Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Dziewczynki :) ide sie położyć bo głowa mi pęka:( dobrze że to nie czas na staranka :D:D:D postaram się jutro być na kawce rano:) DOBRANOC 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko mi sie w tym mc owu przesunęła o 4 dni ,więc stad ten termin,a robiłam monitering i jaja w 11dc juz nie było,więc chyba pękło w 10dc w nocy gdzieś koło 1 bo mnie obudził straszny ból brzucha .No ten cykl to mam stresujący ,ja skończyłam na 9dc , a 10 dc miałam owu ,wcześniej kończyłam na 10 dc i nic ,bo wou mam zazwyczaj 14 dc ,no niekiedy 12 dc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko no to pędzę do wyrka :) DUUUUŻY całusek kobity !! ❤️ ❤️ miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny kochane 👄 Ja z samego rańca, bo wczoraj o mało co szlag mnie nie trafil, nie mogłam uruchomic kafe 😡 Koko, kochana to czekam .... oby nie za dlugo bo sama sie posikam z emocji:P Dziewczynki wstawać= POBUDKA !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Janeczka na razie jedna kreska mam nadzieję ,że tak pozostanie ,choć nie wiem czy 13 dni po owu to wystarczająco , teraz to poczekam do terminu @ i zatestuje sobie 22.04 ,no chyba że wcześniej przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane...nie było mnie długo,bo zajecia miałam w szkole i kończe tą moja pracę pisac, tabelki robie i wykresy...mam dosc... Bega - fajnie ze wpadłas w recę tej profesjnalistki...:-) Jak poczytałam o Twojej przypadłosci to stwierdziłam, ze ja moge miec podobnie, bo mam straszne bóle jajnika i podbrzusza w okolicy jajeczkowania i nie wiem czy to normalne... Roksanko, Daily, Moni - przykro mi z powodu @...:-( U mnie sytuacja wygląda tak...przytulanki były w nocy juz 11 dc, na drugi dzień w sumie sluzu mało, ale już kolejnego pełno sluzu o ewidentnie płodnym charakterze, no i bóle brzucha na całego...mysle, ze owu będzie szybciej w tym miesicu, pytanie tylko czy plemniczki przezyja??? Teraz jest 13 dc, minęło ponad 48 godzin od przytulanek, sluz jest, ból jest,niedługo zrobie test, bo jak robiłam w niedzielę wieczorem 11 dc to był negatywny... temperatura dzisiaj 37, 5...jeszcze nie spadła... wsłuchuje się w mój organizm...tylko o tym myslę,moze sie uda???? zamiast sie skupić na pisaniu to ja obserwuje objawy płodnosci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ronja plemniczki maja szanse,przeciez dopiero 48 h , a u inki 60h minęło ,a u Sylwi 4,5 doby także badż dobrej mysli,co do pracy to ja też nie mogłam się wziążć ,bo tylko myślałam o ciąży ,ale teraz jak już zaczęłam to jakos idzie co dzień coś się napisze i już przybywa ,aczkolwiek jeszcze kuuupa pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko= najważniejsze że po Twojej mysli :) Ronju, ja tez tak mam, zamiast skupiać się na pracy, rozmyslam na sluzem i tempką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko= najważniejsze że po Twojej mysli :) Ronju, ja tez tak mam, zamiast skupiać się na pracy, rozmyslam na sluzem i tempką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koko, ja-neczka,ronja kurcze czy to możliwe żebyśmy wszystkie miały to samo:( mnie też zawsze bardzo bolą jajniki złaszcza jeden w okolicach owu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poka dziewczyny ale chyba bóle jajników podczas owu to chyba normalnie ,bo nawet jak byłam wtedy podejrzeć moje jajo to lekarz sie pytał kiedy czułam najmocniejszy ból ,bo jaja juz nie ma ,czyli chyba tak ma wiekszość kobiet i choroby to nie oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do was - mnie też pobolewa lewy jajnik w okolicach owulacji - zawsze lewy