Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

janeczka czekaj ,czekaj na meila i roksana sie podłączyła do zdjecia,no ładnie nigdy moje cycuszi nie były takie popularne:P jutro sobie walne testa janeczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko,dla mnie 100% oznaka ciazy bedzie brak @ potem sie wybiore do ginki musze sie dowiedziec czy brac ten duphaston no chyba ze dostane@ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Moni, ze napisałas bo inaczej warowałabym przy kompie :D Będe trzymac kciuki. Mamulko= ja tam myslę że jesteś na 100% :D No dobra dziewczynki, zajrze z rańca. Milych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🌻 ❤️ 👄 Najpierw GRATULACJE dla DANY i córeńki!!!!!! Wszystko będzie dobrze z mleczkiem zobaczysz, tylko spokojnie!!!!! Tak bardzo się cieszę,że już po wszystkim i tulisz już maleńką! Rodzinka pewno zachwycona! 🌻 🌻 🌻 Przepraszam za nieobecność,ale w niedzilę padł nam komputer,a raczej monitor. No ale dzisiaj wyciągnęłam mężusia i kupiliśmy notebooka. Będę mogła sobie popisać w łóżeczku,ale najpierw muszę coś tam przenośnego kupić. Narazie i tak jestem niezła,bo udało mi się zainstalować wsztstkie ustawienia i jestem on-line. Nadrobiłam także niemałe zaległości i cieszę się,że znowu taka zdrenalinka nam się tu szykuje. Cieszę,się ale i martwię,że awansowałam na pierwsz miejsce w tabelce oczekujących. Już czasami mam dosyć tego ogromnego brzuszka. Zaczyna mi juz dokuczać, rośnie z dnia na dzień, ciekawe jak ja do czerwca dotrzymam???? No cóż i tak już żadnej nie ma. Zatem do jutra,ale popołudniu,bo znowu od poniedziałku udzielam się w pracy,ale jutro już ostatni dzień,więc znowu będę tylko dla Was. Teraz życzę spokojnej nocki dla wszystkich. Dobranoc 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka,bo dzisiaj mogę sobie już wpisać 34 tc *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........34tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........32c....29.06 3.pola40...............3s...............21tc....20.09 4.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost..... 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.....52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.....57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost....49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost....51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga..3350….wzrost…..55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze......dostalam oczoplasu, amoku i doznalam ekstazy czytajac was!!!! to jakis obled.... tyle sie dzialo, ze az znow gesiej skory dostalam.... tyle newsow, tyle zdjec............to za duzo na moje skolatane nerwy:) kochane moze tak \"zbiorowo\" sie ustosunkuje.... wiec po koleji..mamulko....alez czad!!! czekam na cd....i juz nie moge sie doczekac... moniu :D roksanko super ze amadeo ok!!! maju-dzieciaczki sliczne!!!! misiu.....macius bomba!!!!! anioleczek!!! daily...alusia mi sie nie otwiera:( enex dostalas smsa??? umowilas sie??? nie wiem z wrazenia co chcialam wam jeszcze zakomunikowac? jestem jakas rozdygotana i w amoczku jakims.... koko...ja sie az boje nakrecac....i chyba z lekka doza sceptycyzmu bede czekala sobie....ale wy z enex pelna para..... ja z boczku cichaczem... a tak przy okazji....boli mnie podbrzusze, tak ciagnie i czuje taki tempy bol... niczym tego powiazac nie moge ani z owu, ani odczuciami bo to zdecydowanie za wczesnie...moze to efekt tego dupfastonu? w kazdym razie bede sie probowala nie poddawac emocjom, choc to cholernie trudne! dobra moje drogie zmykam od was bo musze na kompie jeszcze podrukowac rozne rzeczy a spac mi sie juz chce troszke, wiec do jutra.... moni licze na Ciebie!!! 🖐️ dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Witam na porannej kawie. Co tam u Was dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maju - alez masz piekne dzieciaki !!!! pozazdrościc tylko tfu, tfu (to żeby niezapeszyć) :) :) :) No dziewczyny gdzie jesteście , jak testy ??? Wpędzam w koszty tesciową a wy gdzie ?? ;) U mnie owulka była wczoraj więc mniej wiecej 48 h po starankach :) teraz tylko bardzo ciągnie mnie ten jajnik :( owu była z lewego, a on zawsze boli mnie przed i po owulacji - martwię sie czy nie mam tam jakiegos cholerstwa. Do ginki dzisiaj nie idę - ustaliłyśmy z Bega ze po owu to bez sensu i pójdę za miesiąc przed owulacją. Termin @ 