Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

🖐️ mamulka , a nie lepiej zrobić betę , Ineczce chyba 10 dni po owu wyszła ( o ile się nie pomyliłam ) .No ale na pewno bedzie wiarygodniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko dzis nad morzem padało:-o no i nie ciekawie ,znaczy mało słonka ale dosc ciepło.Koko masz racje z tymi testami szkoda kasy ,no ale ta nie pewnosc jest dla mnie gorsza niz kasa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem wam ,że naprawde to te ostatnie dni przed @ są chyba najgorsze do powstrzymania sie od testowania (nawet mi sie rymnęło :P ) , ale ja obiecałam sobie ,że test robię 1 dzień po dacie @ , jeżeli oczywiście nie wlezie w moje życie z buciorami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , weim Moni ,że ta niepewność jest najgorsza , ale my chyba się za bardzo nakręcamy , musimy uzbroić się w cierpliwość . Choc u mnie ostatni cykl był naprawdę denerwujący i też testowałam chyba w 25 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni hehe,ja tez uwazam ze niepewnosc jest gorsza niz brak kasy;) koko,chyba najpierw sprobuje testem a potem jak cos wyjdzie to moze beta chociaz ja testom wierze,nigdy mnie nie zawiodly jak bylam to pokazaly na tak,a jak nie bylam to na nie przy drugim synku robilam quicka 3 dni przed@ i wyszla slabiutka kreseczka jak powtorzylam po kilku dniach,to byla juz ladna krecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko to myślę ,że możesz sobie teraz tez zatestować 3 dni przed ;) , a może juz wyjdzie kreseczka i będziemy sie cieszyć ,my to jak ciotki ,no nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko - ale byś mężusiowi zrobiła radość i niespodziankę ,życzę ci naprawdę tego i trzymam kciuki za ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE !!!{kwiatek} Janeczko Ineczka co u was? Jestem wreszcie po Komunii Sw. i....odczuwam mega zmęczenie. Poza tym było przepieknie i super, choc pogoda nie dopisała. Bardzo uroczyście , goście byli zachwyceni. Zajrzałam do was i widzę , że mam mega zaległości Misiu - GRATULACJE!!! wSZYSTKIEGO DOBRE ŻYCZE WSZYSTKIM. ZAJRZĘ MOŻE JUTRO JAK ZANJDĘ CZAS I SIŁY. sTARANKA ZA MIESIĄC CHYBA. nO TO NARA pADAM Z NÓG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE !!!🌼 Janeczko Ineczka co u was? Jestem wreszcie po Komunii Sw. i....odczuwam mega zmęczenie. Poza tym było przepieknie i super, choc pogoda nie dopisała. Bardzo uroczyście , goście byli zachwyceni. Zajrzałam do was i widzę , że mam mega zaległości Misiu - GRATULACJE!!! wSZYSTKIEGO DOBRE ŻYCZE WSZYSTKIM. ZAJRZĘ MOŻE JUTRO JAK ZANJDĘ CZAS I SIŁY. sTARANKA ZA MIESIĄC CHYBA. nO TO NARA pADAM Z NÓG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-kochane internetowe ciocie na ktore zawsze mozna liczyc:D wiesz kokus,z jednej strony chcialabym zrobic ten test a z drugiej sie troche obawiam jednak tutaj roznie dziewczynom testy pokazaly np.moni czy roksance roksanko-czy u ciebie wszystko w porzadku???? nie odzywasz sie?jak amadeo??? czekamy na wiesci kochana!!! koko-niespodzianka na pewno wielka,choc on sie z nia liczy tyle ze dowiedzialby sie przez telefon,bo ja bym nie usiedziala aby sie z nim nie podzielic wiesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O z tyn telefonem to wierzę ,bo ja tez w życiu bym nie wytrzymała :P , a co do testu to musisz sama zdecydować ,tak jak pisałam ja zamierzm 1 po terminie @ ,no ale jak tobie tak wczesnie pokazywały , oj zobaczysz sama jak sytuacja sie wyklaruje , a może wytrzymasz :D Idę kochana sie położyć , bo już mnie tyłek boli od siedzenia przy kompie (pisze pracę ) 🖐️ Paty cieszę się ,że wszystko ułożyło sie po twojej myśli , jeszcze tylko biały tydzień i spokój .Ale najważniejsze już za tobą :D teraz mozesz spokojnie rozpocząć staranka :D pa pa dzieczynki ,miłych snów życzę Roksi daj nam znać co z synkiem kochana , bo rzeczywiście długo cię u nas nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki.......... Miłego dnia dziewczyny🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życze miłego dzionka🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,ale pustki tu dziś,a ja nadal czekam na wiadomość ze szpitala,myślałam że dziś jakis list dostane a lu lipa listonosz chodził a listu nie przyniósł,Moni pytałas czy zaczynam staranka ja kochana na paskude czekam też powinna przyjsc 12-13 i własnie nie wiem co potem....bo jak zdazą mi badanka porobić do owulki i dostane zielone światełko od nich to działąm a jak nie zdążą to chyba sie jeszcze wstrzymam tyle czekałam to jeszcze poczekam troszkę,chcę mieć pewność że wszystko bedzie dobrze ja już się boję ryzykować. Mamulko no ja strasznie ciekawa jestem co to z Tobą się dzieje miejmy nadzieję że wszystko dobrze u Ciebie i żadnych choróbsk sobie nie wmawiaj. Misiu czekamy na fotki Maciusia!!