i zawsze przez kilka dni :( a w tym miesiącu zaraz po owulacji - piekło mnie całe podbrzusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex - ja przypuszczam ze będę miała wszystkie choroby zaraz ,bo tyle sie już naczytałam że szkoda gadać:( a dobrze mówią ,że im mniej wiesz ,tym dłużej zyjesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie kochane przyszłe nowe mamusie!!!! Co prawda czasu mam mało, bo idę so pracy na 9.00, ale na chwilę wpadam podzielic sie moimi rozterkami. Jestem zła, bo przerwałam starankaw 9dc a jeszcze ni choć jest 12 dzień , śluz jakby bardziej kleisty, brzuch nie boli, syfki zniknęły i d88a zimna .Teraz juz nie będę pródować , bo chyba za późno. Trafia mnie , bo dopiero w czerwcu będą próby. Wolę maj pozostawic , bo wg wszelkich prognoz chińskich, i innych to dobbry miesiąc dla 36 latek., ale na BOY A!!! Więc rezygnuję . Pa lecę . Wpadnę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej enex ,no to chyba oznacza ,że owu masz zawsze z lewego jajnka? może tak być ?,bo mnie wtedy bolał prawy i rzeczywiście powiedział,że owu była z prawego ,ale mnie róznie bolą nieraz prawy a nieraz lewy dzis ta infekcja mi tak doskwiera ,a do gina nie moge sie dodzwonić ,że wzięłam clotrimazolum ,czy ty enex w 1 trymestrse ciąży go używałaś ,bo wyczytałam ,że nie można niby mam 1 kreskę ,ąle to jeszcze 5 dni do terminu od @ ,to wszystko mozliwe ,choć gdybym miała owu 14 dc jak zwykle to przecież dziś miałabym 1 dzień przed @ to może wyszłoby ? no nie wiem teraz to chyba moje najdłuższe 5 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest troche błędów, ale przy szybkim pisaniu literówki się zdarzają . TO PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak poka to prawda ,że jak człowiek o tych chorobach czyta to wszystkie objawy przypasowuje i znajduje u siebie paty ja do chińczyków to naprawdę z przymróżeniem oka podchodzę ,a jeśli chodzi o testy to jeżeli są negatywne to powinnaś jeszcze działać , bo owu może się przesunąć,ale rozumiem cię bo ja 1 dwa miesięca to kończyłam na 7 dc ,a potem dopiero zobaczywszy ,że żołnierze nie przeżywają :P szłam dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Koko mnie zawsze boli lewy jajnik, ale w dniu owulacji w niektórych miesiącach czuję ból z prawego jajnika. Myśle ze mam owulke na zmianę, ale martwi mnie ze niezależnie od tego zawsze towarzyszy mi ból lewego jajnika. Myslałam że to może nerka bo ból promieniował mi do pleców, ale robiłam usg i nerka ok :( Co do maści - tak Koko używałam w 1 trymestrze i 2 i 3 bo to cholerstwo towarzyszyło mi do końca ciaży. Tylko globulki dostawałam inne, ale maść - clotrimazolum na zmianę z gynopevarylem - ten na pewno jest dla kobiet w ciąży. U mnie juz po infekcji 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni - słonko odezwij się !! jak beta ?? ❤️ ❤️ - to dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kochana to powinnaś się zbadać ,wiesz co ty masz przecież też blisko to może skorzystaj z porady tej lekarki co Bega ? jak myślisz ,wygląda na to że to dobry lekarz ,a co do infekcji to cieszę się ,że chociaz ty masz spokój ,chyba zaraz pojade kupić ten bepanten ,bo juz nie wyrabiam ,najgorsze to swedzenie ,a dziś się nasiliło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki właśnie mam plan Koko - jeśli się nie uda w tym miesiącu (a bardzo bym chciała ) to idę z Begą do lekarza :) już to ustaliłyśmy :) :) Koko jak idziesz do apteki to kup sobie coś mocniejszego bo namęczysz się jeszcze kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak bedzie cos bez recepty i dla kobiet w ciązy ,to staranie sie o dzidzie też ma