Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Witaj Aga o co chcesz zapytać, pytaj smiało jeśli mogę to pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaruda
Daily, ja urodziłam synka 27 grudnia, a widze ze tez masz taki termin. Gratuluje ciąży, bo długo na nią czekałas. PODCZYTYWAŁAM na pierwszym topiku, zanim został skasowany. Aga, ciebie tez pamiętam, cieszę sie, ze ci sie udało trzymam kciuki! Najbardziej ucieszyła mnie wiadomosc o córeczce Inki... Podsumowując dochodze do wniosku, ze marzenia sie spełniają, bo widac to własnie teraz....Pozdrawiam gorąco ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga37
dziękuję daili i Sylwio, że odezwałyście się, ale naprawdę nie mam śmiałości pisac na kafeterii, czułabym sie tak jakbym stała na rynku w moim mieście i głośno mówiła o moich radościach, troskach... No cóz , moja wina, że nie dałam wam sie poznac na Waszym forum.... Zyczę wam spełnienia marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję IWONKO RUDA :), dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to srodek
no do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaa
no to do góry....nogami...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam cieplo
was wszystkie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzmmmmmmmzzzzzzzzzz
..............................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzmmmmmmmzzzzzzzzzz
kkkkkkkk j lllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzmmmmmmmzzzzzzzzzz
/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzmmmmmmmzzzzzzzzzz
[ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzmmmmmmmzzzzzzzzzz
🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yennefer1111
BEGA odezwij się do mnie. Bardzo chciałabym się z Tobą skontaktować!!!! yenefer1111@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek nocy... pilnuję mojej córeczki bo dostała wysokiej gorączki a syn ma zapalenie płuc( nie wiadomo czy nie wirusowe...) Wiem że dziś już nie zasnę. Przeglądam jakie były początki tej mojej ciąży bo już tego nie pamiętam... Szkoda mi tego topiku i tej atmosfery która tu panowała. Szukam znajomych mi osób i przegladam topiki na których mogłabym się coś o nich dowiedzieć... Szkoda, ze nie da sie cofnąć czasu i być tu nadal... Trafiłam na kafeterię przypadkiem jak szukałam informacji o planowaniu płci, tutaj budziła sie we mnie potrzeba posiadania jeszcze jednego dziecka i wielkie moje marzenie.... marzenie o córeczce... Wszystkim tym które stanęły na mojej drodze jestem b. wdzięczna, myślę o Was czasami i zastanawiam się co się z Wami dzieje??? Moja Agunia własnie się obudziła i chyba mam prezencik w pampersie Trzymajcie się ciepło i niech spełnią sie Wasze marzenia w tym Nowym Roku!!! Inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Inka ,że masz sentyment do tego topiku...ja też...dzięki niemu (choc nie tylko) Ola jest na świecie!!!Wiele nieprzyjemnego tu doświadczyłam , ale to na końcu...tak czy siak wspominam go miło ...NAJWAŻNIEJSZE,ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWA... i równiez pozdrawiam wszystkich...spełnienia marzeń w Nowym Roku!!!WARTO MARZYC!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez 000
ja tez za Wami tesknie 😭 bo tak fajnie sie Was czytalo! a szczegolnie ciebie inka :) gratuluje coreczki i zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia1
Cześć dziewczyny! Pisze tu pierwszy raz. To juz moj drugi pierwszy raz DZISIAJ,(przed chwila pisalam na (chlopiec czy dziewczynka). Jestem mama dwoch chlopcow, ktorych kocham najbardziej na swiecie, no a teraz.... chcialabym zostac mama dziewczynki, ale jak bedzie chlopczyk to tez fajnie:) ciesze sie, ze znalazlam tu Inke67, ktora bardzo pozdrawiam i gratuluje coreczki( mam nadzieje ze mala i synek czuja sie juz lepiej), to wlasnie Twoja historia obudzila we mnie chec zostania mama po raz trzeci Pozdrawiam i mam nadzieje, że bedziemy mogly sobie popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Wreszcie udalo mi sie tu zalogowac. Wczesniej pisalam(raz) jako Malgosia. Dziewczynki, czy ktoś wie jak zmienic odczyn ph? Ja niestety nie mam bladego pojecia , wiem tylko, że na dziewczynke musi byc kwasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nikogo nie ma. No to ide sprzatac domek, wczesniej zrobie tylko tescik owulacyjny. Mam nadzieje, że jeszcze ktos tu zaglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlakam
dziewczyny przeniosly sie na prywatne forum. mozesz do nic dołaczyc chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennefer1111..........napisalam Ci maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsch
Bega, czytałam że leczyłaś sie o dr Wandzel, ja chodzę do niej od kilku lat i byłam zadowolona ale ostatnio naczytałam sie w necie jakichś koszmarnych opinii o niej, daj znać proszę czy Ci pomogła, jscherer@plusnet.pl pozdrawiam, JS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×