Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

kochane jestem...jezuuuuuu alez mam newsow!!!!!! matko cala jestyem rozemocjonowana...nie wiem od czego zaczac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze zaczne od tego ze wczoraj bylam juz zla a rano to juz w ogole bo czulam wyraznie moja owu, juz dawno tak nie mialam ze wszystkie objawy mega...sluz jak stad do hiszpanii, brzuch bolal! rano wstaje, a tu gesty bialy sluz ktory musialam wygrzebywac! pomyslalam sobie ze mam cholernego pecha, ze w tym miesiacu owu wczesniej przyszla i cykl zmarnowany...ale skoro bylam umowiona a poza tym chcialam poznac prawde i sie przekonac czy mam racje... no i poszlam i zgadza sie juz po ptakach ale UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak by dupa wyszla z tego bo gdybym do niej nie poszla to nigdy bym w ciazy nie byla!!!! MAM ZESPOIL POLICYSTYCZNYCH JAJNIKOW tzw PCO i niedomoge 2 fazy cyklu za malo progesteronu a za duzo androgenow itd... moje zasrane jajak w ogole NIE PEKAJA!!!!!!! i tworza sie torbiele!!!!, ktore sie z czasem wchlaniaja albo i niektore nie itd... poza tym owu mam duzo wczesniej niz myslalam tzn taj jak sluz teoretycznie pokazuje a bol owu niby ktory czuje to boj jajnikow na skutek niepeknietego jaja , ktore sobie w nich siedzi.... to wszystko uklada sie w jedna logiczna calosc, jak puzzle, pamietacie moej dziwne odczucia ze myslala, ze to owu bo sluzu kupa itd, a testy negatywne dopieru po 2,3 dniach testy ok i bol brzucha...? bylam skolowana , pamietacie??? no i to wszystko wyjasnia sie teraz!! poza tym hormonu LH to ja mam w nadmiarze zreszta...co tez nie wplywa korzystnie.... a testy owu moge sobie schowac gdzies...w moim przypadku!! dostalam luteine pod jezyk czopki doodbytnicze na torbiele ...nastepna wizyta 28.04.... lekarka jest w ogole PEWNA sukcesu, pewna wszystkiego to kwestia ustawienia mnie i juz!!! zrezta zobaczcie wszystko sie wyjasnilo...zobaczcie ilez to ja razy zdesperowana dzialalam w sama owu i nic??? no bo jajo nie pekalo!!! nawet gdyby jajo peklo to i tak by sie ciaza nie utrzymala!!!!! jezu alez mam glowe pelna...jestem podniecona niezdrowo i jakas uskrzydlona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomnialam ten wymaz ktory mi pobrala i z niego hormony zbadala to juz jej bardzo duzo wyjasnilo i tez stad jej wiedza na temat planowania oplci w tym wymazie jest jakis tam poziom jakichs tam hormonow i ich stezenia dla danej fazy cyklu, na tej podstawie mona okreslic dosc precyzyjnie najlepszy moment na poczecie danej plci bo X wola starsze jajeczka i cos tam,....ju nie pamietam bo znow bylam tak zszokowana tym co mi powiedziala i co na monitorze zobaczylam ze po prostu dech mizaparlo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega to w końcu masz jasnośc!!! A pamietasz jak Ci pisalam , ze u ciebie to kwestia regulacji hormonków i wszystko będzie OK. Dobrze, ze w końcu dotarłaś do kogoś rozsądnego kto się Tobą solidnie zajmnie. Mam nadzieję, ze teraz to juz kwestia czasu i będziesz mieć swoje maleństwo. Bega nawet nie wiesz jak sie cieszę, ze wiesz już dlaczego tak długo nic nie wychodziło z Twoich staranek. Lecę muszę młodego zawieśc na saksofon. Narazie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik🌼Aga123🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 Edi🌼GrubyMiś🌼Gabi27🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Olenka🌼Paty36🌼Pola40🌼 Poka🌼Paty36🌼 Ronja 🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼 Witaj Begus👄....o ludzie ale informacji nam tu dalas..... czyli mozna rzec: ze lepiej nie moglas trafic!!!!!! ja tez wiem ze gdyby nie moja p.doktor mialabym niewielkie szanse.... trzymam Begus Kciuki za powodzenie Misji❤️ u mnie dzis 30dc... @ w/g jajeczkowania jutro( sio....sio ...sio) mam nadzieje ze zapomni o mnie....:) Ineczko 👄hormonki daja CI JUZ POPALIC...PRZEZ TO ZLE SYPIASZ... DUZO RELAXU I KOLACJA LEKKOSTRAWNA.... CHociaz ja tez dzis kiepsko spalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni trzymam kciuki za poniedzialek....👄 Daily👄 a jaki test robilas?bobo test?ja planuje jak @ jutro nie przyjdzie w poniedzialek rano....ale nie mam juz tego co Ineczka mi wyslala...wiec musze sprobowac inny....Wracaj szczesliwie do nas❤️ Nastko👄 Tesknimy !!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko👄 wiesz co czytalam ostatnio na temat czestych infekcji .... ze kobiety ktore maja sklonnosci do czestych zapalen.i problemow grzybicznych ......Musza przedewszystkim zmienic diete.... ograniczyc do minimum slodycze....:(:(:( co mnie najbardziej zamucilo....bo ja niestety uwielbiam je.... ponoc cukier to swietna pozywka dla \"Grzybka\"...😭 a w zamian duzoooo jogurtow ...owocow...warzyw...itd... prostym jezykiem: --->Zdrowa ZYWNOSC!!!!!! powiem Ci ze mi ta informacja duzo pomogla... a do tego jeszcze fakt....ze grzybek nie sprzyja plemniczkom.... to mi obrzydzilo slodycze dosc skutecznie....:) choc nie jest latwo.....bo ja uwielbiam SLODKOSCI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze nie mam szczescia ..... ja mam chwilke to Was nie ma.... Enex 👄 swietna ta stronka ...bardzo mi sie podoba pierwsza czesc....moze dlatego ze wlasnie na niej teraz najbardziej mi zalezy:) mam nadzieje ze wkoncu kiedyz te plamniczki natrafia na to JAJO:p milej soboty Kochani❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi jak na razie to nie mam checi na słodycze :D ,może choc troche schudnę Beguś ,no to wspaniale ,że trafiłaś do niej ,wiesz co a powiedziała ci skąd wie ,że już po owulacji ,no i ciekawi mnie to ,że to ph jakie jest zależy płeć ,chyba to prawda ,bo juz kiedys czytałam o tym w necie ...och jak chciałabym i ja do niej iść Ewelinko jeszcze raz ci napiszę ,że ciesze się ,że Igorek zdrowy ,bo to jest na 1 miejscu -zdrowie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi myslę ,że w poniedziałek możesz juz testować zwykłym testem ,bo to juz 1 dzień po terminie @ (akysz od Roksanki ) ,trzymam kciuki ...ty wiesz za co 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ze mimo tego wszystkiego jestem bardzo radosna...moze to i pogoda, ale mysle, ze przede wszystkim diagnoza....wiem, ze teraz bedzie z gorki!!!!!!!!!! za oknem pieknie my caly czas porzadkujemy takie prace domowo-ogrodkowe...od cholery tego zawsze, a na wiosne szczegolnie...te brudy zimowe.... latam tak miedzy domem, ogrodkiem a kompem.... kokus pytasz sie skad wiedziala, ze juz po...no na monitoringu przeciez widac czarno na bialym, ze jajk nie ma, jest po nim torbiel w moim przypadku....a poza tym o czasie domniemanej owu powiedzialy jej moje hormony z wymazu.... widac, ze ta kobieta to fachowiec i fanatyk zarazem.... wiecie co jaj jej powiedzialam, ze niepotrzebnie w takim razie swojego meza faszerowalam salfazinem, zasmiala sie i stwierdzila, ze mu nie zaszkodzi i najwyzej ogrodek mi skopie caly bo speeda bedzie mial..... fajna