Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

jestem:) kochana własnie wrócilismy z zakonczenia roku mojej córki:),miałam łzy w oczach, bo ona juz taka baba powazna sie robi:) pieknie tanczyła poloneza i recytowała tez ładnie:) agunia moze to rzeczywiscie jakis kryzys laktacyjny,mam nadzieje ze przejdzie :) teraz Agatka robi sie bardziej absorwujaca:).Bega mi tez tak głupio:( ze tu wszystkich nie ma:(,ale mam nadzieje ze 22.06. i z nami podzielisz sie swietna nowina???:) roksanko jak tam sytuacja??janeczko napisz cos:) a koko to kiedy testuje,matko kilka dni mnie nie było i nic nie pamietam ....która kiedy ma miec @ raczej nie miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,co tu się dzieje?? kurcze przeciez to jest dziecinada,nie rozumiem tego co to ma na celu takie kłotnie? nie ma co się przejmować jakimis złosliwymi uwagami,poprostu zlewać to i już,po co zakładać nowe forum? sorki ale ja tu zostaje. No ja juz jestem po komunii:) jakos poszło ceremonia była sliczna bardzo wzruszajaca,szkoda że mało rozumiałam ale i tak mi sie bardzo podobało,zreszta wszystkim innym tez.Goście juz wyjechali M odwiózł ich na lotnisko,smutno tak jakoś się w domku zrobiło nie wiem kiedy się teraz z nimi zobacze,ale mam nadzieję że za niedługo.Wyslę Wam potem parę zdjęć tyl;ko muszę je w kompa wgrać,idę dalej sprzatać bo mam mały sajgonik w domku:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nsteczko kochana nareszcie:) sprzatnij i do kompa jutro na kawke:),nasteczko juz w czwartek wasz wielki dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś=> jak pisałam wyżej nie lubię zmian. I zanim się do czegoś nowego przyzwyczaję to musi upłynąć sporo czasu. Ale jest to do wykonania. Wystarczy dużo pisać i czytać i się przyzwyczaimy :) Najważniejsze, żebyśmy wszystkie były razem!!!!!! I nie było mącicieli :O Moni=> a Ty dlaczego nie chcesz do nas dołączyć???? Zarejestruj się i zdawaj nam relację z wizyty u maleństwa wraz z fotkami. Bez Ciebie forum??? Nie wyobrażam sobie tego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia wiesz ja chce byc tu i tu:) bo tak jakos dziwnie jak reszta jest tam ,a tez bym chciała wiedziec co u reszty:) ale znowu tez odrazu tu wchodze z rana:) a tam to tak srednio mi idzie rejestracja.No nic jestem dobrej mysli ze dziewczyny beda sie do nas odzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia malutka jest fajna no cudo:) tylko stała sie rzecz straszna ,moj aparat sie zepsuł i nie moge zdjec zgrac i nic tez nic fotografowac nie moge 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam udało mi się zalogować na nowym forum. Myślę, że wszystkie się tam spotkamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni=> ja napewno będę tu zaglądać tak jak i reszta dziewczyn, ale fajnie by było aby nie było podziału :( już raz tego doświadczyłam na forum :O Anastazjo=> proszę chociaż spróbuj tam popisać, przecież nie ważny jest lokal tylko towarzystwo prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja wchodze tam ,i sie loguja a pózniej mi wybija ze hasło nie prawidłowe,a ja innego nie pamietam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba nie dam rady :-o,no nic zostane tu sama z nastka i agunia no i chyba lili ach.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni żle robisz, nie masz się logować, najpierw musisz się zarejestrować. Na samej górze pod tytułem z wielkimi literami jest rejestracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni spróbuj najpierw sie zarejestrowac, a dopiero potem się zalogowac. Hasło wymyśl sobie jakie chcesz. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni=. jak sobie nie poradzisz to sama Cie tam zarejestruje. Nie ma takiej możliwości aby Ciebie tam nie było :) U góry masz napis dużymi literami NASZE KOCHANE DZIECIACZKI, niżej małymi są takie kwadraciki pomoc, FAQ i inne w tym rejestracja. Jak Ci się nie uda to napisz mi na maila hasło jakie chcesz mieć i pod jakim Nickiem Cie wpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko-witaj:)Aguniu Dziewczyny-ja zarejestrowałam się głównie ze względu na dziewczyny:) No i przede wszystkim Roksi:) Włożyła tyle pracy🌻w to forum. No i nie chcę absolutnie zakładać drugiego obozu-albo Fanclubu;) dlatego. Ja tu będę zagląac. Nastka-a Ty czemu nie chcesz? I Miś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi troche jak to czytam:( Begus przeciez bylas ZA..... nie rozumie czemu sie smucisz ze nam nie obwiescisz dobrej nowiny? MY TYLKO ZMIENILISMY LOKAL....PISALISMY O TYM PRZECIEZ JUZ..... PRZECIEZ WSZYSCY TWORZYMY CALOSC BEZ WAS NIE BYLOBY ZADNEGO TOPIKU.... STWORZYLYSMY TO TYLKO PO TO BY NIE ODESZLY BARDZO MILE I SYMPATYCZNE OSOBY.... PODZIWIAM DAILY INECZKE.....I WSZYSTKIE KTORE TO SPOTYKA....ZE MIMO WSZYSTKO NADAL Z NAMI SA.... TYLKO DLATEGO ZE TU NIE MA MOZLIWOSCI ZABLOKOWANIA WPISOW OSOBOM ANONIMOWYM.... NIE MOZNA ICH ZBANOWAC itd.... SZKODA ZE TEGO NIE UMIECIE ZROZUMIEC.