Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

mamulko wiesz,jak ja zaszłam w ciąże to objawy miałam identyczne:) spać mi się chciało sluz tez biały gesty i dużo go było no a przede wszystkim własnie ten ból podbrzusza,takie ciągniecie mocne,Ty wez teraz się nie przemeczaj i z rowerkiem się wstrzymaj lepiej dmuchać na zimne niz potem wyrzuty jakieś mieć zmierz jutro rano temperaturkę ciekawe ile bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo-ja lubie sie ruszac;) moze jednak przez te pare dni sobie troche odpuszcze co do tempki,to chyba musi byc 14 dni podwyzszona aby cos bylo chce zrobic test w nastepnym tygodniu,ten co inka sugerowala moze jednak zaskoczylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko no ja obstawiam ze to ciąza u Ciebie,tym bardziej że wcześniej nie miałaś takich dolegliwości,a z tym ruchem to przez te pare dni sie wstrzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to dzis bylby 6 dzien tzn kochalismy sie z soboty tj28 na niedziele 29 ale to juz byla niedziela,bo grubo po polnocy wiec jakby liczyc od niedzieli to 6 dzien dzis dopiero mnie tak zaczal bolec ten brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozostaje nam nic tylko cierpliwie czekać na test,ale ja Ci mówie ze zaskoczyłaś i obym się nie myliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak anastazjo-ja tez mam taka nadzieje myslisz ze jak @mam dostac 12 maja,to test moge juz zrobic 9 maja? jestem strasznie niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko kochana,nie wiem jak to jest z tymi testami,ja bym Ci radziła poczekać do dnia @ w ktorym masz ją dostać,tak bedzie pewniej pamietasz jak u mnie te testy wychodziły? no ale może w Polsce sa jakieś czulsze tak jak Inka pisała widzisz test może wyjść negatywny Ty się załamiesz a ciaża może jednak być więc po co te nerwy...sama nie wiem co Ci doradzić mamulko,a tak na marginesie ja 12maja też mam termin paskudy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zrób tak, że tego 9 zrób test i jak bedzie negatywny to się nie załamuj tylko powiedz sobie że widocznie jeszcze za wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo u nas sa takie czule co potrafia wykryc kilku dniowa ciaze oczywiscie biore troche poprawke(zagniezdzenie) jednak ince wyszedl dobrze bobo test ona wtedy testowala w 25dc przy 29dc pamietam,bo jeszcze sprawdzalam jej posty nie wiem czy wytrzymam do 12 maja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo pewnie zrobie we wtorek,albo w srode pamietam ze z mlodszym synkiem robilam qick vue 3 dni przed @ i wyszla mi delikatna cieniutka rozowa kreska jak powtorzylam pare dni potem,to juz byly krechy solidne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj zagościla @ na dobre.Dobrze, że nie nastawialam się na ten cykl.Choć i tak serduszko boli.Kolejny cykl odpada, bo M przyjedzie tylko na komunię synka, czyli przed owulką i zaraz wyjeżdża. Poźniej już po owulce i to sporo, prawie na sam @. Trudno! Chyba już wiem od czego mam takie boleści brzucha.Stres spowodowany likwidacją firmy. W piątek znowu jakieś nowe pomysly dotyczące zwolnienia i dostalam ataku jak cholera. W tej sytuacji i tak pewnie z dzidzi nici, ponieważ stres nie sluży zajściu w ciążę.Później zacznę szukać nowej pracy i za nim podejmę decyzję to...... Tak naprawdę to uwielbiam pracować.Daje mi to ogromną satysfakcję.Mój M wie o tym i boi się że już w ogóle zrezygnuje z dzidzi.Może i troszkę w tym racji?Chcialabym dziecko ale .... co z pracą? Rok przerwy w zawodzie...Wiem,że można to pogodzić , ale..... Trzy lata temu prosilam męża o dzidzię.Teraz sytuacja się odmienila. Ale i tak będę probować! :-) A piszę tak pewnie dlatego że @ przylazla!!!I że M daleko i że nie może utulić mnie i że mi smutno i ciężko bez niego i że nawet nie ma kiedy starać się o dzidzię:-( A teraz sobie poryczę i mi przejdzie!!! Dalam upust swoim emocjom i może będzie lepiej:-) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko życzę Tobie 2 kreseczek!!! Ale zrobilabyś M niespodziankę!!! To Twoje pierwsze staranka o ile się nie mylę i życzę Tobie żeby byly ostatnie!!! :-) Pokuniu wiem jak serduszko boli jak ma przyjść @.Ta nadzieja która żyje w naszych sercach ..... Mam nadzieje, że jednak nie zagości u Ciebie ta wredota! Moni co Ciebie??? Staranka pewnie zakończone:-) Teraz niech efekty rosną!!! Ronju jak samopoczucie?Już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś tak szybko masz owulkę czy to pęcherzyk z poprzedniego cyklu?Duży chyba jak na ten dzień cyklu? Wiesz, pani doktor raczej nie mówilaby bajek,ale jeżeli masz wątpliwości to waet iść do innego gin na usg dopochwowe, żeby zweryfikować i uspokoić swoje