Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no widzisz nie ma się co zamartwiać ,ja ostatnio to wszystkie odczucia miałam ciążowe.A wiesz jak zobaczyłam test owulacyjny w 10 dc 2 krechy ,to w nocy obudził mnie ból brzucha i dałabym sobie rękę uciąć ,że to owu , a ona była w 16 dc ,więc widzisz jak może działać nasza podświadomość :P . dobra lecę ,bo mi M uśnie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedż z ćwiczeniami .Kochana niedługo ty też tak będziesz miała ,zobaczysz czas szybciutko zleci :D .Trzymaj się ❤️ 🌻 -to dla ciebie od koko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-slicznie dziekuje a to dla ciebie od zagubionej dzis mamulki🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko to nie dzial diety,tylko FITNESS,MASAZE ITD pomylilam sie ,ale tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki koncze,musze pograc z synem w pingponga obiecalam mu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem kochane! 👄 🌻 Ja wpadam tylko na momencik powiedzieć Wszystkim dobranoc i wkleić tabelkę aby znowu sie nie zagubiła i muszę poprawić mój tc,bo to dopiero 33 a nie 34, w sumie to nie długo, ale co bym poprawiła we wtorek?????? całuski dla wszystkich 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Mam nadzieje,że nasza Daily wróci juz podwójna z tej wycieczki, trzymam kciuki i czekam na jakieś wieści czy juz wróciła czy nie! Beguniu, puść już męża!!!!! Daj mu spokój i daj wypocząć do jutra!!!! Śpijcie słodko! *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Dana68..............2s...............37tc...27.05 córeczka 2.Ewelina76...........1c 1s...........33c...19.06 synek Igorek 3.mama trójeczki....2s.1c...........32c....29.06 4.pola40...............3s...............21tc....20.09 5.Inka67...............3s................8tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpadłam powiedzieć dobranoc,jutro nie wiem czy uda mi się zajrzeć bo planujemy małą wycieczkę nad morze,więc jak coś to zyczę Wam miłej niedzieli.Dobranoc kochane😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje panie... ale u nas pustki...mam chwilke wiec strasznie chcialam zajrzec do was bo stesknilam sie okrutnie.. niestety juz koniec laby od jutra codzienny kieracuik...a ja taka bezwolna jestem...zero zycia we mnie taka rozmemlana jestem... mamulko trzy6mam kciukasy za pozytywny tescik i nie moge sie doczekac dobrych wiesci...juz mogloby suie cos wydarzyc u nas ja tak lubie te pozytywna adrenalinke... ciesze sie, ze wszystkie mamy zielone swiatlo na starania, ze wszystko u nas ok....u wszystkich nas!!! ciekawe jak synek roksanki? jak ineczka sie czuje? daily ...? enex jeszcze wypoczywa...juz w srode idzie do lekarza... koko...wiesz ja mam jakies dziwne zaufanie do tej kobiety...poza tym tlumacze sobie to w ten sposob ze sama lepiej na pewno bym tego nie poprowadzila bo przeciez ja sama bazowalam na obserwacjach i odczuciach a nie na faktach...dzialalam troche na chybil trafil i po omacku a tu ona dziala w oparciu o fakty!!! przy kazdej wizycie bada mi hormony one bardzo duzo mowia o stezeniu w danej fazie cyklu itd...w oparciu o te wiedze i doswiadczenie ...mysle ze warto zaufac... ja zawsze mialam pochromolone te cykle zawsze mialam duze pecherzyki...po ostatnim usg w 12dc juz dawno bylo po owu! wczoraj dzialalam idzis tez zamierzam, wszak to dopiero 9dc...nie wiem kiedy jajo peknie i czy w ogole? moze jednak nie mialam dostatecznej ilosci hormonow? w poniedzialek mam do niej dzwonic i powie mi jak brac duphaston i co wyszlo z hormonow pobranych w sobote...to juz jutro, wiec wytrzymam... a czy jajo peknie? nie mam pewnosci, pozostanie mi jak zwykle