Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moni a czy ty wiosłowalaś? Skoro zmęczylo Cię plywanie statkiem? To oczywiście żart. Ja też weszłam przed chwilą do domku i ledwo żyję... Mamulka chodzi o to, że ten test strumieniowy wykrywa już stężenie 10 jednostek jakiś tam a wszystkie inne testy 25 i dlatego on jest taki czuły. Właśnie sprawdzilam i ja robilam w 25 dc przy cyklach 29 dniowych. Robilam 1 kwietnia w niedzielę a w poniedzialek poszłam na betę. Co do dophastonu to ja bralam od 16dc ale na przyklad Daily miala brać od razu jak wyjdzie jej dodatni test lub podwyższona beta. No wlaśnie daily gdzie ty jesteś i kiedy wracasz??? Musze zrobić małą kanapeczke bo mie ssie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko nie ,nie wiosłowałam:D:D tylko mam chorobe morską i fajnie nie miałam:P a jak juz dopłynelismy do Helu to szukałam apteki a w nie awiomarinu:P na szczescie był i powrót był juz spokojniejszy:D no to juz naprawde do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ineczka ci to najlepiej wytłumaczyła ,bo ja tak do końca nie wiedziałam o co chodzi :P Moni to współczuje ,zamiast myślec o przyjemności to myślałas jak wytrzymac i najszybciej dopłynąć do brzegu wiecie co ja mam miec owu z lewego jajnika czy to ma jakies znaczenie ,bo cos dziewczyny pisały ,ale juz nie pamietam :P ,ciekawa jestem kiedy będę miała owu ,mierze tempke ,więc powinnam wiedzieć raczej dokładnie ,a może cos wyjdzie w tym mc (no moze ktoś :D ) Aga a ty kiedy testujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Wczoraj bylam u gin i wszystko w porządku. Ginekologicznie jestem zdrowa jak ryba. oprócz nadżerki.Zrobil usg dopochwowe i z jajnikami jak najbardziej spoko, czyściutkie, zdrowiutkie,równych wielkości. Pytal, czy bralam anty i dlaczego przestalam.Powiedzialam,że bylam po nich ospala.On na to, że mam dużo jakiś hormonów(nie pamiętem jakich) więc powinnam nie mieć problemów z zajściem w ciążę.Pytalam,czy powinna zrobić sobie badania hormonalne, może monitoring?Powiedzial, że nie widzi potrzeby,że wszystko ok i naprawdę nie mam co się martwić.Powiedzial,że tak od razu to się nie zachodzi i czasami trzeba poczekać do 6 miesięcy, albo i dlużej. A i muszę dodać, że z w moim ;-) wieku z jajeczkami bywa różnie, można zajść nawet w ciążę bliźniaczą :-) Na poczekalni może z 4 kobiety w ciąży ,ale te brzuszki to mają piękne!!!Jedna to prawie na ostatnich nogach, brzuszek już się jej obniżyl. Spotkalam tam swoją koleżankę, która rozpoczęla proces leczenia u niego i od razu zabral się do sprawy. Od 2 lat stara się o dzidzię a poprzedni gin kazal czekać, ssać luteinkę.Teraz jest już po laparoskopii i rozpoczyna monitoring pod czujnym okiem mojego gin. Moja koleżanka nie ma owulki ale teraz po udrożnieniu jajowodów ma nadzieje.Dodam, że miala torbiele, cystę która blokowala owulkę. Mam nadzieję,że teraz po tych wszystkich przejściach będzie miala dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam cię Ineczko zapytac ,czy wy miałyście też kilka jajek ??? ,bo u mnie 2 były tej samej wielkości ,choć lekarz powiedział ,że mogą różnie dojrzewać ,ale w sumie blizniaków to raczej juz bym nie chciała (Boże 3 porody i 5 dzieci :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni to przynajmniej poczułaś się troche jak ja non-stop mam wrażenie jakbym miala chorobę morską, mdli, mdli ale nie \"wyrywa\" jedzonka. Koko jeśli Ci chodzi o tą teorię, że z prawego jajnika są chłopcy a z lewego dziewczynki to u mnie będzie chłopiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aga chyba coś pomyliłam ,myślałam ,że ty czekasz na @ :P ....sorry ,no ale najważniejsze ,że jesteś zdrowa i do dzieła !!!Szkoda ,że twoja koleżanka tak długo czeka na dzidzie ,ale najważniejsze ,że jest w dobrych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ja miałam jedno jajeczko... i jestem zadowolona, ze jedno, no chyba, że dwie rozkoszne