Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość akira
czesc dziewczyny,jestem tu pierwszy raz,mam problem,moze wy doswiadczone mi pomozecie chociaz ja sama mam dwojke i powinnam byc juz super wiedzaca ale kurcze nie jestem,sluchajcie mam 3miesiecznego bdzdaca,karmie go piersia i butelka,od kilku dni jest bunt i nie chce butelki,ja musze wrocic do pracy w maju,nie wiem co robic bo jak tak dalej pojdzie to moge zapomniec o tym ,czy mialyscie juz z takim czyms doczynienia moze,wesprzyjcie troche........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już ,mam chwilkę bo zaraz idę na film,a mała śpi więc korzystam. Maja-a jak twoja śpi że mówisz ze nie tak ładnie jak moja? No,jeśli chcecie aktualne zdjęcia to ktoś musiałby mi wytłumaczyć jak mam to zrobić aby je przegrać w komputer,ale znając siebie to i tak pewnie nic z tego nie zrozumiem:D Cześć enex🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj akira-niestety nie mam pojęcia jak ci pomóc bo ja takich problemów nie miałam.Ale może inne koleżanki coś doradzą,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę potem,idę na mój horror.Wyobraźcie sobie że nigdy nie oglądałam mody na sukces,ale gdy wyszłam ze szpitala,zaczęłam go oglądać razem z teściową i tak mi to weszło w krew,że oglądam go codziennie,normalnie koszmar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akira, moja córeczka nie chciała wogóle butli, więc gdy wróciłam do pracy, dostawała moje mleko z kleikiem, z łyżeczki, jeszcze inne jedzonko i jakos przetrwała do mojego powrotu z pracy. Agunia, Małgosia budzi się co 3 godziny, zasypia wieczorem między 20 a 21 i budzi się na dobre o 8. W tym czasie budzi się na cyca z taką częstotliwoscią. Też w nocy nie budzę jej na przewijanie. Zdjęcia zgrywam na komputer za pomocą takiego kabla. Reszty nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja,no to u mnie z tym spaniem jest tak samo,no może jedynie ten pierwszy sen jest troszkę dłuższy ale niewiele.Mój młodszy syn budził się co dwie godziny,nie musiałam mieć zegarka,bo on był od niego lepszy.Dlatego wydaje mi się że te trzy godziny teraz to i tak dobrze.Oczywiście czasami marzy mi się dłuższe spanie ale jakoś to przetrzymam. Wiem że do zgrania zdjęć potrzebny jest jakiś kabel ale co dalej?:DWie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. nie wiem, jak zrzuca się zdjęcia na tę stronę fotosik, zgrywam na \"moje obrazy\" i wysyłam mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agunia, \"Moda na sukces\" nieźle się rozkręciła :). W takim momenie skończyć odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia=> ja tylko wtykam kabelek do komputera i aparat musi być wlączony. I samo się wgrywa. Muszę tylko odpowiadać na pytania komputera, przeważnie wciskam dalej ok. i takie tam :D Proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU DZIEWCZYNY11! JESTEM CAŁKIEM JUZ GŁUPIA NIE WIEM CO ROBIĆ. 12DC ŚLUZU JAK NA LEKARSTWO, ŻADNYCH OBJAWÓW OWULKI.CZY ZROBIĆ TEST OWUL I PRZY NEGAT PRÓBOWAĆ. ŻAŁUJĘ, ŻE WCZORAJ NIE ZARYZYKOWAŁAM. OSTATNI CYKL BYŁ 29DNI.NIESTETY WCZEŚNIEJSZE 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty,a ty na dziewczynkę próbujesz? Kiedy były ostatnie staranka? Sylwia,spróbuję coś wykąbinować z tym aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje,dzis rano wróciłam i dopiewro teraz pozbierałam sie z tym wszystkim,fajnie jest sie pakować ale z rozpakowywaniem to zawsze jakos mozolnie mi to idzie.W Polsce było super az serce sie ściskało gdy musileliśmy odjerzdzać,ale jestem szcześliwa bo jak dobrze pójdzie to moje córeczki w sierpniu jak przyjadą to juz na zawsze:D kwestia tylko szkoły musimy im tu ja najpierw załatwić,ale mam nadzieję że się uda i bedziemy wreszcie w komlecie.Kochane moje co tam u Was jeszcze nawet nie poczytałam tego co pisałyście,jest tego sporo delikatnie mówiąc;) no ale postaram się w miare mozliwości nadrobić zaległosci(rymło mi się:)) i mam nadzieję ze wyczytam jakies pozytywne wieści,wierzcie mi że ja tam cały czas o Was myslałąm i zastanawiałam się czy którejś w końcu się udało,ciekawa tez jestem czy któtaś dwuosobówka sie