Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ronju, zapomnialam od 2 dni ból pleców. Na ciążę nie liczę .Uważam,że to wręćz nie możliwe.Za to boję się strasznie czy może porobily mi się torbiele.Kurcze ten ból jajnika. Mam już czarny scenariusz napisany i pewnie wizyta u gin dopiero mi wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, chyba to u Ciebie własnie plemniczki przezyły 5 dni??? A teraz jeszcze schizuje bo wczoraj mnie kumpela na piwo wyciagneła, jedno duze i jedno małe, ale mam nadzieję że to nie zaszkodziło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko zrobię betę, ale kurcze ..... nie liczę na ciążę i blagam Boga żeby te bóle nie okazaly się początkiem .... Nawet nie chce myśleć!!! Moni dzięki za wsparcie,ale... Ronju kochana nie nakręcaj się tylko w poniedziaek rano na betę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to jak u Ciebie to będą torbiele to u mnie jak nic to samo...a ja juz miałam kiedys i nawet mi sie wtedy nieźle okres spóznił... no, mnie tez w plecach boli... a czemu Ty myslisz zet o jednak nie ciąza???? Moze bysmy zrobiły sobie za dwa dni jakies czułe testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko= to super, że dobrze się czujesz. Nie wiem jak ja będę zachowywac się w ciązy, ale teraz te wszystkie objawy a nawet dolegliwości wydają się urocze. Ja na razie w trakcie badań, owu wg lekarza mam dzisiaj, ew. jutro rano, ale ten cykl i tak na minus, chciałam upewnic się co do owu i zaczac na dobre w maju:) 25 dc mam zrobic badania hormonów i kolejna wizyta z wynikami. Mam nadziję że wszystko pójdzie dobrze, bo wg lekarza moja ciąża to kwestia czasu. Troche mnie uspokoił, choc znając siebie pewnie po drodze będę miec różne nastroje :( Moni, Aga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że nic z tego bo ten ból jajnika po 3 przytulankach to chyba coś nienormalnego.W zeszlym miesiącu też mnie bolal jajnik i przeszedl dopiero jak dostalam okres. Betę to może zrobię w poniedzialek żeby wiedzieć czy ... no wiesz ...kochana fasolka:-) Co do czulych testów to może poradzisz mi jakiś? Ostatnio szukalam po aptekach,ale mieli tylko zwykle.Pytalam o inne, bardziej czule i slyszalam, że lepszych nie ma.Bzdura. Ronju kochana, ... trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roniju to nie mi plemniki przezyły 5 dni to inki były takie mocne:)dziewczyny ale z drugiej strony to czemu by nie miało wam sie udac??? w tym mc?? wszystko narazie robicie zgodnie z planem;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zobacz,mamy takie same objawy...jakie jest prawdopodobieństwo ze akurat obie mamy jakies tam torbiele?chyba juz wieksze ze obie jestesmy w ciazy???;-) Janeczko...ja własnie w maju zaszłam z moim Miłoszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu a jak Twój plan w tym miesiącu??? Ronju mialaś torbiele? Jakie to uczucie?Mój gin ma usg dopochwowe i ...oj zamęczę go pytaniami! Naczytalam się tyle na różnych stronkach o różnych chorobach i ich objawach,że pewnie to mam je już wszystkie:-) Śmialam się z przyjaciólką, że jak nic zabiorą mnie od razu pod nóż:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni to nie moje przeżyły 5 dni... nie wiem czyje są takie żywotne... Dziewczyny ja miałam dokładnie tak jak piszecie: \"szczypiący\" ból brzucha, ból jajników na zmianę, swędzenie sutków i piersi, sucha skóra na sutkach, ból lędźwiowego odcinka kręgoslupa i te objawy miałam długo przed terminem @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja te testy co inka miała to te ,BOBO-TEST strumieniowy a kosztuje 15,50zł,i ma niebieskie opakowanie(kartonik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o inka to nie wiem kturej takie długo zywe były??? aga nie mam plana ,ja sama nie wiem o co mi chodzi?? ale wam kibicuje:) .Moze jakis kryzys mnie chwycił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju to może Tobie się udalo? Jeżeli w maju zaszlaś w poprzednią ciążę to ... Wiesz to dziwne, ale czasami jest taka cykliczność ciąż w