córeczki.... albo dwa łobuziaki to już nie było by tak wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to taka teoria ,e to pewnie sie nie sprawdza ,ja czuje ineczko ,że ten różowy sweterek nie na darmo kupowałaś .Kupiłam sobie ebooka Wójcika ,bo go nie miałam i czytam ,więc z tego co na razie wyczytałam to metoda dr Schetlesa jest najpewniejsza ,więc ty działałas zgodnie z nia .A co do samopoczucia to rzeczywiście współczuje ,pamiętam to uczucie jakbym samolotem latała ....blee .No ale cóz takie są początkowe uroki macierzyństwa :D , niedługo mina i będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 maja mam termin@,wiec sprobuje 8 zrobic test!!! nie moge sie doczekac:) a ja teraz smaze rybki,bo moj synus przyniosl tzn lowil na stawie rybki co prawda mini mini,ale chlopak sie staral:D moze jescze wejde pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ineczko a ja chyba z pięć ,ale tamte były małe ,nawet z prawego miałam 6 mm ,więc nie wiem ...czyżby to 6 -raczki :( ,nie juz wogóle nie ryzykuję w tym cyklu .....czekam na koniec maja i początek czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mich boleści brzucha to kazal iść do ogólnego a najlepiej to do chirurga.Pytal, czy mialam ostatnio jakieś stresy, bo to one mogą byc przyczyną moich problemów. Brzuszek nadal pobolewa i nawet mam 37,2 od 2,3 dni.Może to na okres?A może wizyta u chirurga rozwieje moje obawy.Może zaczyna mi się stan zapalny dlatego ta podwyższona tempka i brak apetytu, ogólne zmęczenie. Jutro mam dostać @ i przyznam szczerze czekam na nią.Jeżeli wiem, że nie jestem zdrowa i do końca nie wiem dlaczego i co mnie jeszcze czeka to .....lepiej jeszcze nie teraz :-( Zresztą czuje bóle okresowe, choć piersi i sutki swędzą ;-) Robilam już test w 25 dc i jedna kreska.Nie będę robić już testów bo i tak nie nastawilam się na ten cykl. Gin oczywiście śmial się z mojej podwyższonej temki, że może oznaczać...... Kazal brać folik i do dziela :-) No i czeka na mnie z dobrymi wieściami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko moje stranka skończylam na 10/11 dc i pewnie za szybko.Chociaż gin mówil, że w sprzyjających warunkach to mogą przeżyć lobuzy nawet 8 dni:-) Jeżeli masz śluz plodny to chlopaczki mogą przeżyć dlugo;-) A co bliźniaków to też może być prawdopodobne. Lekarz sam mówil o fali bliźniaków w ostatnim czasie, więc .... u Ciebie wszystko możliwe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! Dawno nie odzywałam się , bo czasu- brak .Komunia MIk za dwa dni!Teraz to ja tylko \"podczytywaczką w wolnej chwili jestem jak to określiła Inka.Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Janeczko powodzenia w maju.Odezwę się po tym \"młynie\" Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kochane ❤️ 🌻 👄 Przepraszam,że tak długo nie pisałam,ale wiecie jak to jest,kiedy \"PEŁNA CHATA\" Trochę odwiedzaliśmy rodzinkę i takzeszło. Dzisiaj jeszcze dzieci w domku,mąż w pracy, a ja muszę trochę bałagan ogarnąć i do banku się wybrać. Czuję się OK,ale brzuszek twardnieje coraz częściej, nigdy tak nie miałam,ale według opinii każda ciąża jest inna, to się zgadza. Ineczko cieszę się,że Twoja kondycja się poprawiła. Mdłości niedługo przejdą i będzie dobrze, będziesz rozkoszować się swoim stanem. Mnie już trochę czasami brzuszek męczy,bo rośnie, dzidziuś się wierci i wypycha skórę,tak mocno,że wciskam mu nóżki! Wczoraj wymyśliłam nowe imię,dzieci zaakceptowały,ale nie wiem co mąż powie: Antoni, co sądzicie Antoś, ładnie??? A co to na kwace nikogo dzisiaj nie ma? Muszę zadzwonić i umówić się na ostatnią comiesięczną wizytę u GIN. Gruby Misiu jest niesamowity!!!!! Co za power!!!!!!!!!!!!! Cieszę sie,że tak szybko i sprawnie jej poszło!!!! No i że Maciuś zdrowy! Mam nadzieję,że i do nas się odezwie,bo na majówkach popisała!