Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

MONI z powodu tej paskudy oczywiście. A może to tylko plamienie w dniu spodziewanej @ i nie rozkręci sie na dobre :D. SPADAM, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi nie mogę sie zalogować ,bo nie pamiętam hasła mojego emila , bo w kompie mam wpisany tak ,że otwiera sie automatycznie ,no niestety :( Moni a może @ nie przylezie , co ....? życzę ci tego Bega i Janka wy jesteście mi troche podejrzane ,bo ten śluz to chyba inny niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko...nie potrzebne Ci haslo do skrzynki email..... wejc na tego linka...... http://kaffe.phorum.pl/index.php po prawej masz Rejestracja wyskoczy ci formularz.... wypelni go.... tam wprowac haslo jakie chcesz....a tylko adres emailowy podaj ten sam co masz...bo tam Ci przyjdzie list potwierdzajacy Rejestracje jakby co to pytaj...jestem do Twoich uslug:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, ja tam mogę być podejrzana, śmiem twierdzić że Bega też nie ma nic przeciwko temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) widze ze postanowilyscie zalozyc nowe forum czy moge sie na nie wprosic, jako byla stale przesiadujaca na tym forum ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czesc:) nie moge niestety wejsc na to drugie forum:(,moze czasem sie odezwiecie do nas?? cos mi tam wywala ze złe hasło ???? aha i czy trzeba cała ankiete wypełnic?? a teraz robie kawke moze któras ma ochote??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie jest przykre z powodu paskudy@, bo juz mam to gdzies!!! dopadła mnie kompletna olewka!! a co tam juz mam to gdzies czy bede w ciazy czy nie.... ale chyba janeczka zaraz cos powinna napisac czy dostała czy nie@,janeczko testuj juz na pewno wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie daje rady wejsc:(😠 i kawe tez sama pije:(,smutno mi ze tak sie tu porobiło,:( ide chyba cos porobic,dzis moja Kinga ma zakonczenie roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba i tak najwiecej to teraz moich wypowiedzi bedzie,bo z kim mam pisac?? tak z rana ?? chyba tez juz sobie pujde i skoncze pisanie...powodzenie wszystkim dziewczynom bez wyjatku!!!👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zagladam:) Oj Moni Moni-są tez plusy nie bycia w ciąży w wakacje-będziesz mogła sobie poszalec i piwko albo drineczka wypić. Roksanka ci pomoże sie tam zalogowac:) Janeczko-dziekuję za Twojego wspaniałego maila-przed chwila odpisałam:) To były dla mnie b wazne słowa:0 Misiu🌻 Kiedy twoje panny mają zakonczenie roku przedszkolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Misiu-dopiero doczytałam ,ze masz anginę:( Pewnie boisz się że by dzieci nie zarazić.... Gdzies Ty się zaprawiła? Maciuś pewnie naturalnie sie obroni-bo karmiony:) Taka pogoda a tyle osób choruje... No własnie Janeczko-z tego wszystkiego zapomniałam o terminie twojej @. Mam nadzieję,że ona też zapomniała o Tobie:) Tak bardzo bym chciała:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyki👄 Monis nie wchodz w \"zaloguj\" tylko w \"Rejestracje\" dopiero jak wypelnisz tam tabelke i podasz emaila przyjdzie co odpowiedz ze juz mozesz.... tam dostaniesz linka gdzie musisz potwierdzic:) jak co to pytaj a jak masz skype to moge Ci pomoc glosowo jakby byly dalej klopoty roksii34 moj login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis nie trzeba calej.....gorna czesc ....odpowiedz na pytanie....glopie pytanie....ale coz ...nie ja to wymyslilam:D najwazniejsze chyba email....haslo...nazwa uzytkownika...kod przepisac....i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) @ nadal nie ma!!!! :D Teścik jutro rano, bo dzisiaj po pracy musze kupić. Dziekuję że trzymacie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Spróbuję zajrzeć dziś na to