Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

a która to na takim nicku?:> :D Moja siostra, to druga osoba, która mnie wnerwia i pyta czy już urodziłam min. 3 razy dziennie. I to w tonie \"ani się waż przede mną bo zabiję\" :P Jej chociaż czop śluzowy odszedł:D Ale obie się kulamy ;) Dzięki za pociechę, wierzę, że jak zacznie się ten właściwy moment to nic nie nawali, ale najchętniej kazałabym mężowi wziać wolne aż do porodu, tyle, że to bez sensu, bo w zasadzie to i ze 3 tyg może tak musiałabym czekać? I potem by były nici z wakacji i urlopu;) Taksówkarzy pytałam, niechętni, pogotowie tylko w nocy (tak mi powiedzieli) masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Trójeczki, nie patrz na nic, tylko wzywaj pogotowie, to ich obowiązek przyjechać. Chyba, że teraz przez te strajki cos się zmieniło, ale ja bym dzwoniła. Życzę szybkiego porodu i zdrowego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka cholipa😠,moze test był zły co???? czekamy na@ puki nie ma to jest nadzieja:)👄.Dziewczyny sory ze juz wczoraj nie pisałam ,ale tak jakos wyszło:-o.Dzis tez mam nerwa bo byłam na badaniu przesiewowym do szkoły i mi proponuja zeby zostawic jeszcze Kinge raz w zerówce:( i nie wiem co robic???och.....mam doła intelektualnie jest w normie, ale niski poziom czytania i tam jeszcze czegos .......dziewczyny spróbuje sie tam zalogowac:).Sylwia dzieki kochana👄 ale jak przeczytałam ze juz49 stron mam do czytania to cho,cho...:)pozdrawiam was,aha jeszcze jedno niby miałam jeden dzien sluz lekko brazowy ,a od wczoraj czysto i sucho,no ale sluzu ciazowego brak,wiec nie wiem moze jutro zatestuje jak nie bedzie @ zobacze ?? Sylwia podaj mi swojego meila,to wszystko przesle tobie w razie czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia dzis wieczorem bede na kafe ,to przesle tobie wszystkie moje dane:) tylko podaj meila:)pozdrów odemnie wszystkie dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogotowie tylko w nocy? Co oni chorzy są czy jak? To co,w razie czego to masz na klatce schodowej rodzić? A taksówkarze to też,dziwni. Ja kochane niestety musiałam małej podać trochę mleka modyfikowanego bo niestety do cycków nie zdąrzyło najść.Dzidzia się najadła w miarę i słodko śpi.Kupiłam sobie herbatkę na laktację i zobaczymy jak będzie. Krystian bierze prysznic bo za 40 minut idę z nim na zebranie do szkoły.Będą mierzyć przyszłych pierwszoklasistów i oczywiście od razy mam wpołacić 65 zł na mundurek.Obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-nie wiem jak to u was jest ale kiedyś usłyszałam od jednej nauczycielki w szkole że to nic nie szkodzi że dziecko słabo czyta,oni są od tego aby je nauczyć czytać.Tym bardziej że jeśli chodzi o intelekt to \\wszystko jest w normie.Według mnie szkoda dziecko stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo trójeczki,ci taksówkarze to chyba za dużo filmów się naoglądali.Im się wydaje ze ty im w samochodzie urodzisz:D Ja gdy rodziłam Agatkę to bóle miałam co 2 minuty i się zastanawiałam czy już jechać czy czekać bo te bóle nie były aż takie uciążliwe.Przecież wiadomo że nie będziesz czekać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni=> (sylwik2@o2.pl) Wiesz co jeżeli ogólnie widzisz, że mała sobie poradzi to ja bym jej nie zostawiała na drugi rok. Mojemu Łukaszowi w zerówce i pierwszej klasie też nie bardzo szło czytanie i pisanie. Do tego ma dysgrafię. I jakoś wszystkich dogonił. teraz pięknie czyta z pisaniemgorzej ale na to większego wpływu nie mamy, tzn. brzydko pisze :P I radzi sobie nieźle :D Wydaje