Chyba jestem uzalezniona. Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moni troche bym się uspokoiła ,bo tak to ciągle myslę czemu nie poszłam na monitoring , Moni to dobrej zabawy życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Janeczka udanych zakupów tobie życzę 🖐️ ,ja też w takim razie lecę bo nie będę do siebie pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ma szczęście jak wchodzę to już nikogo nie ma.... Wczoraj znowu nie moglam wejśc na net.... A w nocy śniły mi się koszmary.... Już nie truję. Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, mnie też wczoraj wyrzucało. Byłam na usg i ktg, u dzidziusia wszystko OK, dwie nereczki, serduszko, w główce.Wygląda na zdrowego bobaska. Waży 1900gram. Jedyne co co bardzo przylgnął do do mojego pęcherza i napiera główką, widać taką cieniutką linię dzielącą ją od pęcherza,ale mam się nie martwić. No i na ktg serduszko OK,ale wyszły skurcze, nawet takie spore,więc przepisał mi luteinę dopochwowo,i jak cos to mogę nawet dwa razy dziennie aplikować, to podobno relaksuje i rozpręża macicę. Za miesiąc na wizycie uwaga..........ustalamy termin porodu!!!!!! Ale to zleciało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj byłam bardzo zadowolona po wizycie, mój lekarz okazał się wczoraj naprawdę fajnym człowiekiem i bardzo troskliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko to super, że z malutkim wszystko OK. Śnił mi się koszmar zwiazany z ciążą ale nie będę tego wspominac... We wtorek wybieram sie na usg ciekawe czy bedzie już cos widac??? Będzie to mój 4 tc ale od owulacji, a od @ 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×