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwie, odezwie! oczy na zapałki i w kieracik ;) Antoni bardzo, bardzo ładnie :D Maciek=nocny marek, je albo wrzeszczy! teraz odsypia Tonia została dziś w domu bo troszkę kaszle, Wojtuś juz próbował, czy Maciusiowi oko się otwiera... jednym słowem szaleństwo! siłą rzecz będę teraz pisywać nieczęsto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, która będzie taka dobra i odgrzebie tabelkę,bo ja wczoraj szukałam i nie mogłam znaleźć, a trzeba ją troszkę pozmieniać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko teraz jużtak będzie, ale na szczęście za chwilę wysuwasz się na prowadzenie. Za chwilę urodzi Dana, no właśnie Dana odezwij się do nas... Odpoczywaj i nie przemęczaj sie Antoś no zdrobnienie ładne ale koledzy to chyba by wołali na niego \"Antek\" no nie jestem do końca przekonana.... chociaż miałam dziadka Antka i byl bardzo w porządku facet ( nawet zaplacil za moją suknię ślubną) i wychowywalam sie u nich jako kilkuletnia dziewczynka... ale oczywiście to jest moje zdanie. Uaktualniam tabelkę AKTUALIZUJĘ TABELKĘ *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Dana68..............2s...............37tc...27.05 córeczka 2.Ewelina76...........1c 1s...........34tc...19.06 synek Igorek 3.mama trójeczki....2s.1c...........33tc....29.06 4.pola40...............3s...............21tc....20.09 5.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kurczaczek mały urodził się dwa cm. krótszy, niż jest w tabelce :p ubranka z Wojtusia są dużo za duże! mój chrześniak to Antek, fajny, mądry i ładny chłopczyk :) tylko gaduła okropny :o a zdrabniać można na różne sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Gruby Misiu już poprawiam AKTUALIZUJĘ TABELKĘ *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Dana68..............2s...............37tc...27.05 córeczka 2.Ewelina76...........1c 1s...........34tc...19.06 synek Igorek 3.mama trójeczki....2s.1c...........33tc....29.06 4.pola40...............3s...............21tc....20.09 5.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ineczko za odgrzebanie tabelki,ja się naszukałam i nie udało mi się. Antoś, Tosiek i wiele innych, mój dziadek tez Anetoni,ale niestety nie poznałam go bo zmarł kiedy moja mama była ze mną w ciąży. Zobaczymy,bo nie wiem czy mąż się zgodzi. No i co jeszcze, aaa Gruby Misiu, a na kiedy tak właściwie miałaś termin porodu, o ile wcześniej Maciuś się urodził? No i tak ciekawość dzieci jest ogromna, więc musisz pilnować, ale jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maluchz y miosci moga Maciusia uszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko=> Mój bratanek ma tak na imię, super chłopczyk :D Wołają na niego Antoś, Antonio, Antek raczej mało. Jego dziadek też ma tak na imię. I obcy mówią do niego Panie Antoni, a rodzina nadal Antoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D jeśli sie tu pojawicie:D może wieczorkiem wpadnie was tu więcej ,to pogadamy ,bo ja dziś mam czas dla siebie ,M poszedł do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny to dla was a przede wszystkim pedze z gratulacjami dla grubego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora:) Kochane chyba wszystkie jescze wekenduja??? bo ja tak dlatego Mnie tak mało:)jutro znowu jedziemy z rana nad jeziorko:) dzieciaczki ciesza sie jak dzikie:)ewelinko dobrze ze sie juz odezwałas:) ale czemu Tobie twatdnieje brzuch???dobrze ze to juz koncówka:) a Antoni to Ewelinko mi tak srednio sie podoba(ale to moja opinia) mysle ze jak Wam sie podoba to czemu nie?? gabi fajnie ze sie odezwałas:) powiec czy juz w maju zaczynasz starania???pokunia jak sytuacja u Ciebie??? roksanko jak synek??? Aga dobrze ze wszystko u ciebie w porzadku:) pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= :D ja narazie czekam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokunia łobuzi który to twój dzien cyku???? bo ja juz sie myle w tych wszystkich dniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×