Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

roksanko tak mi przykro!!!!!!!! ja tez was tule ,no bo co mam powiedziec,napisac????? po prostu działamy dalej......na pewno sie uda🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stchórzyłam wczoraj i nic nie było. Teraz chyba muszę czekać do maja. Ale jesli test owu wujdzie ujemny to czy próbować . Na ile on jest wiarygodny. Inka ,Bega ,Janeczka ,Roksanka I inne kochane doswiadczone dziewczynki? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 dc jeśli liczyć od 5.04 ..Ale jeśli od 3.04 ( zaczęło się plamienie 4.4 nic i @ wróciła 5.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paty, jak test ujemny wczoraj to chyba spróbuj.....na testach sie nie znam ,poczekaj na inke moze ona cos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczy sie plamin paty.... tylko od normalnego krwawienia....mysle ze dzis mozesz jeszcze raz spróbowac;) a robiłas dzis juz test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uciekam juz na wycieczke🖐️ roksanko nic sie nie martw bedzie dobrze zobaczysz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane....moni, roksi , dali.....:( bardzo bardzo mi przykro!!!!!! nie musze chyba wam mowic, ze znam to uczucie jak malo kto!!!! wiec tule was mocno i wierze, ze radosc zawita u was szybciej niz myslicie!!!!! jesli tylko u mni wszystko sie powiedzie za jakis czas to bede was namawiala na rozne badania i przede wszystkim na poszykanie fajnego gina... w snach bym sie nie spodziewala, ze mam takie cos? ze to u mnie tkwi problem....ze jajo nie peka i ta niedomoga homonkow???? od wczoraj faszeruje sie lekami, wpychema w siebie, choc ta luteina pod jezyk okropna, nic tro, zniose wszystko bo widze juz koniec tej gehenny... paty...rozumiem Ciebuie ja tez wiele razy tchorzylam i miotalam sie to zrozumiale...z perspektywy czasu wiem, ze ryzykowalam strasznie, gdyby nie moja przypadlosc juz dawno mialabym pewnie kolejnego chlopca, wiec moze szczescie w nieszczesciu??? kochane czy wiecie jakie to glupie uczucie nie czekac na ciaze? tylko wieziec na 100% , ze @ przyjdzie...zero stresu i rwnia wlosow z glowy...niesamowite? od ponad roku nie doswiadczalam tego..... cholera jestem tak wyluzowana, zero przytulanek na zawolanie...jakis obled.... 28.04 mam nastepna wizyte, mysle sobie ze jak bedzie u mnie ok z torbielkami i powchwaniane bede to wyznaczy kolejny termin usg i bedziemy podgladaly jajo i wtey da zastrzyk na pekniecie hormonki na podtrzymanie i zaleci przytylanki....tak sobie mysle....i juz nie moge sie doczekac przyszlego cyklu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar zrobić test owu wieczorem i zobaczę. Wg stronki Bab y Sex...... mogę próbować do 17 lub 18 nie pamiętam , śluz galaretkowaty. Bega jeśli sluz zacznie się ciągnąć to już jest owul czy można, czy już nie ?Tempka dziś 36,6 czyli faza I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paty...poczatek sluzu plodnego to nie owu...owu to oststni dzien plodnego i najbardziej ciagnacy i mokro itd...ale to wszystko zaobserwujesz u siebie po patu cyklach dopiero neistety..ale poki ni emasz plodnego to spoko...wg teorii pewnej pierwszy dzien sluzu plodnego to na dziewczynke...potem nalezy zaprzestac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 🖐️ Roksi Moni Daily baaardzo mi przykro z powodu @ , choć nie ukrywam ,że na moja czekam jak na zbawienie .Powiem wam ,Ze jeżeli nie zaszłam w c to teraz będę monitorować cykl i myślę ,że może i wy spróbujcie ,jak sądzicie ? beguś zobaczysz ,że dzięki tej lekarce będziesz szybciej w ciąży niż ci się wydaje :D :D,czego ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musialam szukac topiku:P tak dawno nikt nie pisal witam wszystkie kobietki:D jestem z wami,podczytuje was w miare mozliwosci roksanko i moni,tak przykro ze sie nie udalo:( ale wy jestescie silne kobiety:P no czekam moze ktos dojdzie za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje drogie podtrzymywaczki!!!!!Pisalam wam ze wczoraj o4rano dostalam@.Lecz dzis dziwna sprawa bo jej nie mam.A zawsze ciagnie sie6dni.Co to moze byc????czy moze ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Bega ja to fajnie się czyta, tyle radości i nadziei w tym co piszesz.POWODZENIA!!!!! Roksanko będzie dobrze [kwiatek} Moni Tobie też się uda ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc edi:) niestety nie pomoge ci,poniewaz ja tak nigdy nie mialam a nie jestes w ciazy czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczór wszystkim edi to może być ciąża ,czy robiłaś test ? enex a ty kochana na kiedy masz termin? dana mamulka fajnie ,że się odezwałyście 🌻 janeczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, Roksanko, Daily= tak mi przykro, wiem, ze to okropne uczucie, zwłaszcza jak sie spóznia.Kochane, jeszcze trcche cierpliwości.Sobie też jej zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mnie bardzo boli brzuch i jeszcze ta infekcja ,jednak jogurtem to można sobie trochę ulżyć ale chyba muszę iść jutro do lekarza ,bo bez leków się nie obędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczynki,ale oblezenie :P cos mam klopoty z netem,wywala mi sie to chyba wina systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamulko coś jest nie tak ,bo u mnie też często się wyłącza i trzeba odczekać jakiś czas ,żeby znowu zaczął działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj 6 dc. kafe nam strajkuje! Edi= ja tak nie mialam, ale może jestes w ciązy. A robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×