Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

cześć dziewczynki:) ale był dzisiaj piękny dzień🌼🌼🌼 Moni,roksi i doily= tak mi przykro,myślałam ze chociaż którejś z was się uda:( buziaki dla was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie gwarno u nas. przez chwile nie moglam wejsc na kafe i proszę już nastepna strona. Witam hurtem wszystkie dziewczynki, bo coraz wiecej nas dzisiaj 🌻 Begus, ale Ci zazdroszcze tego spokoju i lekarki. Mam nadzieje, ze ten mój tez okaże się kompetentny.Tez nie mogę sie doczekac i nawet troche boję sie tej wizyty, bo nie wiem co tam moze wyjsc. Wczesniej tez slyszałam, ze wszystko ok. A wiecie co ciekawe, wczoraj tak sobie myslałam, że jakby nie wyszła dziewczynka, to chłopcy tez fajni. Nawet dzisiaj takiego fajnego rocznego smyka widzialam. Słodziutki. Ale marzeniom o córeczce, nie mówię NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzki organizm jest nieprzewidywalny moj cykl teraz 25,dawno nie mialam takiego krotkiego cyklu SZOOOOK jestem lekko zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu - cześć !! Do dziś dochodzę do siebie po twoim telefonie !!!!! Koko - no tak infekcja niestety - TAM ! pokuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bega przypomniałam sobie ,że jak poszłam robić sobie wszystkie badania przed planowaniem ciąży ,to zrobił mi Usg dopochwowo i wyszła mi torbiel ,właśnie jajo nie pękło i powiedział,że to sie nieraz zdarza i dał jakieś leki ,ale oczywiscie ja wyczytałam ,że to hormony ,więc ich nie brałam i poszłam za mc się zbadać i nic juz nie było ,to myslę ,że u ciebie tez tak bedzie i powiedział ,żeby odrazu brać sie do pracy :P nad Julcia :D(hehe jak się okaże ,że to ciąża od razu wcinam lody :P ,choć nie przepadam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie kobietki!!! A może przypadek Beguni powinien ma dać coś do myślenia? Jeżeli staranką są, ale niestety bezowocne to może z naszymi organizmami coś jest nie tak?Może czas poszukać jakiegoś super doktora i zacząć od zbadania się i naszych mężów? Kurcze zmiany w organiźmie zachodzą czasami na naszą niekorzyść a my nie jesteśmy świadomi? W sumie warto poświęcić więcej pieniędzy i wiedzieć.A gdyby zsumować koszty zakupu testów i zastąpić je wizytą u specjalisty to może i wcale nie byloby drogo A i nowa nadzieja odżylaby w nas tak jak w Beguni Beguniu jeżeli można wiedzieć to ile kosztowala Ciebie ta przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane rozmawiajcie sobie milo....ja spadam dzis bo musze mikusiowi pomoc poczytac lekture....jest w polowie a ma czas do wtorku...wiec marne szanse ide mu poczytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka poka 🖐️ enex ,ale czy mozna to brać w razie ciąży ,bo tylko to mni powstrzymuje od lekarza ,bo myslałam ,że domowymi sposobami mogę sobie pomóc mamulko = powiesze cie :P :D (oczywiście żart) ,ale serio to wolałabym następny miesiąc ..no powiedzmy ,że dlatego ,że nie chcę w sylwestra rodzić ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ja mam zawsze 27 a tu nagle 25 skad??? widzisz,gdybym cos dzialala to tez moglabym sie przeliczyc dziewczyny ja zaraz ide,cos mnie glowa boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko wiesz ja mam teraz takie krótkie cykle - jakich nigdy nie miałam - 25 dni !! Aż tu nagle w zeszłym miesiącu 33 dni !! Teraz staranka były w 9dc rano - owulka chyba w 10dc - chociaż sama nie wiem ...ale jestem dobrej myśli - już chcę być w ciąży - i myślę sobie - widocznie tak miało być :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko widzisz u mnie w tym cyklu mi sie owu przesunęła ,więc licząc od niej to cykl 24 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex,no wlasnie caly czas sugeruje,ze mozna sie starac na dziewczynke,a i tak cykl moze sie przesunac mnie to czasem nawet obojetnie co by bylo wazne ze ta mala istotka zawladnelaby moim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak mamulko , byłabym rzeczywiście na białej sali ( bo u nas porodówka biała ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze raz witam Was kochane, bo boje sie że którąs pominę 🖐️ widzę że szykuje nam sie fajny, baski wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko bepanthen to taka maść gojąca - szczególnie polecana dla dzidziusiowej pupci i poranionych brodawek :) ale ma jakiś składnik antygrzybiczy - bardzo łagodna maść - ale skuteczna. Smaruje dziś 4 dobę i już wychodzę na prosta ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie tak może być w moim przypadku plany planami i obserwacje obserwacjami ,a wszystko daję w łeb i jajo pęka sobie wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ janeczko Ja też bym miała termin na ok 5 stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już tutaj troszkę mamulku i z chęcią czytam i jak czas pozwala to piszę. We wtorek mąż wyjeżdża do pracy więc będę miala więcej czasu na pisanko. Moni przykro mi!!!Trzymaj się i dzialaj dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko na to liczę jak juz miałabym rodzić to lepiej juz po północy :D tylko ciekawę jak personel czy bedzie w stanie poród odebrać :D enex a to bez recepty rozumiem mozna sobie kupić ,bo miałam clotrimazoplum w domu i raz sobie posmarowałam,ale przeczytałam że w 1 trymestrze nie wolno ,więc się z jogurtem męczę ,troszkę jest ulgi,ale niestety nie jest jeszcze dobrze-jutro sobie kupie a jak myslicie 13 dzien po owu to pre-test wyjdzie czy poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×