Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Monisiu a jak Twoja praca?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni,sluz taki bialy lekko gesty lekko taki przezroczysty tzn.wymieszany bynajmniej na @ takiego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni niech ci na zdrowie wyjdzie ten kinder cos tam hehe ja dzis w lekkiej euforii mezus wstepnie poinformowany,no spodziewal sie chlop tego,no nie?! moni-nie dostan mi zawalu kobieto jak ten topik bedzie bez ciebie wygladal???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko widzialam ze pisalas do mnie poludniu...... ale nie umialam odpisac bo cos nie dzlala mi tlen😠 Kochani Dziekuje Wam za troske i pamiec o moim Amadeo... na dzien dzisiejszy wiem ze wyniki z krwi i moczu sa bardzo dobre....z czego sie bardzo ciesze.... lekarz mowi ze ma coraz wieksza pewnosc ze to jednak beda te bole wzrostowe.... mam termin do kliniki ortopedycznej.....ale dopiero na 29maja...nie dalo sie wczesniej bo lekarz dzieciecy ma teraz jakies szkolenie i nie bedzie go 2 tyg.... narazie jest jakby lepiej.....tz noga mu tak nie dokuczala w ostatnich dniach...bardziej grypa zoladkowa....no ale juz coraz lepiej... za to ja schudlam jakies 3 kg:D buuuuuuu...ale sie umeczylam....dwie noce dyskutowalam z kibelkiem:p dzis juz lepiej....tylko boli mnie przepona....sporo sie napracowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily kochana moja praca ,to znaczy raczej nie ide moj M za granice ma jechac,i to mi pasuje:) narazie dobrze mi sie siedzi,a kolega u którego miałam pracowac nic sie nie odzywa:-oi nic nie mowi co dalej......teraz na lato to mi pasuje posiedziec w domku ,i tak srednio 2x w ty robie klientki:) wiec na razie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko-widzisz wiedzialam ze bedzie dobrze tzn,bylam dobrej mysli tez przez to przechodzilam z synkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ,ale dziesiaj gawędzicie :D :D super mamulka ty łobuzie :P nic nie mówiąc zrobić test ??? no najważniejsze ,że 2 kreseczka jest !!:D GRATULACJE!!!!!🌻 misiu Maciuś napradwę prześliczny :D Roksi jak synus -wreszcie sie odezwałaś ,czy trzeba żeby ktoś dziecko urodził ,czy zaciążył :D żebyś nas odwiedziła :P Enex ,no to bedzie adrenalinka , ja w takim razie też sobie zatestuje ze 3 dni przed @ , a co mamulce wolno :P ;) :D ale dziś emocje , ja tam chciałabym ,żebyśmy taki każdy dzień miały ,tylko kurcze po ile byśmy musiały mieć dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mówisz ze taki masz sluz ,to ja tez ide pogmyrac:P zobacze jaki moj :P roksanko jak dobrze ze to tylko te wzrostowe bóle👄,kochana a jak tam staranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni,bedziesz slomiana wdowa jak ja!!! ale pewnie lepiej zarobi niz w kraju niestety taki los,zawsze pelen wyborow dobrze ze sobie chociaz dorobisz w domku po co ci isc do roboty jak maz bedzie dobrze zarabial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczny ani nie mowie gdzie bylam bo az wstyd..... teraz wiem o czym pisala kiedys Nasza Ewelinka....jak miala problemy z zoladkiem.... pierwszy raz tak mialammmmmm.... nie zycze najgorszemu wrogowi:( jedyny plus ze dobre 3\\4 kg poszlo w dol:D Mamulko no to bedziemy miec teraz goracoooooo oj goracooooooo..... Moni kiedy testujesz.....???? ja mam termin @....oczywiscie niedostania....16.05 w\\g owulki....wiec tez mysle 15 zatestowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Roksi to super ,że z Amadeo w porządku , a co 3 kg to ja też chcę schudnąć , może nie w taki sposób :P mamulko właśnie miałam pytac ,czy mężuś juz wie :D , no to pewnie zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko przyszlo troche wczesniej niz planowalam mialam zalozyc te dzialalnosc,a teraz nie wiem tak bym chciala sie realizowac plany planami a zycie swoje coz,natury nie idzie oszukac:P i pohamowac!!! moni a ja mam propozycje pracy i nie wiem co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pogmyrałam i nic:-o, wiecej to mam sliny w buzi niz sluzu w muszelce:P raczej nic z tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-juz pisalam on sie z tym liczyl przeciez wie co robil tym swiom kutaskiem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no i co kochana wygmerałaś ???? no chyba ,że jeszcze sutki oglądasz :P :D :D co do śluzu to ja mam sporo też białego i gęstego ,ale u mnie przecież jeszcze nawet jakby co to się nie zagnieżdziło , więc może to psychika :P ,booszeee przy was to naprawdę się nakręcam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka poczekaj zobaczysz wszystko sie ułozy :) a praca moze poczekac a dziecko nie ,no chyba ze masz 25lat:Pnie mysl o pracy tylko o dziecku:D roksanko przez ta babe jedna mamulke kusi mnie testowac sobie w piatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko, Koko 🖐️ Roksi= jak dobrze ze z synkiem w porządku. Będzie z niego wysoki facet :) a w dłół 2-4 kg tez bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko :D ,najważniejsze ,że robotny ten jego ....kutasek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ...hehehe uwielbiam takie wiadomosci.....sciagaja mnie telepatycznie do kompa:D:D:D .....Koko czytalam ze jednak mialas nosa ze owulka byla szbciej....trzymam kciuki za.... P🌼 👄❤️O🌼 👄❤️W🌼 👄❤️O🌼 👄❤️D🌼 👄❤️Z🌼 👄❤️E🌼 👄❤️N🌼 👄❤️I🌼 👄❤️E🌼 👄❤️!!!!!! ciekawe co mi z tego wyjdzie:D Monis ja juz dawno po starankach...skonczylam 2 maja....dla mnie juz dawno...M sie buntuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju- śliczne dzieciaki a najmlodsza takie slodkie czupiradelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju mi sie nic nie otwiera jakby blad wyslalam ci maila kochana malgosia ma juz 5-mcy tyle czasu jestem tu z wami juz boshe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maju śliczne dzieciaczki a spajdermenka i malutka piękne księżniczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanka, nawet nie wiedziałam,ze Amadeusz ma takie problemy... Mo j Kuba też strasznie przechodzi te bóle wzrostowe. Czasem to aż w nocy z bólu się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko jakie ty masz sliczne dzieci:) i takie podobne do siebie ,naprawde tylko do reklamy:)super:)koko sutki dzis obejzane i obmacane i nic w nich innego nie widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosi jakby się nie zaczesało włosków, i tak staje czuprynka. A Marysia odziedziczyła bluzeczkę po starszym bracie. A co, dziewczynki też lubią Spidermana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju-otworzyly mi sie malgosia to juz duza dama mlodsza coreczka tez sliczna a synus,to juz kawalerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×