Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

łoooooo matko pokunia to jeszcze z 5 dni i bedzie wiadomo co w macicy piszczy:P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie ze jutro możecie jechać nad jeziorko:) u nas zapowiadają deszcz od jutra i najchłodniej z całej Polski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= no jeśli nie zapiszczy co innego wcześniej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj fokunia ty tak nie kracz ,tylko myslimy pozytywnie;) tak u nas jutro ponad 20st:D i znowu gril i nastepne kg w brzuchol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo sie ciesze że nie tylko ja sie obrzeram :D a we wtorek to tak pożądziłam że hej:D ale było super tylko zimno jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokunia ja sie strasznie obrzeram:P no nawt juz przesadzam;) ale co tam ,pomysle o chudnieciu jak zaspokoje swój apetyt na grile:Ptz kiełbaski i karkówki z grila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokunia koncze bo moj M cos chce robic na kompie:-o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to bardzo MNIAM:D:D:D ja tez to lubie i na samą myśl już jestem głodna:D ale o tej porze to grzech jeść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ❤️ 👄 🌻 Ojejku jak tu pusto :( :( :( U nas już dzisiaj po grillowaniu, bo niestety pada deszcz i zrobiło się dużo chłodniej 😭 [beksa 😭 A wczoraj było istne lato. Miałam nadzieję na taki fajny weekend, a tu nici z planów!!!! Misiu, jak leci. Maluszek grzeczny???? Ineczko jak samopoczucie? Brzusio w porządku? Beguniu, a Ty gdzie nam się podziewasz??? Tak mało do nas zaglądasz!!!! Do raportu marsz!!!!!!! Wiem,ze weekend u Ciebie ma być \"pracowity\" :P no ale bez przesady, nie zamęcz mężusia!!!!!!!!!!!!!! Agunia, pewno przygotowuje się do chrzcin!!!! Oby wszystko poszło wszystko tak jak chce i malutka grzeczniutka była! Janeczka, Koko, Pokinia, Moni co tam u Was? Lili pewno eszcze na majówce!!! Roksanko, co z synkiem byliście u tego lekarza? postawili jakąś diagnozę? Moja córeczka jeszcze mała,ale tez cierpi na bóle wzrostowe kolan! Maści mało pomagają,ale uzywam tych rozgrzewających. Tego rodzaju bóle potrafią naprawdę byc BAAAAAARRRRRRDDDDZZZO dotkliwe! Maju, jak dzieciaczki? Kiedy wracasz do pracy? No i czy wogóle wracasz? Sylwuniu, nie pisałaś czy seynek zadowolony z wycieczki do krakowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki... nie bylam tu ostatnio ale dlugi weekend i mi sie udzielil :) wojazowalismy troche, grilowalismy i udzielalismy sie towarzysko..rowerowo tez, przejechalismy 35 km ale juz nie wrocilismy :D tylko zanocowalismy u rodzicow!! poza tym posadzilam kwiatuszki, zajelam sie ogrodkiem itd, itd...ale podczytywalam was z doskoku... ciesze sie, ze u was ok i wszystko w porzadku! fajnie, ze mis sie odezwal!!! koko moja gin w poniedzialki przyjmuje na ul elektoralnej pisalam Ci o tym... kochane teraz szybko napisze wam co u mnie generalnie jestem jakas taka zdegustowana .... wiec dzis 8dc i co sie okazuje...mam jeden mega pecherzyk, ktory ma 19mm....innych juz nie ma i dobrze...hormony sie troche unormowaly na tyle, ze UWAGA...pecherzyk sam peknie pewnie a po drugie nie moze podac mi zastrzyku dzis bo pecherzyk jest juz za duzy i przerodzil by sie w mega torbiel...ale moje hormony sa juz na tyle silne po luteinie ze pewnie peknie sam...mam zadana prace domowa seksik dzis o 22 i jutro o 22 a potem koniec!!!! w poniedzialek telefon do niej i mam przepisany duphaston...bez niego nie utrzymam ciazy, poza tym znow mam pobrane koeljne hormonki i bedzie wiedziala dokladnie co i jak... poza tym jak to okreslila mam piekne jajniczki, sliczny pecherzyk i wszystko super....tylko ja jakas taka jestem zdegustowana...jakos za pieknie zeby bylo prawdziwe?? ale nic to dzialam sobie