Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

janeczko spokojnie ,czekaj co lekarz powie ja mysle ze bedzie dobrze👄,mamulka przez ciebie tez juz fiksuje i suteczki ogladam,raz z prawej raz z lewej strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czekam z utęsknieniem na @ dawno mi tak nie zależało żeby szybko przyszła, a potem jak wszystko będzie ok to ostro biore sie do roboty :P Ostatnio mam taka straszna ochotę na dziecko, jak nigdy wcześniej. Nie ma dnia abym o tym nie myslała. A co gorsza zdaję sobie sprawe, że takie myslenie nie sprzyja zajściu. Póki co nie mam co sie nakręcac, bo na chwile obecną zero seksu, ale tez dni plodnych nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna , fahna ta moja chrześniaczka szkoda tylko że tylko chrześniaczka :D ale i tak kocham ja jak wlasne dziecko i chyba o to chodzi :D janeczko zregenerujcie sie oboje, ja też mam zapalenie ale raczej z nadmiaru przytulanek :D. Mężus sie ze mnie smieje że chodze jakbym 100 lat na koniu jeździla :D. Tylko że mi do śmiechu nie jest bo wszystko mnie \"swędzi\"...na szczęście bo wcześniej bolalo. Nie ma co zaszaleliśmy...bylo extra. Niestety teraz pozostala mi tylko rekonwalescencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily, no ja myslę że jak przestanie :P byc ciężko i obłożnie chory = to tez zaszalejemy i na pewno nie daruję mu tego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka w zyciu liczy sie optymizm i usmiech na twarzy a reszta przyjdzie sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to JANECZKO :D, przyjemności nigdy za wiele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,czy bladziutka kreska na tescie zrobionym przed@ pare dni,moze oznaczac ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko = czyli te co są teraz to sa ok, ale te za 72 dni bedą do kitu, czy dobrze to rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily-ty juz nie mecz tego konia;) bo bedziesz miala nogi jak na beczce prostowane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko rozwiń myśl???????????????????????Bo umieram z ciekawości!!! Oj za dużo wrażeń jak dla mnie na jeden dzień, ale zasne z usmiechem na ustach mamulko jeżeli dostarczysz nam dobrych wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ KOŃ jest w pracy :) na szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZROBIłAS TEST ????????????????????????????????????????? zaraz sie posikam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana, tak się cieszę! Pospieszyłaś się odrazu za grubym misiem :). No i dorodna córunia jak na 36 tydzień. Masz wreszcie wymarzoną królewnę. To taki doping dla reszty dziewczyn z topicu. Ach, ta laktacja. I mnie jeszcze teraz dopadają kryzysy czasem. Pomaga herbatka HIPP dla matek karmiących i Karmi, no i woda oprócz tego. Bądź dobrej myśli :) No a dziewczyny wesoło tu sobie gaworzą. Moje maluchy śpią, mąż w Warszawie, cisza spokój. Małgosia skończy za niecałe 3 tyg 5 miesięcy. Wtedy podam jej po raz pierwszy kaszkę, potem jakieś owoce czy soczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chcialam wam mowic ale pojechalam dzis popoludniu do apteki i kupilam bobo test zrobilam go i wyszla mi bladziuchna kreseczka trzeba sie bylo przyjrzec ale byla no i nie wiem co o tym myslec??? moze sie nakrecam niepotrzebnie przeciez moni i roksi tez tak mialy!!! janeczko tak to chyba jest z tymi plemnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko łobuzie tak czułam ze zrobiłas test!!!!!!! gadaj szybko:D co tam masz:Ddali kochana ja tez ostatnio infekcje miałam,to nic fajnego:-o,ale zdecydowanie lepiej jak swedzi niz boli:P ja wybieram swedzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu = jeśli o facecie można ze słodki to Twój syn przesłodziutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko teraz tylko spokój Cię uratuje, dbaj o serduszko!!! Jak narazie wynik bardzo zadawalający. Czekamy cierpliwie na wzrost poziomu hCG i gruba krechę!!! Ale super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, no to jest szansa. Powtórz test rano, jest bardziej wiarygodny. O kurcze, mamulka, musimy się spotkać w realu i poplotkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko = stawiasz piwo !!!!!!!!!!!!!!!!! ale jestes że tak cichacem i od niechcenia, druga cieniutka kreseczka.... PEWNIE żE JESTEś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily, rośnie ci śliczna chrześniaczka! Jak ona się zmieniła od tych pierwszych fotek, które przesłałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze to dobry objaw??? i to w dzien ze tak wyszlo??? zdradze wam jeszcze jedno-w szafce lezy jeszcze jeden test tym razem quick vue byc moze rano go zrobie mowilam wam,ze na glowe mi pada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam jedna slabość ktora nazywa sie MAGDA M, a raczej Pawel M, który jest w 90% podobny do mojej pierwszej milości, z którą chodzilam 3 lata. A więc idę oglądać pa pa. wpadnę potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×