Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

daily kochanie ale zapomnialas dany wyrzucic z czekajacych :D przy okazji poprawie siebie... *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........33c...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........32c....29.06 3.pola40...............3s...............21tc....20.09 4.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga&# 8230;.3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D cholerka rzeczywiście. To ta euforia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja tez jestem jakas uskrzydlona.... teraz czas na ewelinke.... no i czas aby jakis ruch nam sie zrobil na liscie....za maly przyrost naturalny mamy...czas to zmienic co dziewczynki??? moge sie zglosic na ochotnika, nie bede taka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z przyjemnością bym już spadla do dolnej tabelki ale nie będę narzekać :D, w końcu i tak do niej spadnę. jak dostane w tym miesiącu @ robię wszystkie badania, caly komplet hormonków, biochemię i wogóle wszystko co można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w sekrecie wam powiem, ze jakos odkad nie nakrecam sie tak i nie ekscytuje to mi czegos brak.... moze warto powrocic do dawnych przyzwyczajen?? :P a powaznie to koko ja dzis tez sobie pogmyralam tak lightowo, co by sie nie odzwyczaic od obserwacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi jak na mój gust (ale on zawodzi) to masz objawy ciążowe, oby jak najdlużej się utrzymaly tzn. jakieś 9 niesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily...ja niby juz wiele o sobie wiem...ale jak widac ciagle jakies nowe mini newsy....moze w koncu utrafie/ juz duzy krok naprzod poczynilam...teraz moc w moim organizmie... jak nie dalej musze go wspierac....choc ludze sie, ze moze nie bede musiala juz dlugo czekac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super wieści :D :D :D W takich chwilach przypominają mi się moje porody :D To cudowne uczucie kiedy kruszynkę kładą na brzuchu :D :D :D Jak ja bym chciała jeszcze raz, jeszcze raz!!!! doświadczyć tego uczucia :D Daily=> a jak Twoja siostrzenica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwuniu ❤️ Nasza Alunia super, fajne z niej dziewczątko, zaraz wkleję zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily => To czekam :D Uwielbiam patrzeć na takie maluszki :D Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę malutką mojej kuzynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka słodka :D Zakochać się można w takim maluszku. A jaka wystrojona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczna :D Cudnie takie maluszki wyglądają w sukienkach :D No to teraz czekamy na Ewelinkę :D Potem troszkę przerwy i Ineczka będzie następna. Ale ten czas leci, niedawno Dana zaszła, pamiętam jeszcze jak liczyła co i jak i kiedy, a tu już malutka jest na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana-wszystkiego dobrego i aby malutka sie dobrze chowala to dla ciebie i coreczki od wirtualnej cioci 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana= GRATULACJE I WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO !!!!!!!!!! Duzo zdrówka dla Ciebie córeczki. I wspaniałych uroków macierzyństwa . 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Kochana dużo, dużo zdrówka dla malutkiej i tylko przyjemnych chwil w wychowywaniu wymarzonej córeczki dla mamusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech rośnie na pocieche rodzicom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do laktacji to ja pamiętam, że mielilam kminek, anyż, czarnuszka i koper włoski i brałam łyżeczkę tych ziół do buzi i popijałam dużą ilością wody. Początki są trudne ale zobaczysz będzie dobrze, tylko trochę cierpliwości.... A swoją drogą super ta Twoja \"kruszynka\" i całkiem duąz jak na 36 tydzień.... Troszkę poleciały mi łezki .... ale to z radości..... Jeszcze raz mocno Cie ściskam Dana, spisałaś się na medal!!!!!! Daily Alunia cudna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana GRATULACJE!!!!!!🌻kochana tak sie ciesze:D naprawde wspaniała wiadomosc:) dali mi niestety nie otwieraja sie zdjecia Aluski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka tajniaku gdzie sie podziewasz??? co tam u ciebie jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie powiem wam ,że powinny nam sie częściej rodzic dzieciaczki :P ,bo zobaczcie jak nasz topik ożył :D bega czuję ,że my to przed @ to dopiero bedziemy sie nakręcać :D , mamy termin obie na 20 .05 Daily Alunia śliczna 👄, jejku dziewunie to mozna tzk ładnie ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni lobuzie, czytam Was cichcem i tak po kryjomu :P Jestem w amoku przedkomunijnym, mąz z noga w gipsie z powodu skręconej kostki,a ja robię za pielęgniarkę :P Ogólnie szał ciał. Jeżeli chodzi o maluszka to kochana cykl kwietniowy juz prawie spisalam na straty, mialam jakąś infekcje po antybiotyku nawiasem mówiąc branym przez męża, ale bliskie kontakty :P spowodowały że ja uległam zakażeniu. Mam nadzieje że po tych globulkach będzie ok. Starania teraz zawieszone z wiadomych względów, mąż chory= mąż zły :( Także liczę chyba dopiero na czerwiec, może coś wtedy ruszy :D Póki co w czwartek wizyta u gin. Acha wyniki tez nienajlepsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko kochana a co z wynikami nie tak????a ja Aluni nie widze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek będę konkretnie wiedziec, teraz jedynie opieram się na wiedzy laborantki i swoich obserwacjach bo na kartce był prawidłowy zakres,a wg niego nie mieszczą się w normie :( No i nie wiem jak antybiotyki wpływaja na plemniki, a mój mąz ma aż dwa zażywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko-to faktycznie lepiej sobie odpusc co do plemnikow,to nie jest tak zle,bo spermatogeneza trwa 72 dni i one sie wymijaja jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×