Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Edi-nie wiem czy ci to pomoże ale gdy ja zaszłam w ciążę,tą ostatnią to miałam jakiś śluz biały,ale nie przeżroczysty tylko biały dosłownie,miałam tego dośc dużo i dośc długo.We wcześniejszych ciążach tego nie doświadczyłam,dlatego byłam zdziwiona.A piersi nie kłuły ani nie bolały,a zazwyczaj je czułam już dwa tygodnie przed@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka-spokojnie to tylko ciąża:D czyt.hormonki:) Ja też pierwszy trymestr do życia nie jestem;) moja nadwrazliwośc zmienia się w MEGAnadwrazliwosc-powinni mnie gdzies na ten czas zamknąc dla dobra innych:) Odpoczywaj i relaksuj się.myśli pozytywnie:) Wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inko-to ze jestes taka roztrzesiona,to sprawa hormonow czesto sie tak zdarza na poczatku ciazy no ja jeszcze musze sie troche pomeczyc az moje sloneczko wroci na stale ale to juz nieodwolalne,bo papiery zlozone z rezygnacja wiec pozostaje mi czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka-nie czytaj teraz takich rzeczy,ja też byłam aż nadto wrażliwa w ciąży dlatego starałam się unikać takich nieprzyjemnych sytuacji,i arykułów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie wam dziewczyny dziekuje!jak tescik wykonam dam znac.PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka-tak pomysłałam,że pewnie to wydarzenie drogowe dodatkowo mogło Cię wytrącić z równowagi...i się nie dziwię wcale. Musisz na siebie szczególnie uwazać zwłaszcza teraz w początkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że mam WAS!!! Zawsze jakoś poprawicie mi humor. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inko-niestety u mnie nie ma tego testu strumieniowego jest bobo test,ale plytkowy jak myslisz zrobic go? @mam dostac w piatek lub sobote pytam ciebie,bo jestes na bierzaco mam zrobic jutro rano????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sama nie wiem troche boje sie nakrecac ten strumieniowy juz wychwytuje 10 jednostek hcg,a pozostale 25 wiec jest roznica-prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INECZKO to dla ciebie.z encyklopedii ciałko żółte po 10-12 dniach zaczyna zanikać (przekształca się w ciałko żółte miesiączkowe, a następnie białawe), wskutek czego poziom progesteronu gwałtownie spada (spadek poziomu progesteronu jest powodem rozpoczęcia krwawienia). Natomiast gdy komórka jajowa zostanie zapłodniona, ciałko żółte rozrasta się i tworzy ciałko żółte ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko=> ja już kiedyś o tym pisałam, jak byłam w ciąży z Karolinką to strasznie byłam płaczliwa, no hormony tak działały, że w jednej chwili ze śmiechu wchodziłam w płacz. Miałam takie depresje, że szok. A to co Ciebie spotkało to napewno ma wpływ na twój stan psychiczny. Jeszcze troszkę i będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka-ja jestem ale z doskoku;) Ja radziłabym Tobie poczekać do terminu @. Unikniesz rozczarowania albo pomyłki(doświaczenie ostatnie Moni i Roksi pokazują ,ze takowe się zdarzają) Ja bym czekała...choc na pewno Ty się niecierpliwisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop:)🌻👄 Kochane poczytałam sobie was :) .Nasteczko masz racje to czekaj na wyniki badan,jeden mc cie nie zbawi a bedziesz pewniejsza👄.Lili ja tez niestety mam te zmienne decyzje co mnie z równowagi wyprowadza.Edii ja tez mam przed @ taki zółty sluz potem podbarwiony krwia a na konie paskuda@ wiec ja wiem o czym piszesz.Mamulka ty z tym testowaniem jak ja ,masz po prostu takie hobby:P:D .Mieszkanie wysprzatałam na maxa i teraz jestem chwilowo wolna:) i moze ktos popisze ze mna??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcvzynki, hej moni.... ja mialam chwilke, ale ja przebimbalam, tera musze wziac sie za obiad, ale jak tylko sie obrobie to wpadne na ploteczki, moze jeszcze bedziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pisze...nie dosc, ze bledy to jeszcze nie dokanczam jak jakis ...TERAZ mialobyc....ale mniemam, ze mnie odczytujesz? a co u Ciebie Moni w ogole dobrego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,nie wiem czy moze zle widze ale wedlug mnie powiekszyly mi sie brodawki i zrobily ciemniejsze do tego takie malutkie kropeczki na sutkach,to sie nazywa brodawki jakies tam,mam ich wiecej a sutki zrobily mi sie ogromne czy to nie za wczesnie??? miala tak ktoras przy trzeciej ciazy? lili,anastazja,roksanka,koko? dziewczyny,jakbym chciala zrobic test z rannego moczu ale popoludniu,to mam go schowac do lodowki a potem takim zimnym robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej begunu🖐️ wiesz prawie po staremu,tylko te moje zmienne nastroje,ale za duzo sie nie dołuje, bo mysle ze wy az tyle mc sie staracie i takie dzielne jestescie i sie nie poddajecie ,to odrazu mi lepiej .A po za tym juz mnie na piatek kusi test:P oczywiscie przez mamulke bo ciagle pisze o tych testach:P to moze i ja sie tez skusze:D.Bega a powiec w którym ty DC sie starałas ??? bo owulke miałas chyba 8dc tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni,bega🌼 napiszcie mi cos bo chyba sobie wmawiam:( moni-ty zrob tak jak ja bez zastanowienia dzialaj i wtedy nie bedziesz rozmyslac czy robisz dobrze,czy zle a niepewnosc zawsze pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ty moja testowaczko:D:D,kochana tak schowaj go do lodówki ale potem ten mocz musi chyba koło 1h polezec w tem pokojowej,zreszta na ulotce bedzie napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobie ten test jutro lub w czwartek jak wyjdzie,to ide zaraz do lekarki po duphaston,bo tak mi sugerowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka wiesz ja z piersiami i sutkami ,to nie pamietam bo mi wcale piersi w ciazy nie urosły😭 tylko po urodzeniu od naboru pokarmu koło jednego nr:-o.Ale tak własnie jest ze sutki ciemnieja i ta otoczka jest bardziej widoczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sobie tez w piatek zatestuje,no zobaczymy ??? bo juz mam bolesci jak na @ach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni hehe-ja juz chyba mam jakies schizy;) zgrzalam sie jak biala na Wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-wytrzymasz do piatku??? bo ja chyba nie:( dzialam jutro lub pojutrze bynajmniej bede wiedziala na czym stoje bo na razie mam wszystkie objawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ja ciebie rozumiem,bo ja chyba w styczniu czy lutym byłam na maxa pewna ze jestem ,i tez sie tak napalałam:D.Ale ty sie mna nie sugeruj tylko testuj:) kurcze musze sobie przypomniec w jakiej oststno byłam aptece ,zeby nie isc do tej samej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka cholipca przez ciebie nie wytrzymam do piatku:P bosz..... ty kusicielko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-ty aparatko jestes super dziewczyna mysle ze w realu,moglybysmy byc dobrymi kolezankami:) no,no moze sie wybiore kiedys do ciebie do gdanska,przy okazji wakacji odwiedzic i poznac te zwariowana moni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-mnie juz psycha siada:P coz starosc,nie radosc:P moni u mnie jest duzo aptek w poblizu,wiec moge wybierac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×