Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

To jest skandal w sumie !!! Ten topik był jak najbardziej poprawny politycznie, miał na celu poprawę wskaznika przyrostu naturalnego w Polsce i w Europie...:-))) To jest sabotaz akcjo prorodzinnej !!! :-))) Wietrzę podstęp opozycji...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Nastka gratuluję...ale skopiowałaś jakąś wcześniejszą-zanim poprawki naniosłam:P EEe zostawmy ją na razie. Witaj Ronja:) Nastepna mamusia trzech synków-fajnie.Będzie raźniej:) a Byłaś już u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze jak robicie te super mini np. złość albo płacz albo rączka albo kwiatek albo serduszko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakos dziwnie pobolewa mnie podbrzusze :(. Ciekawe co moze być....? Czy to zbliżajaca sie @ czy inny powod? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykończycie mnie:D Znowu jestem w staraczkach:) Kurde chyba wyjścia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jaka to stronka jest ale w kwadratowy nawias musisz wpisać słowo kwiatek lub serce itd... na takiej stronce jest wszystko wyjaśnione ale ja jej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kobietki , ale oni wykasowali bardzo dużo topików ,dzisiaj zobaczcie na spis tematów to kazdy kazdego szuka ......co sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja gadasz głupoty to chyba ktos po złosci zrobił,bo nie mógł znieść że my takie zżyte ze soba jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie wczoraj nabroiłyście....i to po modlitwie) nunu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lili byłam, nawet coś tam naskrobałam, chyba z miesiac temu, a potem tylko Was podczytywłam,fajnie tu macie :-) Czasu zbytnio nie było na pisanie,bo sesja, a ja studiujaca i w lipcu mam obronę pracy licencjackiej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dobre checi. moza ktoras dziewczyna bedzie wiedziala i mi podpowie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko może remament;)albo losowo kasowali ktory popadnie,bo może za duzo tematow było czy coś nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poważnie to wydaj mi się ,ze wykasowali te tasiemce... Chociaż może cos im nawaliło? Ktoś napisał,że ich topik zniknął a niedawno sie pojawił Coś kombinują niewątpliwie ale najważniejsze to sie nie dać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justina jak wpiszesz czesc to ci machajaca łapka wyjdzie :)a jak spioch to zaspana buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ronja koniecznie cześciej wpadaj do nas:) i mnie mobilizuj;)do działania oczywiscie Widzę że w domu masz podobną rzeczywistość-MĘSKĄ:) I podaj dane bo chyba Cię nie mamy w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam czy umie:):) ❤️ Pati 16.09.1994 ❤️ Aniołek 1998 ❤️ Aniołek 1999 ❤️ Kamyczek 14.05.2000 ❤️❤️❤️ listopad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze was opuścic na chwilkę. mam troszke roboty w domku i po zakupy musze iśc ale bede zagladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiu:) Justina-wpisz to sobie w stopke to nie będziesz musiała za każdym razem wpisywać...bo się umęczysz:D Ale dobrze ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze was opuścic na chwilkę. mam troszke roboty w domku i po zakupy musze iśc ale bede zagladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale sie zdenerwowałam ,jak zobaczyłam ze nie istniejemy:( ale przypomniałam sobie o tych nazwach nowego topiku i przez to was znalazłam:) Ale sie ciesze:) mam nadzieje że dziewczymy też nas znajdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×