Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

moniś= ale ja najwcześniej mam@ mieć 3.05 więc jak przyjade to już może coś będzie wiadomo👄 papa do usłyszenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo wstawac spiochy:) dzien dobry:) kochane u nas snieg z deszczem brrrrrrr straszne:( a taki piekny miał byc długi wekend:-o u mnie dzieciaki przeziebiony i raczej nigdzie nie pojedziemy, a plan dzis mam taki zeby w szafach poprzekładac juz zeczy (wyciagnac letnie).Mila ja niestety nadwrazliwa ( 2),no nie zabardzo mi odpowiada ta cyfra;).A co u was dziewczynki jakies plany??? aha tak sobie myslałam jaki misiu miała expresowy pród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny Misiu dzwonila wczoraj do mnie i prosila abym pospieszyla do Was z wiadomoscia ze juz jest po :) widze ze sie spoznilam (los zagnal mnie wczoraj w miejsce gdzie cud sprawil ze bylo swiatlo ;) ) probuje doczytac ile wiecie, ale chyba dzisiejsza noc jeszcze szaleje w moich zylach wiec jestem nieprzytomna niemniej powiem Kasia urodzila Misia o 17.30, rozmawialam z nia o 17 i miala taki spokojny glos :) Macius wazy 3030, ale dlugosci z podekscytowania zapomnialam (wstyd) KASIU JESZCZE RAZ GRATULUJE tak bardzo ciesze sie Twoim szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! GRATULUJĘ Misiu synusia.Twój maluszek waży dokładnie tyle samo co Agatka po porodzie.Ciekawa jestem jaki jest długi.Moje życzenie się spęłniło.Poród miałaś szybciutki.:D Ineczka-ty nie patrz na nieporządki w domu.Masz dużych synów,niech ci pomogą,a ty śpij ile wlezie,bo potem sobie nie pośpisz:DPoza tym musisz przeczekać ten trudny okres,czyli pierwszy trymestr.A jak twoje plamienia,ustały? U mnie za oknem słoneczko,ale niestety chłodno.Chrzciny zbliżają się stumilowymi krokami. Wyobrażcie sobie ,że mojej siostrze ksiądz odmówił wydania zaświadczenia że jest katoliczką,bo NIE WIDZI JEJ W KOŚCIELE.Normalnie myślałam ze pęknę ze śmiechu. Co za szuja z tego księdza.Ale załatwiła sobie w innej parafii bez problemu,tam chyba był bardziej ludzki ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asia🖐️ hej agunia[czesc:) no jestem pod wrazeniem jak szybko misu urodziła:):classic_cool: jak czytałam na majówkch ze koło 14.00. wody odeszły a 16.30 .urodziła :) szok normalnie super:):) misiu jeszcze raz gartulacje🌻 agunia z tymi ksiezmi to tak jest no niestety, nam ksiadz na zapowiedziach w kosciele wywiesił obok ze nie zapłacono:D a nie zapłacilismy za zapowiedzi bo to ich obowiazek jak nic,i kazdy płaci lub nie sprawa indywidalna.A dodam jeszcze ze to moja parafia ale ja i tak w nie slubu nie brałam tylko w mojego M....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u nas pada snieg z deszczem:-o i jest z 7st.......a dali sie wygrzewa ale ma fajnie:) a enex chyba tez??? bo cos dawno jej nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼 dzien dobry Kochani👄 dziewczny jestem troche zalamana.... bo nic wczoraj nam nie wyszlo z przytulanek.... Amadeo plakal znowu.....jakos nie mialam glowy do tego....boje sie co to moze byc....jeszcze dzwonila do mnie kolezanka i mowila ze ponoc bolerioza tak sie objawia....(od ukaszenia kleszcza)....jestem zalamana jak czytam o tej chorobie..... a w nocy czulam dosc silny bol z lewej strony....dzis juz nic nie boli...boje sie ze juz jest po owulce ..... moze z tego stresu cos mi sie przyspieszylo....nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko a powiec ugryzł go kleszcz masz jakies przypuszczenia??? przeciez kleszcza chyba bys zuwazyła co??? moze jeszcze raz do lekarza?? .Roksanko pamietaj ze jajo jest zdolne do zapłodnienia 12-24 h chyba dobrze pisze?? a kiedy p doktor kazała działac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile lat ma Amadeo?? moze to jakies bóle wzrostowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni👄 10 bedzie mial w 27sierpnia.... tez tak myslalam ze to zwiazene z tym ze rosnie...ale czy to mozliwe zeby z bolu zwijal sie i tak strasznie plakal....jakby go ktos ze skory obdzieral:( Monis dzis rano byly przytulanki...ale nie takie jakie sobie zaplanowalam...zreszta tez przerwane przez placz Amadeo:( nic z tego nie wyjdzie....bo znowu za duzo stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha....Pani doktor mi kazala dzialac wczoraj ...albo dzis....mowila nawet ze lepiej dzis...pewniej..ale wiadomo na chlopczyka... ale mowie Ci ja czuje ze juz po.....tak mocno nie czulam nigdy owulki jak dzis w nocy.... jutro na 8.00 mam monitoring.....ciekawe....obym sie mylila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko ja tez tak sobie pomyslałam ze tobóle te wzrostowe,moja córe tez strasznie nogi bola po spaniu....i to sa własnie takie wzrostowe ,ja mysle ze poczekajcie jeszcze z dwa dni i znowu do lekarzy jak nie przejdzie,ale wyniki dobre wyszły z krwi i moczu??? a OB miał robione???bo jak ta od kleszcza bakterie by miał to w OB by wyszedł stan zapalny ,ja tak mysle przynajmniej na moj babski rozum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko no to dobrze działałas:) kochana jeszcze nic straconego :)miejmy nadzieje ze jednak bedzie b dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..pytalas czy ugryzl go kleszcz... nie mam pojecia...nigdy nie widzialam tego paskudztwa na oczy.... szukalam na necie...no to widzialam na fotkach.... ale nie mam pojecia...nigdy nie skarzyl sie ze cos go ugryzlo.... jutro ide do lekarza....kolezanka mi zadzwoni jutro do niego...pracowala z nim 3lata i mowila ze leczyl kilka przypadkow boleriozy...ze ma pojecie o tym....i wlasnie sobie przypomniala jeden przypadek jak facet pol roku meczyl sie wlasnie z silnym bolem w nodze...nikt nie wiedzial co to jest....dopiero ten lekarz zrobil badania z krwi pod katem boleriozy... ponoc te co zrobili Amadeo w klinice....nie maja takich oznaczen jak potrzeba...wiec musze sprawdzic i wykluczyc....ale do jutra jestem w wielkim strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OB ok....w normie nie ma zadnego stanu zapalnego... ale ponoc pod katem boleriozy wlasnie jakies inne oznaczenia maja byc...ja jej czytalam wypis ze szpitala i mi tlumaczyla...i ponoc tam nie bylo wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie roksanko (chociaz to tak łatwo mowic) teraz tylko pozostaje do jutra poczekac ,i dawac jakies srodki przeciwbólowe,mam nadzieje ze jednak wszystko skonczy sie dobrze:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OB w normi to roksanko powinno byc dobrze ,teraz na ta bakterie badania i bedzie dobrze(kurcze nie umiem tej bakteri napisac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze koncze narazie bo robota czeka🖐️ roksanko zobaczysz bedzie dobrze:) po prostu musiii!!!👄inka napisz cos jak tam sie czujesz czy plamienia ustały i czy wyniki dobre masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis dziekuje👄 jestem pozytywnie nastawiona....choc boje sie Do jutra musze czekac...no chyba ze znowu do szpitala...ale on placze ze nie chce tam...wiec czekam do jutra Milego dnia Moniu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-neczka