czekac...juz mi to chyba nie robi roznicy..poza tym uwolnuilam sie od gmyrania...nie pamietam kiedy kontrolowalam sluz i liczylam cokolwiek...to jest cudowny komfort psychiczny!!! kochane ale sie rozpisalam... patrze sobie za okna i tak byle jak dzis fuuuu a wczoraj tak pieknie bylo..bylismy na wycieczce potem w wilanowie i w knajpce a dzis...nawet z domu sie wychodzic nie chce, a w domu mam tez troszke pracy, uzbieralo mi sie... a ja mam lenia!!! dobra kochane bede wpadala patzrec co u was dobrego...ide moze cos uda mi sie zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) My dzis ostatni dzien wojazy........ jutro rutyna dna codziennego:-oAga kocha wspułczuje @ nie martw sie napewno w koncu sie uda:)👄 mamulka no ciekawa jestem co z twoich spontanów wyjdzie:) koko ja chyba tez sie powinnam wziasc za odchudzanie..... bo wczoraj ciotki mojego M tak powiedziały -- a ty Moniu z trzecim w ciazy ???? a ja na to ze tak ,i wcale nie prostowałam ze nie:) no zesz......człowiek nie moze sobie przytyc z 10kg zeby nie przeszło bez echa no bez jaj:P:P beguniu twoje jajo to juz taki kolosik;) działaj ,działaj:D nasteczko 27.05. nalezy do Was zobaczysz :) wtedy chyba masz DP???kochane wszystkie was przeczytałam co pisałyscie ,ale juz mi sie myli co która pisze:-o przepraszam jesli którejs nic nie odpisałam👄 roksanko napisz co z synkiem,no i dzis agunia ma chrzciny Agatki:) A u mnie juz nerwica przed @ ,zreszta nic dziwnego w tym mc tak nie zabardzo sie starałam ,zreszta jak tez sie staram w sama owulke to i tan nic nie wychodzi......wiec teraz tez na zaden cud nie licze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj moni!!! fajnie, ze sie odezwalas...niestety jutro proza zycia... my zaraz wychodzimy do moich rodzicow ale na moment wpadlam jeszcze... wiecie wlasnie przez przypadek zaobserwowalam, ze mam mega sluz..taki ze hej.....kilometrowy..owu jakos tak jakbym nie czula wcale, m,oze delikatniusio> juz nawet nie staram sie dociekac, szukac myslec...co ma byc to bedzie luz blues.....jedyna korzysc z tego wszystkiego to moje kapitalne nastawienie...pelne wiary ale i blogiego spokoju!!!! no!!! takze kochane moje znow wchodze plynnie w faze oczekiwania, bo w sumie lubie ja! :D juz mi jej ostatnio brakowalo, ale wlosow z glowy nie zamierzam rwac w razie nie powodzenia! dobra moje panie, znikam juz bo sie nie wybierzemy jak tak dalej bede tu klikac ! paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki-wpadlam sie przywitac a tu echo i pustka bega,zobaczysz teraz sie uda napewno stres jest czasami najlepsza antykoncepcja a tak wyluzowalas troche i piszesz ze ci duzo lepiej,bez tej calej otoczki;) kochane-dziekuje za dobre slowa i wiare we mnie:P postaram sie was nie zawiesc:) niestety bol brzuszka obudzil mnie nawet nad ranem boli tak dziwnie z przerwami moni-wypoczywaj,zazdroszcze ci tej bliskosci morza:) acha-ja na razie odpuscilam rowerek no i zastanawiam sie kiedy zrobic test juz mnie cholernie korci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie :P :D beguś no może rzeczywiście ona z tych hormonków wie co ma robić , w każdym razie dobrze ,że do niej chodzisz bo chyba wogóle nie przypuszczałabyś ,że owu masz tak wczesnie Moni ja to nie wiem czy nie więcej kilosów narzuciłam , a tym się nie przejmuj ,może teraz zaciążysz ,więc nie okłamałaś ciotek :P :D u mnie kochane dziś chyba owulacja !!!! jestem w szoku ,że to jajo tak dojrzało (mam nadzieje ,że 1 ) , u mnie tempka 35,9 ,w poprzednim mc tak miałam i lewy jajnik około 10-12 bardzo mnie kuł .No może coś z tego wyjdzie jak jajo pękło ,jutro jak pójdę do lekarza to myślę ,że coś będę wiecej wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) no