rodzinach. Mama mojego M 3 razy zaszla w grudniu no i rodzily się dzieciaczki w sierpniu co 12 dni:-) Moja koleżanka ma 3 dzieci z sierpnia. I co dziwne z trzecim synem próbowala zajść w ciążę wcześniej, żeby ominąć upalw w ciąży i ... dopiero zaszla po 4 podejśiu no i oczywiście w grudzniu:-) U mnie w domnku to znowu dni miesiąca - brat 9, ja 10 siostra 11, mój synek 12, brat 23, tata24, mama 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to by sie zgadzało co piszeszja planowalam mieć dzidziusia na wiosnę, później lato a będzie zimą jak poprzednie.... ale nie bedę narzekac, widocznie taki mój urok i na wiosnę mam okres godowy, jak mówi mój M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Moni , dzieki za nazwe testu ;-) Inko, no widzisz, ja tez mam objawy podobne do tych na @, a ona dopiero ma przyjśc za tydzień... Aga, jak miałam pierwsza torbiel, to nic nie bolało, po prostu nie dostałam @ i po około 10 dniach poszłam do gina, zrobił usg dopochwowe i znalazł, najpierw podejrzewał pozamaciczna i strachu sie najadłam...ale to była torbiel - 4 cm srednicy, dostałam antybiotyk i jakos samo przeszło a ta druga - 2 cm srednicy to znalazł gin przypadkiem, jak byłam na badaniu, tez usg, bo ciagle mnie bolało w prawym boku tak na wysokości jajnika...ale to był taki inny ból i dośc silny, nie wiedziałam od czego, wcale nie musiał byc od torbieli...potem miałam jezcze nerki zbadać,ale przeszło mi, to juz nie byłam u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni może lepiej, że nie masz plana:-) Czasami spontanicznie, intuicyjnie a może się uda. Tyle razy czytalam historie, że jak świadomie odkladają kobietki staranka to wlaśnie wtedy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga co bedzie to bedzie:) ale czytam o tych torbielach to zastanawiam sie czy moze ja tez je mam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj wyczytałam, ze 10% dzieci w Polsce rodzą kobiety po 35 roku życia, chyba załapałam sie na jakąś modę. Moja koleżanka ta od Martynki ma 41 i planuje jeszcze ciąże na jesień, czeka na moją \"córeczkę \" i jeśli okarze sie \"córeczka\" to działa na synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga...w maju (najprawdopodobniej pod koniec maja, a nie w czerwcu) zaszłam ze srednim, a z najmłodszym na początku czerwca, ale obaj sa w marcu urodzeni - jeden 3, a drugi 6...ale mój najstarszy urodził sie we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torbiele sie teraz leczy i to szybko, czasami w ciągu jednego cyklu znikają i nie wmawiajcie sobie chorób, bo jesteście zdrowe rybki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni u mnie w rodzinie to cylkiczność dni, ale nie miesięcy. 9.05,10.09.,11.02.,12.11. Kurcze brakuje 13 a w tym czasie mogla być u mnie owulka:-) Nienakręcam się!!!! Ronju ten ból jajnika , momentami jakbym miala kulkę. Nigdy nie mialam torbiela.Poczekam tydzień i dowiem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a juz myslałam ze masz tak dobrze,z tymi urodzinkami:) inka a powiec po ilu mc zaszłas w ciaze tz ile sie staraliscie przed poronieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z najmłodszym zaszłam dokladnie 25 kwietnia 13 lat temu i urodzil sie 21 stycznia, z najstarszym 5 kwietnia i jest z 1 stycznia, a średnieg mi podrzucili... wogóle nie wiem kiedy to się stało!!! Podczytuję majówki bo tam urzęduje nasz Gruby Miś ale jeszcze zadna nie urodziła, za to wyposzczone dziewczyny, ze hej! zamiast jeszcze ostatnie dni pofolgować sobie bez ryzyka to nie wiem na co one czekają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Inko, jak juz bede pewna że to ciąza, to potem oczekiwanie jaka płec ??? Ty pewnie tez myslisz co?? :-) W identycznej sytuacji jestesmy - trzech synów :-) Ja to mam obiecane takie sliczne ubranka dla dziewczynki od znajomych, ze az oczy mi sie swieca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka ja tez podczytuje majówki ,no własnie dziewczyny checiary jak nic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×