co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼 Ewelinko👄 u nas dzis tez deszczowo😭 mielismy jechac do czech na wycieczke....ale nic z tego....pogoda:( i do tego mamy w domu grype zoladkowa....tz dzis juz duzo lepiej....ale czwartek i piatek koszmar....najbardziej Amadeo i Samuel sie meczyli z wymiotami...my tylko biegunki................. w czwartek rano pobrana krew i mocz na jeszcze bardziej szczegolowe badania....w poniedzialek wyniki.... jesli nic nie wykaza....lekarz chce go wyslac na tomograf.....ale czytalam ze on nie jest obojetny dla zdrowia...wiec nie wiem.... mnie tez dosc intensywnie boli podbrzusze...ale nie umie okreslic czy to jelita sie buntuja...czy jajniki bola...owulka byla w 15dc wiec ten cykl mi sie skroci do 29...takiego jeszcze nie mialam:) Monis 👄 ciesze sie ze nie odpusicilas w tym cyklu ..teraz znowu razem czekamy na efekty naszych staranek:D ktos mial dzis chyba testowac.... Ronja???? Gabi super kwiatek...Dziekujemy👄 co u Ciebie???? Ineczko👄 napisz mi na emaila swoj adres....wysylam sukienusie...a nie umie sie poczytac z Twojego pisma....tz musze skorygowac kilka liter:) Janeczko👄 a jak tam u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus👄 witaj Kochana:D ale super....19 mm to jutro..najpozniej pojutrze peknie....ale szybko masz te owulacje....expreowo to sie u Ciebie rozgrywa....zresza tak samo jak u CIEBIE w normalnym zyciu:D ale mam pewne pytanko....czy na coreczke to juz dzialanie jutro to nie za pozno..... moze teraz i juz dosc.....no nie wiem....Twoja pani Doktor tu rzadzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko👄 ja obstawiam ze owulacja bedzie u Ciebie w-g wielkosci pecherzyka 16dc...a wiec dzialaj przynajmniej do 13dc....no przynajmniej do 12dc w nocy....bo zmarnujesz taka szanse....a w poniedzialek idz potwierdz ze dojrzal do 21\\22mm ...a potem ze zniknie .....i bedzie wiadomo ze byla owulka.... Takie jest moje zdanie............zrobisz co uwazasz....ale ja bym dzialala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kromus👄 dziekuje za artykul....mam nadzieje ze lakerz potwierdzi ze to bole wzrostowe....dzieki badaniom bede spokojniejsza Nastko👄 super ze juz nie dlugo dolaczasz do nas dzialejacych:D nie moglam sie doczekac takiej wiadomosci od Ciebie...... Mamulko👄 jak samopoczucie?????ciazowe:D bo ja oczywiscie juz mam...az wstydze sie o nich pisac:D Aga123 [ usta] i co tam u Ciebie??? daj nam znac Ronju👄 sorki......zapomnialam ze przeciez przyszla do Ciebie paskuda@:( tule Cie Kochana❤️ szkoda ze maj musisz odpuscic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam szczescie.....znowu klikam sama ze soba.... Misiu 🌼 super ze juz w domku.....ale musisz miec wesolo jak to mowia\"wesole miasteczko\":D zazdroszcze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wpadłam sie przywitac i zaraz wypadam,jakies zakupy trzeba zrobić bo znowu przeciag w lodówce mam:P,dziewczyny cały czas czekam na dobre wiesci od Was że ktorejś sie znowu udało,a ja w maju to nie wiem czy zaczne się starać bo nie wiem na kiedy wyniki mi porobią te szpitalne... owulkę mam mieć koło 27 więc może zdążą:) a jak nie to na czerwiec ważne ze wszystko gra.Od wczoraj mnie tez jajniki bolą tak jakos dziwnie podbrzusze a @ powinnam dostać 12-13 czy to juz może byc na ta paskudę? mam nadzieje że żadnej wpadki nie zaliczyłam ale dopiero by było,dobra kochana ja smigam zajrzę pózniej miłego dzionka zyczę buziaczki gorace!