Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość dana68
Daily to gratulacje dla siostry, tylko pozazdrościć tak szybciutko, ja też już bym chciała mieć to za sobą i tulić małą w ramionkach. Imię mają już wybrane????? ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana 🖐️ to juz niedlugo...ani sie obejrzysz a bedziesz miala swoje szczescie w ramionach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra pozostala wierna swoim typom z dzieciństwa. Chciala mieć Kubę i ma , chciala Alicję i ma Alicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily gratulacje dla siostry!!!! Pamiętajcie my z Bega właśnie ZACHODZIMY!!!! będziemy dokladnie pamiętac tą datę za sprawą siostry Daily!!! Boli mnie prawy jajnik na całego jak mnie badala to mialam tylko lekko tkliwy brzuch a teraz... ale to nic, zniesiemy to Bega! Dana od moich przytulanek mija własnie 57 godzin i juz zaczynam miec cykora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem pokażę WAM zdjęcia Ali, mój szwagierek powiedzial że jak tylko przyjdzie do domku to zaraz mi je wysle. A tak na marginesie, uwielbiam mojego nszwagra, jest świetnym facetem, lepszego bym dla mojej siostry nie wybrala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily to macie super uklad zawsze wszyscy razem... Ja niestety często muszę wybierac czy jechac do siostry czy do tesciów itp. chodzi mi oczywiście o święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to super emocje jak się rodzi dzidziuś. Wszystkiego dobrego, pewnie jestes najlepsza ciocią pod słońcem. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez macie fajnie z tymi siostrami i bracmi...my z mezem jestesmy jedynakami niestety :( wiec w nas cala nadzieja!!! ja bede nestorem rodu i u mnie potem cala gromada sie bedzie zbierala!!!!!!! ineczko.....mnie tez brzuch boli i jest mi nawet niedobrze...jajnik kluje wiec owu pelna para......od moich przytulanek minelo 20 godzin....... tez nadzieja rosnie.....cykora nie mam raczej wielka wiare, jeszcze ta wiadomosc od daily......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka=> i też tak dobrze dogadujesz się z siostrą?? A siostra ile ma dzieci i jakiej płci?? Tak z ciekawości pytam. Jak nie chcesz nie odpowiadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily! Gratulacje dla Siostry!!! Ja też mam Kubusia I Alę !!! Piękne imiona !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Ineczko 🌼 i Begusiu ❤️ trzymam za Was kciuki bardzo mocno. Daily Alicja bardzo ładne imię, też pierwotnie chciałam Alicję ale u męża w pracy była księgowa Alicja, która nigdy nie płaciła na czas więc mąż kręcił nosem, więc będzie Madzia. Napewno nam pokażesz siostrzenicę na fotkach, czekamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki DZIEWCZYNKI!!! Musialam sobie wlać wina bo zbyt wolno odchodzi ze mnie adrenalina :). Jestem w szoku !!! SUPER ! SUPER! SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily GRATULUJĘ SIOSTRZENICY i pozdrów od nas siostrę :D , ale wam dobrze ,że macie siebie ja tez jestem jedynaczką :( Inka Bega trzymam kciuki i musi być dobrze :D a mnie cały czas ten brzuch boli ,a może mam jakąś chorobę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia niestety nie dogaduję sie ze szwagrem... to przykre jest bardzo dla mnie... Czasem z ludzi dopiero po latach wychodzi kim są naprawdę.. ona to znosi, ja nie siedzialbym z nim nawet 5 minut i nawet \"dobro\" dzieci by mnie nie przekonało. Mój szwagier ma monopol na rację.... Jego musi byc zawsze górą, a ja ponieważ mam \"długi\" język to walę wprost jak mnie coś wkurza... i zawsze są zgrzyty... Mają 3 synów.. Dla mnie najbardziej przykre jest to, że tak jak ją traktuje szwagier tak samo zachowują się w stosunku do niej chłopcy.... Alicja fajne imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dali GRATULACJE dla siostry :D🌻 ,niech sie Ala zdrowo chowa:) a tak na marginesie to moja mama i jej siostra tez maja mezów braci ,a ja z moim kuzynem urodziłam sie w ten sam dzien tylko ze ja 2 godz szybciej.Ineczko czyli wszystko przebiega sprawnie z twoim jajkiem;) a bedziesz robiła bete szybciej??? no i chyba bega tez owulka ale synchronizacja cyklów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka i Bega =chyba bedziecie musiały się umówic w jakimś szpitalu pomiędzy warszawa a częstochową ,bo jak będziecie razem rodzić ,ale będzie fajnie ,ale emocje ....no będziemy opijać ....oczywiscie jogurtami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni wiesz my kiedyś to zaplanowalyśmy- tylko razem, i wierzę, że tak będzie!!! W dosłownym tego slowa znaczeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni moja droga to przeciez bylo zaplanowane, nie wiesz/ :P czekalysmy tyle z inka zeby w koncu razem rodzic...tak sie umawialysmy wstepnie :D teraz pomysl, jak bedziemy razem rodzic, jaka bedzie adrenalina...dopiero moni bedziesz miala....... :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka=> czyli wszystko jest fajnie jak z drugą stroną idzie się dogadać. A tego nikt nie jest w stanie przewidzieć!!! Daily=> Twoja siostrzenica to trochę taka Twoja córeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera inka!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisallysmy to samo jednoczesnie ,...juz nei pierwszy raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bega ja to sie nie moge doczkac az w koncu bedziecie w tych ciazach:D:D och a jak bedziecie razem rodzic to tu bedzie ze 100 st z goraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio....alez z wmi sie mozna niezle nakrecic!!!!!!!! ale faktycznei za duzo tych przypadkow co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×