Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Misiu ja też tak miałam,tylko że miałam skurcze.Mam nadzieję że dotrwasz do weekendu.Czy ty masz już pełne 37 tygodni czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia=> to jakbym czytała o moich chłopcach :D Ale ja do tej pory się wielu rzeczy boję, choć staram się im tego nie pokazywać. A o młodszego bardziej się boję jak go wypuszczam to tylko pod kontrolą starszego, bo boję się, że coś głupiego przyjdzie mu do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 będzie dopiero w sobotę... i mam nadzieję do tej soboty (a najchętniej do niedzieli - imienin swoich) dotrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu chyba do konca tyg nie wytrzymasz co??? jak juz czop odszedł to juz z pewnoscia nie długo ,chociaz lepiej do 1.05. wytrzymaj:) najwazniejsze ze wszystko spakowane i do termin niedaleko:),misiu a twoj maz z toba bedzie rodził??? Nasteczko to teraz pewnie po tych hormonach wszystko sie ureguluje,i do dzieła :)kiedy idziesz do lekazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale milo sobie gawędzicie.... Koko cieszę sie, że jednak wszystko ułożyło sie po Twojej myśli- wlaśnie tego najbardziej bałam sie zanim zaszłam w ciążę. Tylko teraz już uważaj, jak robisz testy to najpierw test a póżniej przytulanko nie odwrotnie. U mnie dziś dużo emocji Niki pisze egzamin gimnazjalny.... Modlę sie, zeby poszedł mu nie gorzej niż próbny na którym to zdobyl w sumie 90 punktów. Może ktoraś ma wiedzę na ten temat: czy trudniejszy jest próbny czy ostateczny? Za jakąś godzinkę jak wróci będę wiedziala coś więcej... Byłam w labolatorium, zrobilam badania ale wszystkie wyniki mam mieć dopiero jutro więc chyba musze zadzwonić i przełożyć na jutro wizytę, trudno muszę wytrzymac do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez Natalka egzamin pisze siedze tu jak na szpilkach tylko ze teraz jej te wyniki egzaminu zabardzo nie przydadza się,no ale lepiej zeby były dobre :) Moni 7 maja jestem umówiona ciekawe czy odrazu bedę mogła staranka rozpocząc czy jakies specjalne badania mnie jeszcze czekają... gruby misiu a Ty zaangażowałaś kogoś żeby nas poinformował gdy bedziesz rodzić? bo my tu czekac na wiadomości bedziemy niecierpliwie bardzo no i pepkowe jakies wypic trzeba będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> u mnie tak się właśnie zaczęłó tylko ja byłam w 38 tyg. Ale Maciuś jest już bepieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu to juz nie wiem co Ci napisac... ale Maciuś już duży to nawet jakby co... mam nadzieję, ze jeszcze troszkę dasz radę, ale jak by Cię wzieło to lekkiego porodu i dużo milości na spotkanie z Maciusiem i buziaczki od cioci Inki ... Melduj nam co u Ciebie bo umżemy tu z ciekawości i troski o Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nasteczko to jeszcze chwilke i bedziesz wszystko wiedziec:) ja mysle ze juz bedziesz mogła zaczac starania:) misiu a ile wazy juz macius??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu,ten podbarwiony krwią śluz to może jest efekt skracania się szyjki? Mam nadzieje że nie rozwiera ci się,czasami ponoć odbywa się to bez skurczy,tymbardziej ze to nie twoje pierwsze dziecko.Myślę że teraz powinnaś leżeć i odpoczywać.Może uda ci się odczekać kilka dni? Masz kogoś do pomocy przy dzieciach,gdy męża nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ,gadałam przez tel. Sylwuś= ciepło ,lekko zachmurzne ,ale ok:D moniś= no nie będziemy sami :D a po zatym to nie będą dobre dni :D:D:D misiu= trzymaj sie jeszcze troszkę i trzymamy kciuki za was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! aguniu...nie siedze w autku bo go jeszcze nie ma niestety...jedzie z francji dopiero...pod koniec tygodnia moze??? poza tym czytam was caly czas, jestem na bierzaco ale jakos wena mnie opuscila.... w sobote milam imprezke imieninowa... 