swoje plusy od paru miesięcy staram sie nie brac pyralginy ,bo ciągle myslę ,że moge być w ciąży :D ale wy macie dobrze ,ze spotykacie się w realu ,wiesz ja jeyeli nie zaszlam to tey lece do niej w tym mc ,szkoda ze to 100 km ode mnie ,no ale przezyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam narazie ,ide na chwile na działkę,będę potem:D miłego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem na sekunde:) @ rozkreciła sie na maxa,bete odbiore koło 12.00. bo zaraz kumpela na włosy przyjezdza.... i jak zrobie ja to pujde i odrazu podam wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ta infekcje😭 i clotimazolem smaruje..... i tez jak byłam w ciazy nim sie smarowałam,on jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny-w weekend byłam trochę \"wycięta\' więc miałam trochę do nadrobienia. Przede wszystkim jakoś strasznie smutno mi sie zrobiło. Roksanko🌻🌻🌻 Moni❤️ Dziewczyny-jakieś dziwne te testy...czy to mozliwe aby pomyliły sie w obu przypadkach?kurcze-nie wiadomo co jest granie:( A juz tak sie z Was cieszyłam...ale nic to.Oby to nastepnego cyklu.Głowa do góry:) Musi byc dobrze. Oczywiscie ja też po dwu albo trzykrotnym przeczytaniu posta Begi(gratuluję Beguś profesjonalnego lekarza-są na wagę złota;-teraz będzie z Górki;)) -zaczęłam doszukiwać się u siebie podobnych objawów;) No i duzo tez się zgadza. Ale tak na rozum to dziewczyny które rodziły stosunkowo niedawno(jak mi innymi Roksi ) nie powinny sobie tym głowy zaprzątać. Roksanko-może rzeczywiście mężusia przebadajcie-u Ciebie wyglada wszystko ok i monitoring itp Koko-ja nie sądzę zebyś była w ciąży-nic o tym nie świadczy:) Wszystkie dziewczyny MOOOOOcno całuję:) A Ty Misiu jak sie trzymasz? Daj znac:) Który to już tydzień? Nastka WRACAJ JUŻ:)🌻 Edi jak wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 👄 🌻 👄 Poczytałam sobie zaległą lekturkę, fajnie sobie wieczorkami gawędziłyście! Ja wczoraj bardzo rodzinnie i miło ze znajomymi spędziłam dzionek na pięknym Krakowskim rynku. Pogoda super, dzieciaki zadowolone no i my też.Choc troszkę się umęczyłam. No i znajoma mam malutką 4 miesięczną Lidkę, słodkie maleństwo. Beguniu, bardzo się cieszę,że trafiłaś do tej lekarki!!!! Ja tez miałam ten zespół PCO\'s i to też było moim kłopotem przy zajściu w ciążę. Nawet byłam już w spzitalu na izbie przyjęć,bo mieli mi usuwać laparoskopem i ......obyło się bez,bo same torbiele mi popękały. A jak byłam w tej poradni leczenia niepłodności to dotałam skierowanie na zastrzyki w 6,7,8,9,10 dc i był to Metodin, po nim byłam juz w ciąży z córeczką. Wszystko będzie dobrze trzymam kciuki. Kochane, ja jadę do mamy. Będę popołudniu. Cąłuski dla was wsztstkich Roksanko, Moni, Daily tulę Was mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i całą resztę też!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wróciłam z przedszkola ....piekna pogoda :-) Pokręciłam troche... test robiłam 11 dc ale to była sobota..no i wtedy by negatywny, ale jak zrobie dzisiaj i nie wyjdzie to jednak przypuszczam, ze nie dozyja plemniki,bo ja mam owu najwcześniej 17 dc, a to ze teraz mi sie pospieszyla to pewnie moja nadinterpretacja i pobozne zyczenia... Koko, a co TY piszezsz - magisterską??? bo ja dopiero licencjat kończe...i tez nie wiem czy dobrze robie ze chce teraz rodzić, bo bedę magistersie ciągneła z czwóreczką, do tego najmłodsze takie malutkie bedzie...no, ale juz mi się nie chce czekac az skończę... Powiem Wam jeszcze, ze to tak fajnie spotkac osoby, które maja podobne wartosci w zyciu i taki sam wspólny cel , tak bardzo się rozumiemy...Super ;-) 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×