Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

kurcze właśnie moja koleżanka pojechała rodzić miała jeszcze troche czasu do cc bo to jej 3cc a tu sie dowiaduje ze była u lekarza i kazał jej przyjechać o 20 do szpitala ,więc najdalej do rana będzie mieć dzidzie i po mojemu będzie dziewczynka:D trzecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia = bez fotosika to sie chyba nie da wkleić tu zdięcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny dostalam okres ale on trwal tylko2dni a2 dni to takie lekkie plamienia. mierzyłam temp i mam37,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka=> 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie :D Wszystkiego najlepszego :) Piję Twoje zdrówko ;) A mój Łuki ma anginę :O Zaraził się od Patryka. Mąż też przychrypnięty, tylko czekać aż mała i ja zachorujemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuję za życzonka:)👄 Gruby misiu to Ty juz naprawdę na wylocie jestes że tak się wyrażę w każdej chwili może Cię złapać nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze,a co tam u dany? ona chyba tez jakoś niebawem się nam rozsypie...dziewczyny się nam porozdwajają no i potem kolej na nastepne ,nastepna w kolejce to Ineczka nasza :) ciekawe ktora po niej będzie Agunia ile Twoja malutka już waży? napewno pannica z niej jest ze ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już nikogo nie ma to i ja kładę się spać,zmeczenie jeszcze po podrózy mnie trzyma do juterka kochane dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja...wiatj kochana i ogromny 🌼 dl aCiebie!!! wpadlam na sekunde tylko zobaczyc co u was...pedem przelecialam posty.../ widze agunia sie reaktywowala...chyba agatka dala troche laby :D kochane zmykam bo mam kociol i w ogole amoczek jak zwykle.... sciskam was buziaczki..u mnie ok, tylko jajniki tak nawalaja, ze wczoraj az mi lzy poplynely same z oczu!!!! chyba te torbiele popekaly!!! ewelinko jak mozesz napisz mi jak to bylo u Ciebie wtedy ok??? pa!!!! kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z ranka. Ok,dziewczyny,próbuję przesłać wam zdjęcia,ale nie obiecuję że się udało. Nie ,jednak coś mi nie wychodzi. Wejdźcie na moją stronkęwww.agunia33.fotosik.pl tam są nowe zdjęcia.To zdjęcie na którym Agatka jest z moją najmłodszą siostrą było robione gdy miała 3 tygodnie,reszta jest świeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚC INNE ŚPIOCHY , KOCHANE KOLEŻANKI PORA WSTAĆ !!! JANECZKO, GDZIE JESTEŚ ODEZWIJ SIĘ !!! CZEŚĆ AGUNIA!!!!! Próbowałam wejść na twój fotosik, ale jakoś nie udało mi się. Może spróbuje póxniej. Agunia ile masz lat, bo nie pamietam w jakim wieku są twoi synowie . Ile próbowałaś aż ci się udało? Zzdroszcze ci , ale w tym pozytywnym aspekcie córki. Wiem, że byłaś przeszczęśliwa jak się urodziła i powiedzieli ci : CÓRKA !! Mam nadzieję , głęboko w to wierzę , że z pomocą Boga też mi się uda . Czy pracowałaś przed zajściem w ciążę? Ja pracuję i nie wiem jak to będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko odezwij się , co u Ciebie . Teraz proponuję uaktualnić tabelkę DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.04 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Inka67..............3s................ 29-30........... ......... 07.04 6.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 7.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 8.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 14.04 9.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 10 Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 11.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 12.Ala_71.......... 13.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 14.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 15.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........35tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............33tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........30tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........29tc....29.06 6.Aneta ana..... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega, Koko, Inka - chociaż właściwie Ty spadasz na dół, Janeczka, Enex Ronja, Paty, Poka Edi wszystkie czekamy na córeczki i każda ma nadzieję.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jestem sama . o 12 idę do szkoły pewnie wtedy będą tłumy. Później jak wrócę z pracy ok. 15 też nikogao nie będzie . Chyba taki mój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc 19 maja kończę 34 latka,to dość poważny wiek,zważywszy na to że gdy byłam mała to uważałam ze ludzie w tym wieku to staruchy,ha,ha,ale ja czuję się jak 20-stka,mam nadzieję że nie jestem wyjątkiem? No cóż,te moje staranka o Agatkę nie były długie ale za to nieco możnaby powiedzieć kierowane ręką bożą.Za chwilkę ci to opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc,marzyłam o córce jeszcze zanim zaszłam w ciążę z pierwszym synem,który teraz ma 11 lat.Za drugim razem też się nie udało bo to była lekka wpadka,młodszy 23 kwietnia kończy 7 lat. O trzecim dziecku zaczęłam poważnie myśleć mniej więcej 2 lata temu,ale intensywne przygotowywania rozpoczęłam około7-8 miesięcy przed zajściem w ciążę.Była to teoria w postaci ebooka wójcika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc,oczywiście nie cały czas miałam ochotę na dzidziusia,bardzo długo ze sobą walczyłam.Czasami chciałam bardzo a innym razem już nie.Myślałam sobie że moze to jakiś kaprys,bo gdybym bardzo chciała to nie miałabym dylematów.Ale niestety rzecvzywistośc jest inna.Jak się ma już dwoje dzieci to się wie w co się pakuje.Poza tym 8 lat już nie pracuję,więc to też był dylemat,czy zajśc w ciążę czy szukać pracy? Za chwilę dokończę,muszę małą nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę czytam i czuję, że pobolewa mnie brzuch czyli skończyłam starania o 3 dni za wczesnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz jak masz czas ja w międzyczasie siedzę w autogiełdzie szukamy Forda Galahy czyli auta rodzinnego he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest tam ktora z was.Pewno juz wiecie ze staram sie o drugie diecko. Dostałam miesiączke ale ona trwala tylko2dni a reszte 2dni to tylko takie plamienia, mierzylam dzis rano temperature prawie40stopni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda-moge ci tylko napisac ze taki plamienia miałam z drugim synem,ale nie przyszło mi do głowy ze moge byc w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ruda ! Rzeczywiście dziwne , ale wg mnie skoro temperatura nie spadła to to nie była miesiączka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×