Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Mamulko, chyba kazda z nas ma takie myśli co jakis czas. Każdy musi sam sobie to poukładac, i nikt nam w tym nie doradzi. Ale trzeba byc zawsze dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję jeszcze raz ale mam problem z netem, napisalam i nie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję jeszcze raz ale mam problem z netem, napisalam i nie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny caly czas mam klopoty z netem nie moge wejsc na nasza ostatnia stronke jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny caly czas mam klopoty z netem nie moge wejsc na nasza ostatnia stronke jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny caly czas mam klopoty z netem nie moge wejsc na nasza ostatnia stronke jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te problemy to raczej ogolne wkurza mnie ze maja taki slaby serwer,a ja myslalam ze to wina mego neta!!! ciagle cos jest z tym cafe wczoraj tez byly klopoty:( dziewczyny,wiem ze macie racje,musze myslec poztywnie,bo faktycznie sylwio tak jak piszesz,nic nie warto byloby robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D wkońcu sie udało tu wejść ,myślałam że już dziś nici z pogaduchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Roksi za pamięć!!!Ale mi się milo zrobilo!!!:-) Witam Was wszystkie🌼!!!! Narazie nie pisze, ale za to wiernie was czytam. Misiu trzymam kciuki!!! Ineczko odpoczywaj i dbaj o siebie i dzidzie! Ronju jak samopoczucie kochana? Za tydzień i kilka dni okaże się czy.....Mam nadzieje, że tak!!! Pokuniu staraj się kobietko i walcz o dzidzie!!! Roksanko powodzenia w starankach!!! Moni jak u Ciebie ze starankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :)ale sie dzis dzidzia nabawiłam ,taka słodziudka i miluska super :D za to kolezanka mnie wykonczyła bo ciagle jesc chciała:P i jej musiałam robic:)wykonczyła mnie doszczetnie:)roksanko jak super ze jestes:) jutro znowu z rana mam kolezanke i wieczorem kuzynke.......u mnie dzis 11dc i rano juz było fajnie:) ja chyba do tego lipca poczekam......a zreszta tak prawde mowiac jakas niezdecydowana jestem.......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam już ten filmik. Dzici boskie ,ale ten ich śmiech rozbraja mnie po prostu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....a co to dzis sie dzieje z tym serwerem😡 ale widze ze nie tylko u mnie problemy..... Aga podaj swoje dane dodamy Cie do Naszej listy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moni!!!Super, że masz gości, a szczególnie dzidzia. Dobre przygotowanka:-) Uwielbiam jak przychodzą do mnie znajomi a szczególnie braciszek.Oj jak go karmię!Mój M pracuje za granicą i jeżeli ktoś przychodzi to jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko sama nie wiem gdzie mnie dopisać.Chyba do dopingujących? Fakt, że staram się 2 m-c ale coś nie tak z moim brzuszkiem i chyba wolę być tam.Pewnie do staraczek to będzie mi daleko, niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Agus jak sobie zyczysz.....dodam Cie do staraczek:=) a noz okaze sie ze przeskoczysz odrazu do Naszych brzuchatek POKUS 👄 Moni to jak chcesz na liste do nas?staraczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×