Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej majeczko:),mamula ja wiedziałam :)bosz.......na mnie miałas czekac ,a ja głupia z nakrecania polece i jutro pewnie zrobie:P mamulka nie patrz na mie,ja robiłam strumieniowy a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, Quick vue był dla mnie zawsze szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie KOCHANE❤️ zawsze mozna na was liczyc:) maju,mysle ze mozemy jak najbardziej sie spotkac na pewno jako bardziej juz doswiadczona mama,udzielisz mi duzo porad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulkodziewczyny mnie rozjadą, ale ja bym nie robila jutro testu, poziom hormonów ciązowych nie wzrośnie do jutra na tyle żeby krecha byla wyraźniejsza, wytrzymaj ze 3 dni i wtedy zrób a do tego czasu bardzo o siebie dbaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulkas, ty jesteś nie mniej doświadczona :) Mogę jedynie powiedzieć coś o dziewczynkach, bo jestem na bieżąco. A co do spotkania, z miłą chęcią. Podam ci moje namiary mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-bo ja jestem taka podstepna hehe ;) maju-dla mnie quick rowniez:) janeczko-to bylo 28,29,30 kwietnia same dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu Macius sliczny 🌻 super masz:) mamulka no nie ........no nie wiem co pisac ,babo jedna:) cichutko gratulacje 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu, no to zdjęcie powaliło mnie już zupełnie. Fajny chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu ale twoj Macius ,na tak wiecej wyglada na zdjeciach niz 3kg:)ale widac ze chłopiec ,ma przystojna buzke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko to byl typowy spontan i nie obchodzilo mnie jakie to dni;) tzn.wiedzialam ze na chlopaka,bo to byly 14,15,16dc wiec mysle ze bedzie trzeci chlop hehe a swoja droga to moj maz ma niesamowicie zywotne plemniki po prostu SZOK!!!! moni,na razie nie dziekuje,bo ty tez mialas takie kreseczki u mnie moze pewnosc wieksza,bo to byly dni najplodniejsze a moj maz powiedzial mi w 16 dc,ze jeszcze dorobi nozki i raczki dowcipnis!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIU bobasek prześliczny a imię Maciuś to dla mnie najśliczniejsze imie męskie...wiem co mówię mam jednego w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAĆKI są the best, nie chcę Cie martwić :D ale to lobuziaki nie znam żadnego grzecznego za to wszyscy jakich znam to przystojniacy lącznie z moim oczywiście :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana, ale nas zaskoczyłaś - gratulacje ogromne :) ❤️ ❤️ ❤️ Mamulko -Moni ma rację, ale z ciebie numerek - bardzo ci gratuluje - i trzymam kciuki. :) :) Koko ja podobnie jak Bega no i ty oczywiscie termin @ ok 22 maja - więc witam w klubie :) Misiu, Daily - dzieciatka przesłodziaki !!!!!!!!!!!!!! Ja przez modem i to przez modem teściowej się z wami łączę :d :d :d wiec spadam - jutro zajrzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily a powiec ,bo juz sie pogubiłam to ty działałas na tym majowym wyjezdzie?? i w jaki dni płodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzialalm Moni :D dzialalm we wszystkie możliwe dni dni od 14 do 19 rano w poludnie i wieczorem :D wyglupiam sie ale dużo sie nie pomylilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄D👄L👄A👄 W👄S👄Z👄Y👄S 👄T👄K👄I👄C👄H👄 DANA MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE DLA CIEBIE I KRUSZYNKI🌼 👄❤️🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 👄❤️👄❤️👄[serce👄❤️ 👄❤️👄❤️🌼 👄❤️ Mamulko alez nam tu robisz gorace klimaty:D trzymam mocno kciuki ...i wierze z calych sil ze to malenstwo o ktorym marzysz🌼👄❤️ Misiu slodziutki maluszek....mmmmmm...tylko sie zakochac🌼👄❤️ Daily 🌼👄❤️ Twoja siostrzenica rowniez urocza ....normalnie az sie lezka w oku kreci jak sie Was dzis czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju-cos nie moge otworzyc poczty wogole mi ten net teraz szwankuje jak mnie to wpienia!!! moni-ostatni 15 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily zaspokoiłas moja ciekawosc:) monia jest z ciebie dumna ze taka dzielna i wytrzymała jestes:Droksanko nareszcie co u ciebie??? i synka pisz ,i jak tam staranka:) mamulka no nie przez ciebie poszłam zjesc kinder błeno:P chyba dobrze pisze co:P nie wazne :)mamula no ty tajniaku :P moja ostatnia @ to 14.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu-ja tez chce juz takiego odchowanego;) jak slodko spi:) roksanko-gdzies ty byla???? tesknilammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm roksi-ja lubie gorace klimaty hehe aby ten test byl wiarygodny,bo nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nakreciłam taka dobra wiadomosci:) ło matko tchu mi brakuje:Pale mam sie dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×