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) widze ze wszystkie dzialacie:D ja cos sie zle czuje strasznie boli mnie podbrzusze,ale nie jak na @ tylko jakos inaczej ten bol umiejscawia sie w dolnej srodkowej czesci,nad wzgorkiem lonowym jakos mnie rwie... nawet nie mam zbytniej ochoty jechac z malym na wycieczke rowerowa starszy syn pojechala na mecz,wroci po 17tej nie wiem co mam robic dopadl mnie jakis dol:( roksanko,jednak po tomografie bedziesz miala pewnosc czy wszystko ok chyba ze jrdnak lekarz stwierdzi ze nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo,wazne ze juz mozesz zaczac dzialac niebawem zobacz jak ten czas szybko zlecial masz juz swoje zdrowie pod kontrola a to bardzo wazne u mnie dzis 21dc moze te bole spowodowane sa implantacja? to jest 6,7 dzien od owulki dziewczyny-smutno mi nie wiem dlaczego i jeszcze te bole brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) u mnie totalna nerwica więc @ stoi za dzwiami:( ino patrzeć jak zapuka:( mam juz mega doła i mam wszystkiego dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja tylko na chwilę ,bo idę kończyć ciasto ,a potem na rowery - wreszcie wzięłam się za siebie i treningi co dzień , a wczoraj to 2 x byłam i dieta węglowodanowa :D ,zobaczymy czy coś pomoże bega ty mówiłaś doktor ,że ty na córeczkę czychasz :D ,bo ja bym jutro na pewno nie działała a nawet dzis bym się zastanowiła ,no chyba ,że z tego wymazu wyszło ,że środowisko teraz sprzyja dziewczyńskim żołnierzykom :P roksi ja skończyłam staranka na 11 dc , bo lekarz powiedział ,że tej wielkości pęcherzyk może w 1 fazie przyrosnąć nawet 3 mm dziennie (miał takie przypadki ) ,a powiem wam ,że brzuch mnie boli i czuje ,że owu będzie chyba wcześniej ,dla mnie najlepiej jakby jutro ,bo to byłyby 3 ,5 doby ...no ale zobaczymy narazie tempka 36,6 jak spadnie to będę wiedziała .Wiesz ja ten mc i tak miałam odpuścić tylko M mnie zmobilizował :P , jeszcze ten długi wekeend ,lekarzy nie było ,w czerwcu sobie jajo popodglądam i wtedy postaram się zaciążyć , a na razie odpuszczam :D .Jeśli chodzi o towograf to mój syn miał robiony ,myślę ,że wielkich przeciwskazań nie będzie ,no chyba ,że nie bedzie potrzeby - czego ci życzę ewelinko a ty kochana jak się czujesz ? pokuś ty drzwi @ nie otwieraj ,jak sobie za nimi postoi to się obrazi i 9 miesięcy do ciebie nie przyjdzie :D :D nastuś cieszę się ,że możesz już działać ,a co do wpadki to chyba najlepsza ,bo nie musiałabyś się stresować tylko od razu miałabyś fasoleczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak tam sobota mija? jaka pogodę macie? bo u mnie rano byłao nie zaciekawie,ale teraz jest bardzo ślicznie Pokus tak jak koko radzi nie wpuszczaj paskudy!!!!! :) mamulko a u Ciebie to może być że fasolinka się zagnieżdza,nie martw się niczym będzie dobrze Gruby misiu kurcze Ty to teraz masz zadymkę w domku pewnie sama nie wiesz w co ręce włozyć,ale zobaczysz jeszcze parę dni a wszystko sobie poukłądasz i bedzie jak w zegarku bo Ty to zaradna kobitka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc anastazjo:) dziekuje za pocieszenie i slowa otuchy:) wiesz mialam jechac na rower,ale poszlam spac spalam z 1,5godziny szok,tak naprawde to przez ten bol brzucha nie mialam sily a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie,to chcialabym juz wiedziec czy tak,czy nie zebym juz mogla ten test zrobic meczy mnie ta niepewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po owu nie bolaly mnie piersi a zawsze mnie bola teraz od 2-3dni pobolewaja mnie,ale sa jakies miekkie tak zawsze mam takie twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku-jak mnie ten brzuch rwie,tak az mi sciaga szkoda ze nie mam nospy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda bo nospe to smiało mogłabys sobie łyknąć,wiesz po mojemu to może być że zaskoczyłaś:) a jaki śluz masz?,kurcze ale super by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo-sluz taki bialy gesty tylko ten brzuch taki dziwny niby mam 6 dni do @ z tymze ten bol jest jakis inny po pierwsze po srodku a nie jak jajniki bola no i cholernie mnie sciaga w dol kurcze ale sie rozpisalam anastazjo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×