22 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Enex= ;) Majeczko= sliczna córeczka :) No dziewczyny, gdzie jestescie z tymi testami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooooooooooooow:) Ale newsów:)AQ człowiek tylko na wieczór znika;) Kochana Dano[kwiat[❤️[kwiat} Urodziło się dziecko rumiane Powiedziała woda misce miska-ławie ława-trawie trawa-łące Łąka -słońcu Słońce zajaśniało:) (Kamieńska) To dla Was- wraz z życzeniami wielkiej radosci z Nowonarodzonej Córeczki- Dla całej Waszej Rodzinki ❤️❤️❤️ Mamulko łobuziaro;) Ja tam pewna jestem,ze to Maluch:D I już gratuluję:D A co:D Dawaj znać bo umieramy z ciekawości.Znając Ciebie nie wytrzymałaś i test dzisiaj strzeliłaś:D A Moni? co tam? Maja,Enex Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko kochana juz niedługo bedziesz miec synusia tez przy sobie jak wspaniale:)enex no to teraz jak to 48h po ostatnich przytulankach co cos powinno wyjsc z tego:)bega no mam nadzieje ze to ,to o czy myslimy:D majeczko sliczniuskie masz dzieciaczki:) Dziewczyny zrobiłam tan test iiiiiiii............... nici jedna kreska!!! a na co ja głupia liczyłam:-o, no nic nowy mc nowe starania a raczej spontany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-no to szkoda:( Ale co tam-młodość przed Tobą:) Ja u ciebie wakacje obstawiam:) Enex jak przeprowdzka-w jakiej fazie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili dla pewnosci jeszcze test na czesci pierwsze rozebrałam:P zeby nie było ze nie widziałam:P ja tez mam nadzieje ze te wakacje sobie zaciaze:)chyba niechce mi sie juz zadnych testów robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D To ty niezły majsterkowicz Moni jesteś:) A,ze testów nie będziesz robić to i tak ci nie wierze;) No ale gdzie Mamulka się podziewa? Moze pojechała po kolejny test:D Albo z mężem pepla przez telefon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, jesteś ode mnie 3 lata młodsza, masz dużo czasu. Jeszcze będą te upragnione 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maju widzę,ze fotosika \"obcykałas\":) I ładnie fotki w stopce pododawałas...Brawo:) Jak się w ogóle czujesz,co tam z kręgosłupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ja sobie tez nie wierze ze testów robic nie bede:P ale musze sobie cos wmówic :Dmajeczko tak 3lata młodsz to prawie w twoim wieku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO..........ale 3 lata to z drugiej strony już dzidzie możesz odchowac-mało to i dużo;) Chociaż ja Wam się przyznam,ze coraz bardziej zaczyna mi sie podobac(moze m innymi za sprawą naszych dziewczyn) takie dojrzałe macierzyństwo. Kiedyś myślałam,że po 35 roku na pewno już nie będe rodzić-a teraz myślę,że i koło 40 fajnie;) Zaraz mnie pomarańczki zaatakują:D Tak zupełnie na deserek i na omłodzenie. Myśle,ze dużo plusów ma takie macierzyństwo...no i kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lili ja tez zawsze mowiłam ze trzecie dziecko chce do 35lat ,a teraz tez mi sie podoba te puzne maciezynstwo(moze puzniejsze)A u ciebie widze ze bardziej plan na adopcje dziecka tak??,ale to chyba by nie przeszkadzało jeszcze urodzic twoje dziecko co???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, kręgosłup różnie, narazie się trzymam. Fotosika obcykałam wczoraj, udało się i jak widać, od wczoraj szaleję :) Ja też myślałam, że Małgosia to już koniec dzieci. Ale teraz też myślę, gdyby podrosła do wieku przedszkolnego, miałabym 37 lat. Myślę o tym, że może wtedy zdecydowalibysmy się na jeszcze jednego dzidziusia. Ale to jeszcze czas. Narazie cieszę się obecnym dzidziusiem w domku i tym, jak starsze dzieci wpatrują się w Małgosię, codziennie - jak w ósmy cud świata :) I mówią - moja perełeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko jak ja tobie zazdroszcze(pozytywnie) moje dzieciaczki tez uwielbiaja małe dzieci,a córa to juz wogóle super :) teraz czeka jak jej ciocia urodzi ,i bedzie cioci pomagac :) dziewczyny jeszcze napisze wam co mnie wkurza najbardziej ,to ze ja celuje w sama owulke i nic!!! chyba moj M juz nie jest taki sprawny;) ale powinien byc bo jest młodszy odemnie:)(o rok jest młodszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sobie własnie tak mysle ze ja próbuje juz od chyba listopada ,tak bardziej powaznie .......z 6-7 mc bedzie :-o ale jak to szybko zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×