🌼 Roksanko odezwij się i napisz nam co z Amadeo są już jakieś wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Weszłam dosłownie na chwilkę bo moja niunia jest dzisiaj dzinie niespokojna,chyba coś brzuszek jej dokucza,z mojej winy:( Inka-no chyba miałaś mega farta dziewczyno:D Szczęscie ze jesteś cała i zdrowa.Pewnie długo dochodziłaś do siebie.Ktoś czuwał nad tobą:D Sylwia-Gratulacje dla kuzynki no i dla ciebie w pewnym sensie:DPoród chyba miała lepszy niż ten ostatnio? Pati-czy to znaczy że komunię miałaś w domu? Może uda mi się wejsc póżniej,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!Chcialam zapytac o cos.Chodzi o to ze do okresu mam3dni.Piersi mnie nie bola(a zawsze bolaly)z12,10dni przed@,no i mialam cialko zolte.A teraz taka snieznobiala wydzielina,i spuchnieta tam na dole.....Mialyscie tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieznobiałą wydzieline miałam Edi jak zaszłam w ciąże:) a opuchniete i mieciutkie narzady też mogą o tym świadczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANASTAZJO!!!!!Masz3dzieci?Ale szczesciara z ciebie.Mam takie piersi jakbym w srodku mrowki miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane dziewczynki:) ale tu dzis puuuuusto:( edi-jakie cialko zolte??? to ze cie piersi nie bola,to chyba jest jakis objaw choc dziewczyny roznie pisza,ze nie raz bola a czasem nie z reszta objawow to nie mam pojecia,choc bardzo bym ci chciala pomoc:) ja tak nie mialam edi masz 3 dni do@,to sie nie katuj tylko zrob test 2-3 dni przed miesiaczka,powinno juz ci wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze z doswiadczona naprawde kobieta rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko!ja to ci powiem ze obserwacje mojego ciala od pewnego juz czasu do pasji mnie prowadza.Jutro tescik zrobie z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cialko zolte jest zawsze przed okresem Mamulko.Na majtkach ja zawsze widzialam.A teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi,najlepiej trescik i bedziesz spokojna:) ja tez czekam na@,aby nie przyszla termin mam na piatek lub sobote chyba tez bede testowac jakiej firmy tescik chcesz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ja czegos takiego nie mam natomiast kilka dni przed@ mam sluz bialy i mleczny piersi teraz tez mnie bola,ale sa jakby bardziej miekkie takze moze,moze??? zawsze przed@ mialam takie wielgachne,twarde cycuchy a teraz fakt,tez pelne ale za razem miekkie i mniej bola,bo moge spac na brzuchu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki tes jest dobry.Ale strumieniowy BOBO slyszalam ze dobry.OOOOOO widze ze w tym samym czasie mamy@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki tak bardzo Wam zyczę byście były w ciaży:) a mrowienie w piersiach Edi tez może oznaczać ciąże,ale też zbliżającą się@ paskude:( objawy ciązowe i paskudowe są niemal identyczne,tak jak Ci mamulka radzi zrób tescik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie mogę na Was trafić;) Nastka 🌻 cieszę sie ze niedługo będziesz mogła starania rozpocząć. Dopilnuj wszystkich badań abyś miała pewnosć ,ze zrobiłaś wszystko:) A na pewno będzie dobrze. Ty przynajmniej w ciąże zachodzisz błyskawicznie;) Mamula-z niecierpliwością czekam na wynik testu;) no i z nadzieją:) Ale mężuś by miał niespodziankę;) Moze i szybciej by powrócił na łono Ojczyzny Edi-jakie ciałko żółte na majtkach......... czy czegoś nie zrozumiałam?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu=> właśnie poród miała gorszy niż pierwszy :O Tzn. może niebyłby gorszy tylko miała już bóle parte a rozwarcie na 2,5. Więc położna cały czas ją masowała. Ty wiesz co to znaczy. Potem już nie miała siły przeć, ale urodziła i nie pękła :D Dzięki super położnej. Gdyby nie ona pewnie skończyłoby się CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak strumieniowy podobno dobry ale u mnie go nie ma pytalam w kilku aptekach!!! lili kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×