niestety @@@@@ i jeszcze raz@ przyszła z zegarkiem w ręku:( Tak jak pisałam kiedyś ,mój czas sie skończył:( teraz zajme sie kursem bo wkońcu sie udało załatwić kogoś tam do prowadzenia i od 10.05 zaczynam:) po kursie ide do pracy już na 100% i wezmę się za siebie bo zdziadziałam w domu i przyda sie jakaś dieta:D nie myślałam ze kiedykolwiek będę musiała sie odchudzać:D. przykro mi ze nie wyszło z tą dzidzią :( miałam takie plany:) ale to chyba za póżno sie zabrałam za to rodzeństwo dla miska:( no cóż:( oczywiście będę tu z wami i tak bo sie do was przyzwyczaiłam i bez was było by mi smutno:( mam nadzieje że sie wam wkońcu uda:D:D:D trzymam za was kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczko-tak mi przykro:( moim zdaniem nigdy nie jest za pozno zobacz jakie ja mam duze dzieci najstarszy ma 14 lat rocznikowo:) ale to twoja decyzja i trzeba ja uszanowac tylko czy aby jestes tego pewna na 100%??? ja zawsze myslalam ze skoncze na dwojce ale potem zaczely nachodzic mnie takie mysli kiedys wpisalam w google\" kobietki chcace miec trzecie dziecko\" no i od tamtej pory jestem tu z wami:D to juz chyba od grudnia dziewczyny na tym forum,ich pragnienia,marzenia dotyczace dziecka,moze to dziwnie zabrzmi ale udzielily mi sie!!! dzis juz nie potrafie sie obyc bez tego forum:P Dziekuje dziewczynom,ze mnie wspieraja w mej misji:D poczko-moze jak sie zajmiesz praca zawodowa i przestaniesz myslec,to moze niespodziewanie ci sie uda:) zostan z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wpadłam tylko pogratulować Misiowi..pewnie coraz mniej Grubemu;-) Kurde ale Ci zazdroszczę:D Chciałabym już też się pozbyć tego bebecha, chyba było mi łatwiej w poprzednich ciążach jak tak jakoś \"równo tyłam\" A teraz brzuch jak baniak i niewygodnie mi, że szok:o Gratuluję 🌼 Dużo zdrówka Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka32 --to trafiłaś tu też tak jak ja:D:D W jedno popołudnie mnie przekonały, że to najlepsza rzecz na świecie jaka mogła mi się teraz przytrafić:D Od tamtej chwili nie mam cienia wątpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko= jesteś kochana:D zresztą jak wszystkie tutaj dziewczynki:D teraz mi sie wydaje ze to że mam jedno dziecko i przez tyle lat nie wpadłam ,to może tak już ma być ,może to mi jest pisane:( trudno sie pogodzić z tym ze nie moge mieć dzidziusia:( jestem zmęczona tym czekaniem,nic nie jest w stanie mnie przekonać ze sie kiedyś uda,dla mnie to jest ostatni dzwonek:( zawsze chciałam mieć 2 dzieci , tylko zawsze było jakieś ale:( jakieś obawy , a teraz kiedy postawiłam wszystko na jedną karte ,okazało się ze z dzidzi nici:( jestem zdołowana na maxa:( ale nie będę już smęcić wam ,bo sie wam udzieli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mamusiu trojeczki,jaki zbieg okolicznosci hehe jeszcze troszke mosisz wytrzymac i dzidzia wyskoczy;) pokus-pamietaj ze ta decyzja,to pragnienie juz zagoscilo w twym sercu bedzie ci trudno,ale moze faktycznie jak sie zajmiesz praca,to okazja sama sie nadarzy dlaczego sugerujesz ze juz nie mozesz? przeciez jestes zdrowa kobieta,masz pawla niektore babki dopiero w naszym wieku rodza pierwsze dziecko glowa do gory po prostu wiecej spontanu i nie skupiania sie tylko na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac \"musisz\" poka-JAKI OSTATNI DZWONEK!!!!!!!! my mlode dupy jestesmy jeszcze;) pozatym teraz masz dola i wszystko wydaja ci sie na nie znam to,ja wczoraj tez bylam do niczego mega dóóóóóóóóól ja tez jestem poddenerwowana nie wiem czy zaszlam czy nie juz bym chciala wiedziec wkurza mnie to czekanie!!! boje sie o dziecko i nie biore lekow na serducho,na szczescie