Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

a swoją droga to niby te testy takie maja być czułe ,że 3-4 d ciążę wykryją a u ciebie nie wykryły 8 dniowej .Ja robiłam bobo test ,a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> ja nie chcę Ci robić nadzieji :D Ale wiesz jak to jest czasami nawet w dniu @ może nic nie wyjść. Ja też robiłam ten test Bobo :D bardzo bym chciała aby się udało :D Tak czy inaczej skoro miałaś jeszcze śluz płodny to masz dużą szansę, wcale nie mniejszą niż w dniu owulacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera chyba znowu zacznę sie nakręcać ,(a obiecałam sobie ,że nie będę) ,powiem ci tak w sumie objawy mam jak co miesiąc z tą tylko różnicą ,że od owu cały cas mnie brzuch boli a w czoraj to mnie bardzo jajnik kuł ,ale może to poprostu normalne co jakiś tam cykl ,bo jak juz pisałam yo musiałam miec jakąś mocną:P ta owu ,bo śluzu i takiego bólu brzuchola to jeszcze nie miałam .No i tak juz zaczęłam pisac prace i znów przestane ,bo będę tylko o tym myśleć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> najlepiej mózg wyłączyć na ten czas :D Jeszcze dobry tydzień masz czekania. Potem będzie wszystko jasne. Może wiosna obudzi się w końcu na naszym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj koko...ty musisz tylko tydzien wytrzymac a ja co??? cale wielkie i dlugie 2 tygodnie.... oj moglaby si etya wiosna u nas na topiku obudzic, oj moglaby!!!!!! bol mi minal....trwal kilka minut...ale byl dosc inetnsywny...? alez bede miala teraz myslowke....jak dobrze, ze mam sporo roznych spraw i mam czas mocno zajecty , moja glowa nie bedzie miala okazji zbyt czesto myslec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie nic wiecej nie wiem czekam na telefon od szwagra, ma zadzwonic jak będzie po wszystkim. teściowie sa już na miejscu a moi rodzice wlasnie do nich jadą. Ale stresik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z nia okolo 12.00 i wszystko bylo OK. Byla wczoraj na KTG i pan doktor kazal jej się polożyc do szpitala w czwartek. Zasugerowal, że moga jej sie rozejść szwy, bo pierwsza milala cesarke i lepiej żeby byla pod okiem speców. Mama mi mówila, że o 13 zaczely jej sie delikatnie sączyć wody...i tyle wiem :( . MAM NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE OK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, moja siostra jest ode mnie mlodsza o dwa lata, ma dwuletniego synka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze !!! Pewnie lada moment malutka będzie na świecie :D Zazdroszczę Tobie siostry. Też bym chciała mieć. Mam brata ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super daily....tak cudownie jak sie malenstwa rodza....jak tylko sie urodzi to nas powiadom niezwlocznie!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Hej :-) Tyle tutaj piszecie o swoich starankach, nienadążam czytać... a ja wkleje tylko jeden ze swoich wierszy... buziaki dla wszystkich *** ze wszystkich dźwięków najwyraźniej słyszę śmiech małego dziecka i płacz skulonego żalu na dnie jaźni i snów gdzie nie spojrzę tam małe oczy błyszczą oślepiając na odległość spełnienia a ja tylko co miesiąc wciąż na nowo adoptuję pęcherzyk Graffa i serce karmię nadzieją coraz mocniej by kiedyś znalazło się miejsce dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily trzymam kciuki za siostrę!!! Jestem po wizycie. Mój pęcherzyk ma 21mm i moze pęknąc w każdej chwili, pobolewa mnie delikatnie brzusio od 2 godzinek. Mam między 18-20dc zrobic jeszcze raz prolaktynę, brac folik i wit E oraz Duphostan od 15dc. Niestety moja śluzówka jest troche za cienka i z tego powodu muszę go brac do@ albo i dużej. Jeśli prlaktyna wyjdziew porzątku to może uda sie odstawic ale to jeszcze niewiadomo.... W czwartek idę sprawdzic czy pecherzyk pękł. Daily relacjonuj nam na bierząco co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że to że mam siostra to najcudowniejsza rzecz na świecie. Jesteśmy maksymalnie zżyte, czasami wydaje mi się, że bardziej być nie można. Nie wiem czy wam wczesniej pisalam ale nawet mężów mamy z tego samego domu czyli mamy to samo nazwisko i tych samych teściów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dzisiaj rano bylam na cmentarzu u synka mojej koleżanki zmarl w listopadzie, mial 9 miesięcy. ciągle mnie to boli więc nawet nie próbuję wyobrażać sobie co przeżywalaś i co czujesz nadal. Moja koleżanka jest cholernir dzielna...marze tylko o jednym, żeby Pan Bóg zeslal jej zdrowego aniolka, a szanse są nawet 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> super z siostrą. Ale Wam się udało, tzn Wasi mężowie to bracia :D Jam mam super dwie kuzynki, muszą mi wystarczyć za siostry :D Tylko jedna jest w Niemczech i kontakt tylko telefoniczny Raz do roku w wakacje możemy się spotkać. Druga też daleko bo 70 km mam do niej, ale to nie to samo co z siostrą tak przynajmniej mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś długo powtarzałam, że wolałabym więcej starszych braci niż jedną upierdliwą, młodszą siostrzyczkę :o ale od kiedy dorosłyśmy... to zupełnie inna bajka i siostra jest mi z całego rodzeństwa najbliższa :) Sylwio, chyba niedługo zaczniecie się starać o siostrę dla Karolinki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> taaa :D Chciałabym ale...sama nie wiem :D Czy znajdę w sobie tyle odwagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia my Ci pomożemy!!! Nakręcisz się tu z nami na calego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka=> właśnie to chyba Wasza sprawka :P :D Codziennie tu wchodzę i się sama nakręcam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> chyba nic dzisiaj już nie zrobię w domu :D Będę co chwilkę zaglądać co u Twojej siostry. Idę kupić coś słodkiego i zrobię sobie kawusię tą co polecałaś :D A co to będzie jak Wy zaczniecie się rozdwajać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryczę, mam siostrzenicę!!! Urodzila si o 17.50, waży 3600 i ma 55 cm. Jestem najszczęśliwszą cocią na świecie!!! Moja siostrzyczka urodzila ja naturalnie o 16.00 byli w szpitalu a Ala urodzila sie 2 godziny później. JESTEM STRASZNIE DUMNA Z MOJEJ SIOSTRY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakrecaj sie sylwia nakrecaj..... :D inka no to super z tym pecherzykiem...przynajmniej bedziesz wiedziala ze byl i pekl.... mnie znow boli i ciagnie brzuch i jest taki owulacyjny....i jakos mi niedobrze i tak ciezko...typowe objawy.... no tylko zeby jeszcze to jajo zechcialo skorzystac z czekajacych na nia tylu rycerzy!!! ale czy skorzysta tego nie wie nikt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Tak Sylwia nakręcaj się pozytywnie z rodzeństwem dla Karolinki. To znaczy Inka masz szansę taK?? w którym dniu zaprzestałaś? Daily informuj nas jak tam siostra?? Ja mam dwie siostry i jest super są super!!!!! Ja czuję się dobrze już zamówiłam łóżeczko i takie tam pierdułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAILY GARTULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×