Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Koko !!! Wiesz mnie też dopadła ta paskudna infekcja - smaruję bepantenem i pomaga - ale długo to trwa.... @ mam mieć 25.04 :) zobaczymy Janeczko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o janeczko to przed toba staranka ,jaka strategia na ten miesiąć :) enex (ale mi chodzi o infekcje tam na dole :P ) ,czy tobie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam sobie bo was nie bylo.Ale przylazlam.No wlasnie dziwne to nie????Jutro cos kupie jakis test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi a miałaś tak kiedykolwiek ,czy to 1 raz ?,bo jeśli tak to prawdopodobnie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!🖐️ widze, ze z wieczorka gwarniej tu u nas??? patrzcie jaki to paradoks...tym razem juz nie moge sie doczekac kiedy @ przyjdzie i zaczne nowy cykl pelen nadzieji... edi...zrob test! dana jak fajnie, ze sie odezwalas! enex moja droga !!!! koko, mamulka...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna wogole sprawa.Wyobrazcie sobie powchodzilam na rozne topiki.I co ja tam widze?Ze niektore kobitki to w ciazy maja dziwna tempkenp:36,4lub36,6mowie o poczatku.No to sie troche podbudowalam.No i ta@dziwna tez sie zdaza.Jutro polece do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to sprawa indywidualna kazdej z nas lecz mozliwa-mowie o tempce.U mnie przez caly cykl utrzymuje sie b niska temp.moze dlatego ze niskocisnisniowiec jestem?A u was to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko edi to z tą tempka u mnie tak jest ,więc chyba jednak to ciąża ,dziś u mnie 36,7 ,wiec spadła (dziwne) , brzuch mnie boli jak na @ tylko tak dziwnie ciągnie ,a jak tak obliczam to przy tym przesunięciu owu to powinnam @ mieć za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś 🖐️ zapomniałam sie przywitać ,bo myślę ciągle o tej @ i im coraz bliżej tym bardziej znów sie denerwuje tylko teraz to na nią CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi sie pic chce cholernie ze chyba ozor mi kolem stanie.PIje i pije.Pierwszy raz tak mam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko badz dobrej mysli!!!! a poza tym wiesz, ze ja juz powoli zaakceptowalam fakt i stwierdzilam, ze nawet czasmi bym chlopca wolala? POWAZNIE!!! takie momentami mnie mysli nachodza, ze taki maluszek to musi byc chlopiec...nawet gdyby to tez fajnie a poza tym natura i tak ma decydujace slowo i nie wiesz co ustrzelilas...tak czy owak BEDZIE DOBRZE!!!! jakby nie bylo!!!! nie sadzisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wam powiem dziewczyny ze nie wierze mojej temperaturze bo skacze jak pajac do gory i do dolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja to 14mialam dostac@i ja dostalam.Lecz ona zawierala w sobie cholernie duzo sluzu.to mnie zdziwilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus,ciesze sie bardzo ze dotarlas w koncu do kompetentnego lekarza widac tak mialo byc,tyle staran bezowocnych aby nawinela sie ta kobieta przynajmniej wiesz na czym stoisz i mozesz dzialac dalej mysle sobie,ile jest takich kobiet,ktore ptobuja bez skutku coz nie kazda trafia na takiego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotej pory jestem zdziwiona.Szkoda ze mnie nie widzicie jakie mam zdziwone rysy twarzy.hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedyś jak urodzę syna to będę czuła niedosyt tego ,że nie zrobiłam wszystkiego ,czyli monitoring itp ,ale z drugiej strony mój M powiedział ,że skoro siebie tyle obserwowałam i ta owu mi się przesunęła to jak urodzę syna tzn ,że tak było mi pisane ,bo przecież nie powiedziane ,że na 100% urodziłabym córkę nawet jakbym miała monitoring .Pocieszam sie tylko tym,że może te 40 h wystarczyło ,albo X czekały z 7 dc ,ale wszystko i tak zależy od BOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega,my jestesmy juz przyzwyczajone do chlopcow ja tez sobie nie potrafie wyobrazic malej dziewczynki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedna sprawa.Zawsze przed@ do kibla latalam(mowie o ciezkich sprawach)Teraz nic sie nie zalatwiam od4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi to śmiało jutro z rannego moczu test i będziesz wiedziała .Ja mam test zwykły i nie wiem czy go nie zrobię tylko ,że to bedzie 13 dni od owu ,no ale może juz wyszedłby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi....jutro test!!!!! KONIECZNIE!!!! i bedziesz wszystko wiedziala!!!! mamulko...wiesz bo tak naprawde ja w snach bym nie przypuszczala, ze to cos nei tak ze mna....urodzilam bez problemu 2 dzieci i nie myslalam, ze moze u mni cos sie zmienic? w ogole nie podejrzewalam!!!! a Ci wszyscy lekarze w badaniach ogolnych utwierdzali mnie w przekonaniu, ze wszystko jest OK...wiec ......gdyby nei przypadek bujalabym sie nei wiem ile...wyslalabym mojego M na badania, note-bene juz ustalilismy termin.... okazaloby sie pewnei ze jest ok..wiec dalej bysmy walczyli z wiatrakami...az do poddania sie.... a poszlam do niej tak bez wiary tak ot...sama nei wiem dlaczego..bardziej pod katem planowania plci, bo podobno ona w tej mierze jest swietna i tak nawet nei myslalam, ze pojde...a jednak poszlam.....i zaczela si emoja nowa przygoda.... tak sie ciesze!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczynki a ja marzę o takiej słodziutkiej panience ,ale bym ją stroiła ,choć M się śmieje ,że jakbym urodziła córe to bym chyba majatek na ubrania dla niej wydała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze jest nam dane to, o czym marzymy niestety edi-spokojnie,przeciez ci odpisuje-zauwazylas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi odpisałam mamulko wiem i chyba będę musiała przyjąć co los da :D i modlic się żeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega,na twoim przykladzie ja tez zaczynam sie zastanawiac,czy ze mna tez jest wszystko ok tak jak wspomnialas,czy bys przypuszczala??? przeciez masz dzieci,a tu taka niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie jaja robie.Spoko.przeciez wiem ze sie dluzej znacie.Ale moze poprostu jestem zaniepokojona i chce sie od was troche wiecej dowiedziec.Jestescie bardziej doswiadczone.Te obiawy dziwne mnie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×