Cześc kochane🌻 Roksanko= dzisiaj i tak nic nie zalatwisz, ale jutro zrób mu badania, choby nawet płatne. Kleszcze są w trawie, w lasach,na łąkach, ukłucie czasami nie wywołuje bólu, dlatego trzeba dobrze obejrzec skórę po powrocie z wyprawy do lasu. Możesz teraz obejrzec synka czy nie ma gdzieś zaczerwienienia i takiej ciemnej grudki. Pracownik mojej firmy własnie pracujac w lesie zachorowal na boreliozę wiem, ze leczył sie antybiotykami i często musiał kontrolowac krew. Najważniejsze to trafic na dobrego specjaliste, a takiego juz masz. Druga sprawa, że moze Amadeo cierpi przy gwaltownym wzroście, bo akurat w takim jest wieku, ze dzieci szybko rosną. I słyszałam, że niektóre nawet płaczą z bólu. Kochana, wiem, że to trudne ale nie martw się Twój niepokój może udzielic się synkowi, a przy chorobach dzieci najważniejsza jest zimna krew. Nawet gdybys skontaktowała sie z tym lekarzem dzisiaj to i tak badan nie zrobisz. Podaj mu coś przeciwbólowego, tylko sprawdź, niektóre leki są powyżej 12 lat. Zobaczysz wszystko skończy się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcześniej to ja tylko bez \"a\" Milego wypoczynku dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Roksano zróbcie może jeszcze badanie z krwi CRP- białko ostrej fazy i tak jak sugerowała Ci kolezanka te na boleriozę. Mój tata miał kiedyś boleriozę i musiał przejść leczenie antybiotykami i było po problemie. Co do tego białka to wykrywa stany zapalne w organżmie, chociaż wydaje mi się, ze jak robili mu badania to raczej tego nie pomineli. Sprawdź na wypisie czy mial robione CRP norma do 5 jednostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka= jak samopoczucie? I w ogóle co słychac? Chlopcy juz wiedzą, bo ostatnio pisalas że się domyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko👄 Ineczko👄 przepisze jaki ma wynik z krwi..moze cos zrozumiecie wiecej niz ja...bo to po niemiecku...ale moze da sie cos skojarzyc...ja to kiepsko nawet po polsku umie sie rozpoznac... Befunde: Labor: Leukozyten 8,0\\nl Hb 12,5 g\\dl Thrmobzyten 359\\nl Übriges Routinelabor unauffällig. BKS 11\\24 n.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sobie nacisnelam i poszlo norma CRP jest do 5 jednostek. Roksanko dzialaj kochana w wiadomym temacie, działąj... U mnie plamienia ustały, znów biorę dophaston jak wcześniej czyli 2 tabletki dziennie, dzisiaj jeszcze idę na zastrzyk a czy będę brać kolejne to mam konsultować telefonicznie. Badania mam wszystkie OK, mocz idealny, morfologia też, USR ujemny, toxo ujemna, cytomegalia 9,18 czyli mam przeciwciala, HBs nie wykryto, grupa krwi nie zmieniona A Rh+. Tak, ze raczej dobrze to wygląda. Znajomi chcieli nas dzisiaj wyciągnąc do Szczyrki połazić po górkach ale moja kondycja ostatnio zostawia duzo do życzenia.... niestety nie jestem narazie w stanie, może w drugim trymestrze będzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko=< no nie wiem co to może być, ale skoro badania nic nie wykazały to chyba nie powinno być żle. A jego boli mięsień tak?? Ineczko=> cieszę się że plamienia ustały 👄 dla Was :D Odpoczywaj i śpij tyle ile domaga się Twój organizm, a bedzie dobrze. Ja z Karolinką też strasznie dużo spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kochani...nie chce Was meczyc juz swoimi problemami.... ale wiecie jak to jest...czasem jakies podpowiedzi moga duzo komus dac... wiem jak bylo z dzieckiem mojej siostry...sama znalazla i wyczytala na necie co moze jej byc....i podpowiedziala lekarzowi ktory dopiero zaczlol dzialas...i szczerze sie przyznal ze nie znal tej choroby...ponoc jest tylko kilkanascie przypadkow w polsce tylko...pierwszym objawem byly plamki w kolorze \"kawy z mlekiem\" okazalo sie ze to byla choroba Reclihausena \"nerwiako-wloknikowatosc\" a lekarze leczyli ja na \"swierzb\" powiem Wam ze jednak czasem cenny jest ten Internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksana 1.Leukocyty norma 3,8-10 czyli OK 2.Hemoglobina norma 12-16 czyli OK 3. I tu nie wiem chyba chodzi o płytki krwi norma 140-440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×