wątpliwości. Przyjemnych staranek;-) No i oczywiście owocnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko mój brat jak byl dzieckiem to tak bolaly go nóżki, że do ubikacji musieliśmy go nosić.Jako 4-latek byl w szpitalu,oczywiście lekarze nie stwierdzili co mu dolega.Dzisiaj ma 29 lat i 195 cm, no i problemy z jednym kolanem.Przypuszczamy, że za szybko nagle podskoczyl ze wzrostem w stosunku do masy ciala.Nawet teraz jest szczuply i nie może przybrać na wadze. Mam nadzieje, że lekarze stwiedzą co dolega synusiowi i zaaplikują odpowiednie leki.Oby biedak się nie męczyl tak jak mój braciszek. Wiem jak ważne jest zdrowie dziecka dla matki i trzymam kciuki za zdrówko synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga takie wypłakanie się pomaga wiem cos o tym:) A ja jestem zła na samą siebie głupia jestem i tyle!!! bo skusiłam się dziś na eklerka no nie mogłam sie powstrzymac i cukier mi dość wysoko podskoczył teraz:( mam takie wyrzuty że hej,mam nadzieję że ten jeden raz skokowy nie wpłynie negatywnie na moje wyniki co? cholera po co ja go jadłam,wiecie jak to jest gdy ma się na coś ochote prawda? a ja nie pamietam kiedy ostatni raz jadłam coś słodkiego....ale mogłam kawałek go sobie zjeść a ja nie...pazerota jedna całego wciagnęłam!!! nakrzyczcie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ty lakomczuszku;-) Mam nadzieje, że smakowal ten slodki grzeszek;-) Nie przejmuj się,pewnie od 1 eklera nie będzie az tak źle! Ale skoro cukier sporo podskoczyl, to lepiej już nie grzesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-to w sumie moje pierwsze podejscie;) aga-ja sie nie pale do pracy wole byc w domku:) ale teraz jestem w trakcie zakladania dzialalnosci,takiej mini mini dla siebie i w domku na pewno masz nerwy,bo czlowiek zawsze sie zzyje z praca,kolezankami przyjdzie czas to zobaczysz ze znajdziesz cos fajnego a z dziecka nie rezygnuj z reszta przepraszam,nie powinnam sie wtracac:D anastazjo-ja i tak cie podziwiam ze potrafisz zyc bez slodyczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś , aga 🖐️ nastuś ja na ciebie nie nakrzycze , bo sama robie tak samo . Teraz jestem na diecie i ciągle muszę się powstrzymywać ,aby czegos zakazanego nie zjeść .Zaczyna mnie to wkurzać i chodzę ciągle aga przykro mi ,że ten @ przylazł ,ale może masz racje ,że w sumie masz teraz troche stresu ,który nie sprzyja ciąży .Kochana na ciebie też przyjdzie czas i nie wywiniesz sie od tego :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamulka :D o ja też teraz bez słodyczy umieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi przeszedl ten dolek ale ciagle jakas taka jestem sraka:( dzis tez pustawo bylo na topiku,tylko anastazja dotrzymala mi towarzystwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-ja nie wiem czy tak warto sie katowac i odmawiac sobie przyjemnosci? ja nie jestem konsekwentna w tych sprawach jesli chodzi o diety chociaz ostatnio ostro cwiczylam brzuszki i 8abs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko rozumiem cię i wiem co przeżywasz ,bo sama przez to przechodziłam .Powiem ci szczerze teraz wzięłam trochę na luz i jest mi wszystko jedno czy w tym mc zajdę czy nie ,przeciez kiedyś się to stanie w końcu jajo,a nawet jaja :D mam , które chyba pękają ,więc może w czerwcu ....ale wiem ja dopiero po paru miesiącach doszłam do tego ,obyś kochana nie musiała tego przeżywać ,życzę 2 kresek na teście , a najlepiej zrób betę , bo te testy pokazały Moni i Roksi ,a ciąży nie było ,więc beta byłaby pewniejsza .Jak sądzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest 8 abs ??? ja chodze na ćwiczenia i dieta ,wiesz przez zimę to się upasłam ,a poza tym wogóle nie mam kondycji :( , więc ćwiczę :D ,tylko ja efekty to chciałabym widzieć już a tu nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-masz racje po co sie zamartwiac,wyszukiwac objawow zrobie test albo przed@,albo w dniu zobacze jak wytrzymam ogolem to duzo dni mi nie zostalo jutro juz niedziela pozostanie kilka dni jesli chodzi o test to jak wczesniej wspomnialam bylam zadowolona z qicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochana muszę lecieć ,przykro mi ale nie pogadamy ,bo mężuś stoi nade mną i mnie woła wiecie gdzie :P , więc się nie opieram :D .Jutro wpadnę koło południa na 2 kawkę pa ,dobranoc mamulko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-wrzuc w kafeteri na diety 8abs to sa takie cwiczenia tylko na brzuch robisz je ok.8 minut ale wycisk az strach ja po nich schudlam 8cm w pasie,po miesiacu ale cwiczylam rano i wieczorem niestety nie mam linka do nich ale zobacz w dietach,ja z tamtad bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×