Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

takkkkkkk mamulka i wtedy tez termin @ taki sam bedziemy miały na wakacje,i gdanske apteki beda miały z nas niezły zarobek:P(dzieki za miłe słowo o mojej skromnej osóbce)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka u mnie na osiedlu 5 aptek i co mc w innej :P dobrze ze w kazdej wychodzi raz na 5 mc:P te apteki i tak chyba ze mnie sie utrzymuja ,tz z mojego testowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-musisz im napedzac kasiory niech sie farmaceutki ciesza hehe!!! moni-dobrze ze rozumiesz te moje ciazowe jazdy!!! ale z jednej strony to mnie wykancza-niestety ja to wogole jestem taki strus pedziwiatr szybko,juz,teraz i w goracej wodzie kapana ale moj mezus to we mnie kocha te nieobliczalnosc i spontan nie wie czego sie moze spodziewac,po swej zoneczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze mamulka ze ty taki strus pedzi wiatr,a ja za to dziki ,dzik:P tez mam kłopot zeby nie miec zaraz i odrazu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak moni,czasem to mocno przeszkadza w zyciu ale taki charakter pomaga nam tez latwiej znosic trudy tego swiata hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda mamulka ja wole wiedziec odrazu niz miec nadzieje :) a teraz lece po dzieciaczki do przedszkola ,puzniej zajze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka jeśli jesteś taka niecierpliwa to zrób jutro rano, tym bardziej, że jak wyjdzie dodatni to musisz isć po leki. Ja właśnie z tego powodu robilam wcześniej. Tylko pamiętaj, że wynik negatywny wcale w Twoim przypadku nie musi oznaczać braku ciąży- po prostu możesz jeszcze mieć za mały przyrost hormonu... i będziesz musiala powtórzyć test za kilka dni... Takie jest moje zdanie ale najleprzym wyjściem byla by beta... może pomyśl nad tym, tu już nie ma poprawek, jak jest podniesiona to wiadomo co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ineczko, mamulko!!!!! ugotowalam obiadek i oto jestem, ale zabawie krotko bo zaraz po mikusia smigam... mamulko...rozumiem Ciebie doskonale, choc przyznam szczerze, ze juz ten etap mam za soba...ochlonelam na maksa i staram sie nie fiksowac, ale przyznam sie, ze nawet juz dzis zaczynam sie zastanawiac czy sie udalo czy nie...a wiec caly czas to siedzi we mnie...pewnie im blizej do terminu @ tym wieksze emocje bede miala.... uwazam, ze najpewniejsza bedzie beta i raz na zawsze rozswieje twoje watpliwosci...a to koszt 2 testow, a i tak jak Ci nie wyjdzie to zrobisz drugi pozniej wiec na jedno wyjdzie....takze smigaj na bete z ranca i po poludniu dasz nam znac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bega!!! A czy Twoja lekarka kazala Ci zrobić betę przed terminem@? Jakieś leki bierzesz teraz? A czy nie kazala Ci przyjśc sprawdzić czy pękł pęcherzyk? No chyba, ze wie na podstawie tych hormonkow, że musi pęknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni pytalas sie kiedy mialam owu? hm...ja mysle ze ok 8/9dc bo juz zglupialam, a gin na podstawie pecherzyka i hormonow twierdzi, ze 9/10dc....przytulanki byly 7,8,9 dc.... staram sie nie myslec za wiele, dzis wzielam pierwsza tabletke duphastonu....wieczorem kolejna i prze z12 dni mam brac...co potem nei wiem??? nawet nei wiem kiedy mam termin @ liczac od domniemanej owu to ok 20 maja powinnam miec albo 24? juz nie wiem czym sie kierowac? w kazdym razie daje sobie czas do 22.05.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko....nie kazala mi nic robic, nic sprawdzac...jak sie wyrazila stezenie hormonow owulacyjnych b. duze co sprawia, ze pecherzyk powinien pec...a od dzis mam brac 2x dziennie po tabletce duphastonu.... przez 12 dni...a co potem??? nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko ubranko urocze.... wcale Ci sie nei dziwie, ja juz nei raz obiecywalam sobie, ze ani razu juz nic nie kupie i co? az sie boje co bedzie jak juz w ciazy bede....bede musiala jakals blokade sobie zalozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda :) na rozowe jeszcze bedziesz miala kupe czasuuuuuu....ach te kucyczki i te spodniczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przed chwila dzwonilam do sanitasu i pytalam o bete wiec koszt 41zl,ale jesli bym przyszla jutro,to wynik bedzie po niedzieli PORAZKA!!! to juz mi test na 100% wykaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka zadzwoń do labolatorium przyszpitalnego tam robią to badanie w ciągu paru godzin. U mnie zawsze jest po 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka u nas 30zł beta,no ale wynik po niedzieli to chyba puzno:-o,to mamulka zwykły test ciebie czeka:)mamulka przez ciebie ,tez sobie ogladałam sutki:P czy cos sie zmieniły ,i nic sie nie zmieniły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie już po.... tulęę małą jest kochaniutka i taka grzeczna. Urodziłam 1 maja ważyła 3350g. w 36 tc. mierzyła 55 cm. Miałam cesarke nie z powodu żylaków co było sugerowane, lecz poprostu rodziłam normalnie do rozwarcia 8 cm. a potem brak skurczy i lekarz stwierdził że odkleja się łożysko i na Hurra wieźli mnie szybko na blok operacyjny. Nad jednym ubolewam nie mam tyle pokarmu ile potrzebuje mała, cycki miękkie jak wata mimo że dużo pije, odpoczywam dużo, często przystawiam do piersi, już sobie dzisiaj z tego powodu popłakałam.Może macie złoty środek. Fotki oczywiście Wam prześle, ale troszkę cierpliwości. Pozdrawiam Was cieplutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana=> GRATULUJE 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ Jak się cieszę !!!!!! :D A jeżeli chodzi o pokarm, to częste przystawianie do piersi. Picie wody podczas!!!! karmienia i Twój spokój. Bo jak będziesz się denerwowała to i pokarmu będziesz miała mało. Spokojnie masz swoje szczęście, a i mleczko przyjdzie. Przecież to dopiero początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu poryczalam ze szczęścia. DANA tulę Cie wirtualnie, GRATULACJE od cioci DAILY!!! Tak się cieszę, że i TY masz już swoją wymarzoną córeczkę. DUŻO, dużo zdrówka i szczęścia dla WAS!!! Nawet nie wiesz jak CI zazdroszczę. BUZIACZKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chlopcy oszaleli ze szczęścia :). Super to cudowna wiadomość, pamiętam jak do WAS dolączylam i kibicowalam Ci w Twoich starankach, to już tyle czasu...Jak widać cierpliwość poplaca. Dla DANY i MAGDALENKI???????????? (Dana zostala Madzia?????????) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Dana68..............2s...............37tc...27.05 córeczka 2.Ewelina76...........1c 1s...........33c...19.06 synek Igorek 3.mama trójeczki....2s.1c...........32c....29.06 4.pola40...............3s...............21tc....20.09 5.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana………………………………ur.01.05.07….waga….3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANA KOCHANA GRATULACJE !!!!!!!!!!! zebyś wiedziała jak ja ci zazdroszczę :) , a co do pokarmu to tak jak Sylwia pisze , zresztą w końcu jeszczchyba karmi :P :D Moni ja przez ciebie to sie chyba posikam ze śmiechu ,ty jesteś dobra ..... chodzi mi o sutki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Dana68..............2s...............37tc...27.05 córeczka 2.Ewelina76...........1c 1s...........33c...19.06 synek Igorek 3.mama trójeczki....2s.1c...........32c....29.06 4.pola40...............3s...............21tc....20.09 5.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga….3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily jestem!!! DANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!az przeszyl mnie dreszcz...naprawde!!!! pamietam jak zrobilas test!!!!! jakby to wczoraj bylo!!!! tak bardzo sie ciesze i oczywiscie tak bardzo Ci zazdroszcze!!!!!! MASZ SWOJA CORUNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ czy kiedys dowiadcze jeszcze tego uczucia??? boze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega ja też pisałam wczoraj ,że sie nie nakręcam ,ale dziś jak zobaczyłam duzo śluzu białego i gęstego , to znowu zaczynam się łudzić ....ło matko ja sie wykończe z tym czekaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Dana68..............2s...............37tc...27.05 córeczka 2.Ewelina76...........1c 1s...........33c...19.06 synek Igorek 3.mama trójeczki....2s.1c...........32c....29.06 4.pola40...............3s...............21tc....20.09 5.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.0....waga..3350...wzrost...55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEGUNIU :) :) :) doświadczysz, doświadczysz. taka jestem happy z powodu narodzin córeczki Dany. SUPER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×