Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ineczko zapytam jeszcze dodatkowo/; czy wierzysz testom owulacyjnym , jeśli negatywny to jeszcze nie będzie owulki min 24 godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paty 🖐️ ja juz wczesniej pisałam ,patrz z przymruzeniem oka na tych chinczyków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym miesiącu @ przyszła o dwa dni wczesniej powinna się zjawić 14 a zjawiła się 12 i wiecie co? tak sobie mysle że chyba zaczne w tym miesiacu staranka... wyniki mam dobre a zreszta i tak do tych ekspertów nie4bawem mam iść to się mna zaopiekują jakby co.. sama nie wiem ja taka niecierpliwa jestem że już czekać mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati,napisz mi czy masz skończone 36 lat czy nie,ja w swoich tablicach sprawdzę kiedy masz starać się o dziewczynkę i napisz mi jakie masz długie cykle i czy miałas ostatnio zmianę klimatu. Spróbuję zaraz wysłać zdjęcia agatki ale nie wiem czy mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka :) u mnie bez zmian... strasznie cierpię z powodu kataru alergicznego 😭 BRZOZY!!! a nie mogę nic wziąć... oczy mnie tak pieką, że z ledwością czytam, co tak pilnie piszecie! Anastazjo, wczoraj myślałam o Tobie, bochyba imieninki miałaś? jeśli tak, to bukiecik dla Ciebie: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak się robi te kwiatuszki i serduszka? Ineczko jaka dieta na córę , bo Wójcik podaje niezbyt wiele produktów. Jakie owoce warzywa mozna jeść. Co z mięsem , bo bardzo go lubię . Czy masz zachcianki? czy cie mdli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka Jak zrobiłaś te trzy dziewuszki? Pochwal się Jak chcesz chłopca to masz łatwiejsze zadanie niz my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu🖐️a powiec jak twoj czop?? cały juz odszedł???bo troche sie zmartwiłam jak o nim pisałas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ale sprawdzilam, u mnie na wyniku norma jest max2,7. Pati najlepiej zrób sobie taką tabelką i zapisój wszystkie dc i objawy po czasie sama zauważysz, że niektóre rzeczy występują cyklicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś kochana moja wiesz,wydaje mi się że to była ciąża testy pozytywnie bardzo rzadko się mylą...,przykro mi bardzo z tego powodu ale wiesz sama ze nic nie dzieje się bez przyczyny widocznie coś było nie tak,nie łam się zobaczysz że uda Ci się w końcu wiesz dobrze że to nastapiło tak wczesnie nie wiem co mam Ci powiedzieć bo takie straty nawet na tak wczesnym etapie są bolesne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka własnie do mnie przyszła wr....wole z Wami posiedzieć i pogadac no ale idę do niej zajrze pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia mam skończone 36 lat i wiem , że moje miesiące to kwiecień, czerwiec, lipiec i sierpień wg wójcika. Niestety moje cykle nie są regularne i tu jet pies pogrzebany. ostatni29 dni wcześniej 26, 25,26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ineczko ,to wdłóg twoich wyników to ciaz była,tak??? a te co mi dzis dała to nie........... ale ja mysle ze doszło do zapłodnienia i po drodze (ze tak to nazwe) cos nie wyszło ,to jest takie moje odczucie :( zreszta mam b mocna @ i ze skrzepami duzymi:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kochana tulę Cię serdecznie :( Gruby misiu tak wczoraj miałam imieninki dziekuję za kwiatuszki:) Pati moje dziewuszki są że tak powiem z poslizgu:D ja tak z Wami gadam i z kumpelką siedzi tu obok mnie i dziwnie sie na mnie patrzy heheh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj nasteczko dziekuje kochana👄, wiesz ja chyba czekam teraz do lipca..... fajnie ze juz jestes👄to wtedy duzo zdrówka i upragnionej ciazyyyyyyy:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć NASTUŚ👄👄👄 no właśnie wczoraj pisałyśmu ze czas zebyś wracała do nas :D 🌼🌼🌼 to dla ciebie na imieninki:D fajnie że juz jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokunia🖐️ jak tam sytuacja??? i na która na spotkanie w sprawie idziesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś:) = jutro między 11 a 16 tak że zdązę wypić kawke z wami :D jestem padnięta bo siedziałam na działce do tej pory ,a teraz po schodach mi przyszło chodzić bo winde robią nową a ja na 6 piętro:( ło matko jak sie zaziapałam:D szłam z siatami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni a dlaczego czekasz aż do lipca , nie szkoda ci czasu? Chyba, że jesteś jeszcze dwudziestolatką to masz duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANASTAZJA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEłNIENIA MARZEŃ- wiesz czego Ci najbardziej życzę!!! Idę robić kolacje bo słyszę jak trzaskają talerze Będe póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu to w którym ty tygodniu jesteś że czop ci już wyleciał? kiedy to się stało?.Bo gdy mi wyleciał to za dwa tygodnie agatka się urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati nie 20 latka nie jestem mam 31lat:), a wiesz czemu ,bo mi sie marzy urodzic na wiosne, lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu, rozpoczął się 36. tydzień... i jak się wewnątrz pomacałam, to z szyjki niewiele zostało i ujście dość szerokie, dwa palce mogłabym luźno wsunąć... tak więc może pójść szybciutko... albo mogę się jeszcze długo trzymać- na dwoje babka wróżyła ;) pooglądałam sobie swoje opisy z nadzoru przedporodowego z Wojtusiem i wtedy miesiąc chodziłam \"odczopowana\" :) z cm. rozwarciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życzę ci szybkiego porodu,ale lepiej poczekaj jeszcze z dwa tygodnie jak możesz:D Dziewczyny,zgrałam te zdjęcia na komp ale nie umiem teraz przesłać tu na forum jak mam to zrobić,nie chce mi się je wklepywać na moją stronkę a potem z niej tutaj,chciałabym od razu tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia mam skończone 36 lat i wiem , że moje miesiące to kwiecień, czerwiec, lipiec i sierpień wg wójcika. Niestety moje cykle nie są regularne i tu jet pies pogrzebany. ostatni29 dni wcześniej 26, 25,26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,ja też mam tego wójcika i wtedy kiedy zaszłam w ciążę z gadatką to właśnie byłm odpowiedni miesiąc,dlatego tobie radziłabym poczekać do czerwca.Zobaczysz jaki tym razem będzie cykl i potem zadziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nastka,no to i ja dołączam sie do zyczeń,chętnie bym wypiła za twoje zdrówko ale wiesz że nie mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu to może sie jogurcikami stukniemy za zdrowko Anastazji? Gruby Misiu to już tuż, tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×