rozsypała....poczytam Was wieczorkiem bo teraz obiadek mi się gotuje i zabardzo nie mam czasu,to do pogadania buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko własnie doczytałam że Ci się udało!!!!!!!!!!aż mi się rece trzęsą :) gratuluje serdecznie wierze że zapoczatkowałaś dobrą passe i teraz po kolei każda z nas bedzie w takim samym stanie co i Ty cieszę się przeogromnie razem z Tobą dbaj o siebie i maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia33 może czytasz o mnie pirwszy raz, bo jestem nowa na forum, ale znam was wszystkie , bo czytałam was od wrzesnia 2006 i pamiętam jak byłas w ciązy. Starania moje są pierwsze po wyjęciu spirali, pierwszy cykl. Mam 2 synów podobnie jak ty i czekam z utęsknieniem na córkę . Dzis byłam w mieście , bo mieszkam na wsi i łaziłam po dzieciecych butikach . Jakie piękne wózki dla dziewczynek, ubranka szok ! z tęsknotą popatrzyłam na nie i ze złościa poszłam dalej, bo chyba minął mi cykl koło nosa. starania zakończyły się na 9 dc i szkoda. Taraz się już boję. Od ostatnich przytulanek minęło70 godzin około 3 dni, ale owulacji nie widać czuję, że ona może być za jakieś 2-3 dni czyli dupa zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka_67
Paty już Ci pisałam kiedyś i nadal uważam, ze jesli Ci zależy na córeczce to lepiej odpuśc już w tym miesiącu... Wiem, ze to trudne .... Musisz lepiej poznac swój organizm, trudno jest wyczuc owulacje a jeszcze trudniej ją przewidziec.... kilka dni wcześniej... Anastazja witaj! Wszyscy sie tu za Tobą bardzo stęskniliśmy !!! Tak dobrze doczytałaś .... jutro idę do lekarki i mam nadzieję już "coś" zobaczyć, oby do 16... Kilka dni temu powiedzialam sobie, że nie kupuję żadnych ciuszków, ale, że mam "silną wolę" która robi ze mną co chce to oczywiście pochwalę się nowymi nabytkami: http://allegro.pl/item181720770_next_nowy_slodziutki_rampers_aplikacje_3_6m.html http://allegro.pl/item181452161_nowe_bluzeczki_next.html jeszcze zastanawiam sie nad http://allegro.pl/item185912052_next_07_sukieneczka_z_kwiatkiem_74cm_nowa_tanio.html a jeśli bedzie chłopczyk to będe Wam wysylac te ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nastuś no wreszcie kochana jesteś -już za toba tęskniłyśmy :D :D ineczko ja bym sie nie zastanawiała ,bo ty będziesz miała córe ,zobacz 60 h nie żyją chłopackie plemniczki , a co do fotek biustu , to twój mężuś ma pomysły :P zresztą ci ci zależy niech sobie zrobi :D,no swoich to sobie nie wyobrażam ,bo teraz są duże a potem :P agunia 🖐️ ,ale masz super kochana też bym chciała tak ustrzelić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko śliczne te ciuszki i zobaczysz że Ci sie przydadzą bo to bedzie dziewczynka!!! nie ma innej opcji należy Ci się upragniona córunia:) ja trzymam mocno kciuki by to była dziewuszka 🌼 a to dla niej :) Kurcze czytam Was i czytam i końca nie widzę:P chyba nie obrazicie się jeśli tak tylko po łepkach poczytam co? no nie sposób wszystkiego ogarnąć ja wole z wami pogadać na bierząco,jak nikogo nie bedzie to wtedy bedę podczytywać to co pisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś Koko🖐️ ja tez za Wami wszystkimi tęskniłam bardzo,no ale juz jestem i teraz spokoju już Wam nie dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka czuje fizycznie sie ok, ale mysle ze to ciaza nie była co?? jak taki wynik.....ineczko ja byłam u lekaza i hormonki robiłam i wszystko ok.... nasteczko jasne ze sie nie obrazimy ze nas ,w całosci nie przeczytasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka bardzo bardzo fajnie , że jesteś w ciąży . Wiem, że długo czekałaś na nią nawet chciałaś rezygnować. Udało ci się, cieszę się razem z Tobą i jestem pewna , że to będzie córeczka. Jesteś tak dobra w te \" klacki\" , że na pewno nie pomyliłaś się . Co do mnie masz rację odpuszczę . Ale należę do tych niecierpliwych i dlatego tak marudzę. Nie wiem tylko czy próbowac w maju , bo to nie mój miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko jeden tak ,a drugi dopiero po 20min wyszła druga kreska:-o, a wynik z dzis HCG to 4,19, a norma na 1-3 tc ,to 6-70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×