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 👄 Monis❤️ pisz w czym mam Ci pomoc.... wedlug mnie robisz maly blad na samym poczatku.... wchodzac na stronke zamiast kliknac na Rejestracje klikasz na Zaloguj :( ten pierwszy raz musisz wlasnie wypelnic ta tabelke...juz pisalas o niej wczesniej.... wypelnij ja... login... adres email... haslo(inne niz w emailu) kod (dokladnie ) reszta jest niezobowizujaca... nr gg tlen itd dasz sobie rade wierze w Ciebie Kochana❤️ no i jest jeszcze jadnak nadal kilka Osob Ktore Bardzo Serdecznie Zapraszam.... Nastko👄 Misiu👄 Ala_71👄 Aneta ana👄 Aga123👄 Enex👄 Edlem👄 Edi👄 Gabi27👄 Justina👄 Mamusia T👄 Miska 123👄 Mila1970👄 Olenka👄 Pola40👄 Ronja👄 Ruda0611👄 Nadziejka👄 Iwona50👄 AHL👄 Grubaola👄 Mam nadzieje ze nie pominelam nikogo....jesli tak to najmocniej przepraszam...choc jednak widze ze kilka osob stad juz chyba o nas zapomnialo...ale mimo to Serdecznie Zapraszamy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki robiłam test i niestety jedna kreska :( Na razie nie dociera to do mnie :O Wpadnijecie na tamto forum, ja tez Was serdecznie zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni gdzie jesteś, miałaś być na kawce :( Obraziłaś się na nas ???? My Ciebie tu nie zostawimy nie martw się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHL
dziękuje za zaproszenie na forum tutaj byłam "pomarańczka" ale tam się zarejestruje oczywiście jak dam rade Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni🌻 Nastusia🌻 Gdzie dziewczyny jesteście?????Ani tu się nie odzywacie ani tam:( będziemy Was bombardowac-nie ma \"LETKO\";) Bardzo mi Was brakuje:) AHL-witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Mila-Ziomalko-nie odywasz się.............co u Ciebie? No i Nasza Zbójnicka Dziewczyna-Ronja:)-dawaj:) Aguniu?...........jak sobie radzisz zdzieciakami/ mąż pojechał juz? Mamo Trójeczki-mocno pamiętam o Tobie:) i Twoim Maluszku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Mój mąż wyjechał wczoraj i jak to zwykle bywa muszę kilka dni odczekać aby sie przyzwyczaić. Lampa jest taka że nic się nie chce.Kawę piję ale coś głowa zaczyna mi dziwnie pobolewać.Mała jest jakaś dziwna od wczoraj.Przyszła mi właśnie do głowy myśl czy aby ona nie ma coś z uszkami.Cholera.Co prawda nie płacze,ale śpi niespokojnie,ale moze to te upały. Też jakoś nie mogę się przestawić na to nowe forum.Te strony tak szybko uciekają,że szok.Wczoraj skończyłam pisać na 29 stronie a dzisiaj patrzę już jest 44.Nie chce mi sie czytać tego wszystkiego.Ale z drugiej strony jak nie przeczytam to nie będę wiedzieć co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu=te stronki na tym nowym są krótkie, dlatego jest takie dziwne wrażenie, że dużo do czytania, a w rzeczywistości nie więcej niż tu. Mnie też to myli i jak widzę, że kilka stron się pojawiło to nie chce mi się czytać, a jak zaczynam to widzę, że to tylko kilka wpisów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Ahl Zapraszam...pisz jak bedziesz miec problemy🌼 Aguniu...moze stronek jest wiecej...bo postow na jednej jest po 15...a tu zawsze bylo chyba 30.... moge to zmienic...zawsze stronek bedzie mniej...ale czytania tyle samo:D:D:D ja sie ciesze ze dziewczyny pisza...najwazniejsze ze sa z nami:D ze jest co czytac:D bo ostatnio to kazdy sie bal cokolwiek pisac by nie zostac zbombardowany przez atak \"pomaranczowych\" i bylo malo do czytania... ja to niezmiernie sie zawsze cieszylam jak przyszlam sobie z kawka...maly slodko spal....a tu kilka stronek mam do poczytania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde..a ja to się zachowuję jak jakaś gówniara. Matko święta, 4 raz w ciąży a nie wiem kiedy zacznę rodzić :o Za pierwszym i trzecim razem byłam w szpitalu przed akcją (raz ciśnienie, potem wielowodzie) za rugim mieszkałam pod szpitalem i jakoś to mi tak luzacko przeszło:D A teraz? Całą noc miałam skurcze, ale takie byle jakie, dziecię szalało, normalnie byłam gotowa jechać do szpitala:D Ale w końcu zasnęłam:D Teraz brzuch miękki, ale tak mi napierdziela na szyjkę, że boję się wstać :o I mam stresa co będzie jak zacznę rodzić a męża nie będzie w domu, nikt w pobliżu nie ma auta, ten co ma prawo jazdy pracuje tak jak mój mąż. Mąż mi co godzinę esy wysyła, żebym na niego czekała..żartowniś :o Ciekawe ile to jeszcze potrwa. Ech.. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD- banda debili
Mamusiu Trojeczki 3mam za Ciebie mocno kciuki!!!! Ale Ty juz doswiadczona mamusia jestes to sobie napewno ladnie poradzisz :) Daj znac jak juz wrocisz ze szpitala do domku i pochwal sie swoim malenstwem :) Pozdrawiam bardzo cieplutko i zycze powodzenia 🌻 A Twoja siostra juz urodzila?? Bo miala miec chyba chlopca drugiego nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×