nowe forum. Janeczko, suuuper! Czekam na wieści :) Misiu, dużo zdrówka dla ciebie 🌻 Moni, no tak, jak profesor, to i cena wizyty wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ty babo:D oby,oby:D och ty mordeczko:D misiu ja tez na antybiotyku juz drugim:-o,bo tamten nie pomógł 😠teraz mam Amoksakliv.Lili to prawda plusy sa tez :) moge i piwko :)drinków nie pijam bo wodki nie lubie ,ale chyba inka dała przepis na szampana z truskawkami:) oooooo to, to tak:Dna pewno spróbuje:) dziewczyny wczoraj zajmowałam sie Natalka :)słodka:) roksanko chyba zkozystam z twojego skype:),ale to nie dzis... dziewczyny ja nie chce z tad tez odchodzis ,ja bede pisała tu i tu,bo jakos tak mi dziwnie ze tamtych dziewczyn tu nie ma,a za wami tez bede teskniła:)👄,no ale monise da sie rozdzielic i bede po równo:) a co sprawiedliwie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu brakuje nam tam Ciebie.... daj znac jak Ci pomoc a jestem do twojej dyspozycji❤️ chce Ci powiedziec ze zrobie Wszystko aby 100% naszej \"smietanki\" bylo razem......nie chce dwoch obozow... jezeli Wam sie tam jednak nie spodoba ...Wracamy Wszystkie tu....ok? zgadzasz sie ß

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę ,patrzę i oczom nie wierzę. Co się z wami dzieje.Czyżby to te upały tak na was działały? Nie było mnie kilka dni, ale wy i tak chyba zbytnio za mną nie tęskniłyście?:P Miałyście inne sprawy na głowie. No cóż,ja zbytnio nie zwracam uwagi na te osoby które piszą na pomarańczowo i w dodatku mącą bo co innego gdy ktoś normalnie wdaje się w dyskusję. Lili-cieszę się że jesteś,że nas nie opóściłaś.Ja niestety należę do osób które nie lubią zmian,dlatego zostaję tutaj.Przynajmniej na razie.A co będzie kiedyś,czas pokaże.Szkoda że mój topic w tak głupi sposób sie rozleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Agatka daje się dzisiaj we znaki. Pokarm mi się chyba wysuszył przez ten upał:D Dość często ją dzisiaj przystawiam ale co jakiś czas muszę jej dawać herbatkę bo pokarm nie chce leciec.Ciekawa jestem czy herbatka z hippa dla matek karmiących coś by pomogła. Moja gwiazda robi się coraz bardziej kapryśna.Zaczyna skrzeczeć gdy wychodze z pokoju a czasami tak długo skrzeczy do póki jej nie wezmę na kolana.Wtedy jest spokój. Mój M wyjechał dzisiaj na poligon,jestem samotną matką:D Za dwa tygodnie jadę z dziećmi do mamy.Matko jeszcze dwa długie tygodnie. Dana-jestem ciekawa co ty powiesz na zaistniałą sytuację na topicu bo ja jestem z lekka zdezorientowana.Ciekawe od którego momentu zaczęło sie źle dziać,bo ja prawdę mówiąc nie zwróciłam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu a może masz wlaśnie kryzys laktacyjny, nie pamietam w których tygodniach sie go obserwuje, ale u mnie sie to sprawdzalo i trwalo zazwyczaj 3-4 dni. Aguniu buziaczki, czekamy na Ciebie i bardzo tęsknimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu nic nie dzieje sie Zle....My wciaz jestesmy ta sama wspaniala \"paczka\" ktora tu klikala.... zawsze bedziemy Tym Twoim Topikiem...Bo to od Twojego Tematu wszystko sie Zaczelo... a ze podjelismy probe nowej zabawy:D:D:D ja przynajmniej to tak traktuje Serdecznie Cie Do Nas Zapraszamy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu=> ja też nie lubię zmian, ale myślę, że to właśnie dla dobra naszego tematu, który przecież Ty założyłaś, a w końcu mógłby się rozpaść :O Proszę, chociaż sprawdź jak tam jest 👄 Troszkę popisz, do wszystkiego można się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :( ja nie umiem tam sie przestawic..odpalam kompa i wchodze tu jak ten kon.... cholerka zle mi jakos z tym.... zawsze marzylam sobie, ze kiedys bede mogla obwiescic wam wszystkim !!! dobra nowine, ze to sie kiedys spelni.... czyzbym nie zdazyla??? o nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×