11dziec i 14 doroslych....jakas tak wyszlo...mialam maly sajgonik, ale juz sie uporalam...mam posprzatane, ogarniete i jestem spokojna.... misiu trzymaj sie kochana, zaciskaj nozki jeszcze :D trzymam mooocno kciuki za szczesliwe rozwiazanie...!!!! koko....bylam o Ciebie spokojna....przeczucie i jakos tak... co do wymyslania mezowi? hm...ja mam inny problem bo moj na szczescie wierzy w oplanowanie, sam na poczatku przestrzegal terminow!!!!! GORZEJ Z POMOCA MEDYCZNA NAZWIJMY TO...MA TAKA DOZE NIEPOKOJU CZY ABY TA KOBIETA NIE KANTUJE ZGARNIAJAC TYLKO FORSE....WIEC MUSZE MU TROSZECZKE SCIEMNIAC NA TEJ DROdze...ups caps lock mi sie wlaczyl.... sylwia....wiem, ze sie martwisz o lukasza, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz...potem bedziesz bardziej spokojna, chociaz niepokoj o dzieci jest non-stop niezaleznie od wieku i ilosci wyjazdo9w... inka...buziaczki...trzymaj sie cieplutko i wypoczywaj!!! niech faceci cie obtraszczaja!!!! a niki jak widac jest madry chlopak wiec nie ma czym sie stresowac! ENEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co z Toba?????? martwie sie?????? daj GLOS!!!!!!!!!! czekam na jakies wiesci? robilas test??? nie wiem komu mialam co napisac...trudno moze mi sie przypomni??? ewelinko....juz niedlugo igore,k bedzie...ale masz fajnie...... a ja juz niedlugo do mojej gin huraaaaaaa tylko zebym @ nie dostala wczesniej...bo jakos tak mnie dziwnie ciagnie....niech sie w sonbote wieczorkiem zacznie dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Misiu,fajnego chłopaka będziesz miała,mówię ci to ja.Mój Krystian urodził sie wczoraj ale 7 lat temu i super chłopak z niego,taki dofcipniś.:D Ma dużo z byczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś= 21stopni bez słoneczka, ale juz słonko jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, co będzie to będzie :) dziewczynki w przedszkolu, a Wojtuś jest niekłopotliwym dzieckiem! nie miałam wczoraj usg tylko badanie ręczne, więc dokładnie nie wiem ile Maciuś waży \"na oko\" doświadczonej gin. powyżej 3. kg. mąż chętnie by rodził ze mną (dotychczas zawsze tak było) ale to będzie zależało od tego, czy zdążymy zorganizować dzieciom odpowiednią opiekę... niestety teściowa w szpitalu, tak więc jedna z opcji odpadła... a jakby co, to poinformowane zostaniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko,a właśnie co do męża ,to pisałaś że pracuje od świtu do nocy,to może nbie będziesz musiała mu ściemniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu,a skąd ta twoja lekarka wie ile dziecko waży.? Bo chyba nie po wielkości brzucha? Nie wierzę w aż takie doświadczenie.Sorki,ale nie.Mi też mówiono że może będzie spore dziecko,a tu sie okazało że tyle wód płodowych było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,lecę robić ciasto,bo mała śpi smacznie,musze to wykorzystać.:D,narka.Trzymaj się Misiu i informuj nas co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu, chyba jednak sporo można \"wymacać\", z Wojtusiem -przed samym porodem miałam usg, z którego wynikało, że waży on 4 i pół kilo, ale jak chodziłam na ktg i przy okazji byłam badana, to lekarze mówili \"duży, ale nie AŻ tak :) raczej koło 4.\" i to oni mieli rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo pokunia to dzis tez zadziałaj co???bo masz juz ostatnia szanse w kwesti jajeczka w tym mc;) misiu to wielki Macius na ten ty ciazy:) brawo :)bega 🖐️ mnie tak tez jakos opuszcza chec pisania;-o,ale z lektura to na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jeszcze w domu mam stroiki swiateczne :) ale chyba juz czas je zdjac:P dzis to zrobie ,bo jutro kuzynka meza do mnie przyjezdza wiec musze miec ładnie posprzatane ,bo ona pierwszy raz u nas bedzie .A przyjedzie bo ona ma swój sklep z ciuchami i chce mi pokazac bluzki ,spodnie i dla mojego M tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka przed okiem wielkiej siostry sie nie schowasz:P pokus ja juz ciebie przesladuje co??????:P kochane na razie koncze moja kolezanka do mnie jedzie,ide po nia na przystanek i troche wózek popcham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu - trzymaj się dzielnie, bo ja w kolejce za Tobą 🌼 Inka wg. mnie trudniejsze są próbne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= ukuku:D:D:D no może jeszcze dziś sie postaram ,ale też nie wydaje mi sie by coś miało sie zmienić w tym mc:( pożyjemy zobaczymy:) ja też będę potem:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×