babeczka naprawde ...... juz ne moge sie doczekac nastepnego cyklu....moze juz podejmie probe stymulacji??? oby!!!! ale by bylopieknie.... dziewczynki lece sobie bede zagladac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Bega fajnie masz diagnożę to połowa sukcesu. Janeczko, Enex Bega Inka Zastanawiam sie czy dalej czynic staranka, bo test owu ok. 14.00 był negatywny czyli dolny pasek jaśniejszy od górnego, ponadto śluz jakby gęściejszy, mętny , mało rozciagliwy . Dziś 10 dc przy najkrótszym cyklu od 3 miesięcy 25 dni . Wiem, że to pierwszy raz dopiero , ale spróbować można oby nie zmajstrowac orzy ty trzeciego siusiaka. Jak myślicie. Pozdrawiam lecę na 40 lecie slubu chrzestnego do wieczorka Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu bardzo się cieszę, że wreszcie trafilaś do dobrego specjalisty.Mam nadzieje, że wreszcie uda się!!! Oj kochana jeszcze troszkę i dzidzię będziesz nosić w brzuszku:-) Moni jak samopoczucie:-)Oby ta cholerna @ już nie zawitala do Ciebie!!! Paty36 powodzenia w strankach!!! Zazdroszcze, bo u mnie w tym miesiącu pewnie ze staranek nic nie wyjdzie.Mąz wyjeżdża w 11dc przy dniowym cyklu.Pierwszy i niestety nieudany mam już za sobą.Przeżylam to strasznie,ale nie poddaję się:-) Pozdrowionka dla wszystkich w ten piękny dzień 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry słonka!!!Jestem troche smutna bo@przyszla.Ale pocieszam sie nastepnym m-cem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie kobietki!!! A może przypadek Beguni powinien ma dać coś do myślenia? Jeżeli staranką są, ale niestety bezowocne to może z naszymi organizmami coś jest nie tak?Może czas poszukać jakiegoś super doktora i zacząć od zbadania się i naszych mężów? Kurcze zmiany w organiźmie zachodzą czasami na naszą niekorzyść a my nie jesteśmy świadomi? W sumie warto poświęcić więcej pieniędzy i wiedzieć.A gdyby zsumować koszty zakupu testów i zastąpić je wizytą u specjalisty to może i wcale nie byloby drogo:-)A i nowa nadzieja odżylaby w nas tak jak w Beguni:-) Beguniu jeżeli można wiedzieć to ile kosztowala Ciebie ta przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to niezrozumiale co napisalam?8miesiecy sie staram a wtym czasie to sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale już musze spadać.Dalam zupkę mężowi i synkowi, a zaraz dam 2 danie.Ale chlopaki napracowali się na budowie u szwagra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz?Nic szczegolnego.Robilam badanie krwi,cytologie mocz.Jest ok.Z tego co czytam to nie taka tragedia8m-cy.Aczkolwiek zastanawiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) wkońcu sie udało wejśc na kafe:) pewnie nikogo tu nie ma :( ale jutro mnie mie będzie ,więc życzę wam miłej i słonecznej niedzieli👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hja-neczka
Pokus słoneczko ;) ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega= to rewelacyjne wieści, nie to że musisz regulowac hormony, ale to ze w końcu wiesz o o chodzi. Podstawa to właściwa diagnoza. Teraz jestes w dobrych rękach i ani sie obejrzysz będziesz w ciąży. Ineczko= wpadaj do nas częściej, mozesz nawet marudzic, masz prawo ;) Ewelinko= super lekarz, najlepszy numer byłby gdybys miała jednak dziewczynkę i przyszła do niego po jego klejnoty :P Chciałabym zobaczyc jego minę..ale że faceci są bardzo czuli na punkcie męskości więc raczej będziesz miec synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×