mi się, że to pozytywnie na dziecko wcale by nie wpłynęło. trzeba poszukać jej mocnej strony aby w siebie uwierzyła. Takie jest moje zdanie :) Mamo trójeczki+. najlepiej taksówkarzom nie mówić, że jedziesz do porodu. Wzywasz taksówkę i prosisz do szpitala. A co go obchodzi w jakim celu jedziesz, może na badania, albo patologię ciąży prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no nie!!!! wchodze pierw w rejestruj sie,pózniej zatwierdzam regulamin nastepnie wypełniam ankiete i równiez wpisuje ponizej te cyferki z literkam,nastepnie klikam zaloguj sie i tam powtarzam to samo znaczy pseudonim i hasło i dalej klikam zaloguj ,i co?? mowi ze niepoprawne hasło😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś czekaj chwile bo mam tel już do ciebie przyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuniu =gdzieś poleciałaa pewnie ,a my na nią czekamy ,trudno sie tak rozdwoić patrzyć czy jest tu cz tam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> cała nasza Moni :D Zarejestrowałam ją i czekam czy to działa, a jej nie widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widze:D Dziewczynki czekamy tam na was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Wojtuś- szkarlatyna dziewczynki- angina Maciuś... infekcji nie stwierdzono, za to bardzo mało przybrał :( za tydzień kontrola, jeśli dalej będzie kiepsko czekają nas badania... i trzymać go zdala od trolli, by się nie zaraził... popłakałabym sobie, ale muszę być silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu = strasznie mi przykro że dzieciaczki są chore:( nie ma nic gorszego jak chore dzieci :( taka ładna pogoda ,gdzie one sie tak załatwiły? Misiu =ty silna kobita jesteś ,dasz rade i napewno szybko miną te choróbska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM:dmiałam awarie:D zaraz sprawdzam czy umiem wejsc:Pbo ze mna to nigdy nie wiadomo:P sylwia wielkie dzieki:)👄misiu:( w koncu skoncza sie te choróbska,ale to fakt najgorzej jak dzieci choeuja:( misiu a karmisz piersia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak myslałam 😠 ja to jestem ciemnogród!!!!!!!! chyba sobie głowe ukrece:-o,dziewczyny jak juz mnie sylwia zalogowała ,to gdzie mam kliknac zeby z wami pisac:P wybaczcie ale ja juz zgupiałam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni, piersią... pewnie dzięki temu nie złapał tego świństwa! ale mały jest leniuszkiem i zasypia przy piersi, dlatego główne odżywianie go polega na podawaniu wcześniej odciągniętego mleka butelką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,no dopiero teraz pozbierałam sie po gosciach i mieszkanko juz jest doprowadzone do formy:) pusto tak jakos sie porobiło....A co do nowego topiku ja tam w ogfóle nie moge sie zarejestrować,nie wiem czy ktos tu jeszcze bedzie zagladał,ale jak coś to ja narazie tu zostane jednak,szkoda ze przez jakieś\"przyjazne\" osoby zmuszane jestesmy do zmian. W czwartek jade do tego szpitala mam coraz to wiekszego stresa boje się że jednak powiedza mi abym zrezygnowała z ciaży takie jakieś myśli mnie nachodza głupie. Misiu no to tak zawsze jest jak jedno dziecko zachoruje to zaraz cała reszta tez,a Maciuś napewno jest zdrowy może miała taki jakiś zły okres że mało przybrał,jeśli ma apetyt to mysle ze nie ma powodu by zamartwiać się na zapas. Idę Monice kolacje dać,zostało mi tyle jedzenia że nie wiem co mam z tym zrobić,sałatke jedna juz wyrzuciłam bo mi skisła a taka dobra była....to co mogłam to pozamrażałam a reszte na siłę wpychamy w siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×