na razie jest ok wiecie jakie to dziwne-pytalam dwoch kardiologow czy odstawic lek jak zajde i co uslyszlam dwie opinie-wiec nie wiem jak sie ustosunkowac troszke jestem zagubiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuniu rozumiem Ciebie kochana i ściskam:-)To pewnie mega dól i rozżalenie.To minie i będzie lepiej:-) Może lepiej jak zajmiesz się pracą i przestaniesz ciągle myśleć o tym czy już.... Na pocieszenie dodam, że moja koleżanka starala się dlugo o dzidzie i jak tak naprawde zrezygnowala, kupila pieska na pocieszenie , zaczęla remontować domek to ....okazalo się że nosi fasolkę w brzuszku. Wiesz to dopiero mój 2 cykl i mam już dosyć wsluchiwania się czy to już... każde uklucie brzucha.....co oznacza, czy piersi są ......,o kurcze mdli mnie pewnie..... Boże ale się umordowalam:-) KONIEC!!! Kończy mi się praca i czas zacząć szukać nowej. Od miesiąca jestem wlaścicielką dzialki ogrodowej,dodam że zaniedbanej i balam się popracowac bardziej bo.... Daję na luz!!! M pracuje za granicą i staranka są utrudnione, ale ..... nie będę się zabezpieczać... poprostu może bociek zajrzy w okienko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko proponuję betę. Ona najszybciej da wlaściwą odpowiedż na Twoje wątpliwości.Kochana tylko nie nastawiaj się, że to już........ Nie to żebym źle życzyla,wręcz życzę pozytywnego wyniku,ale .....to rozczarowanie szczególnie za pierszym razem okropnie boli. Życzę z calego serca oby to byla ........:-) Monisiu ja to już mam @ i choć nie nastawialam się to ...... Rozumiem Twoją zlość na @ :-) Przyjmij ją z godnością:-) A niech nie myśli sobie, że zawsze będzie nas zlościć:-) To może obrazi się i ucieknie od nas na 9 miesięcy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Pokuś kochana= Twoja decyzja, ale ... mialas jeszcze robić badania, nawet pytałaś się mnie jakie to badania miałas zmienić lekarza idź na ten kurs, idź nawet do tej pracy, zajmij mysli czym innym tylko nie zaniechaj starań i zobaczysz będziesz w ciązy szybciej niż myslisz. Jak rozbudziłaś swój instynkt macierzyński on tak szybko o sobie nie pozwoli Ci zapomnieć wiem,że teraz masz doła, ale jutro, pojutrze spojrzysz na wszystko innym okiem. I będziesz mieć śliczne, zdrowe maleństwo;) ja w to wierzę U mnie też komplikacje, mąż fatalnie skręcił sobie nogę, od piatku ma ją usztywnioną, coś z żyłami też nie tak,taki grube wyskoczyły mu az do pachwiny, dostał dwa antybiotyki. Starania.... nie wiem kiedy, teraz lezy taki obolały, a wiadomo jak facet choruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEDE WSZYSTKIM bardzo serdecznie gratuluję MISIOWI. Oj Misiu Misiu poplakalam sobie dzisiaj przez CIEBIE :) oczywiście ze szczęścia. To cudowne, że Twó malutki Maciuś jest już na tym świecie. Misiu jesteś wielki !!!! POCZKO........................................ Dola to można mieć jak się stara tyle co ja albo Bega, w marcu minąl rok od pierwszych staranek, ale ja patrzę na to wszystko z dystansem. Mialam wiele kryzysów, wiele lez wylalam, jedną ciążę poronilam, ale pragnienie posiadania dzidziusia jest silniejsze od wszystkiego. Nie poddam się i Ty też sie nie poddawaj, nasze aniolki czekaja na nas w kolejce i na pewno sa bliżej nas niż dalej. Poczko ja też mam jednego synka i zrobie wszystko żeby nie byl sam. Dzieki dziewczynom zacząl mi sie podobać model rodziny 2 + 3. więc jak uda mi sie urodzic drugiego brzdąca to chyba zdecyduje sie na trzeciego. POCZKO realizuj się w pracy ale nie przekreślaj swoich marzeń. Trzymam za Ciebie kciuki i przesylam pozytywne fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj daily:) ja przyznam szczerze,ze tez taki typ rodziny mi sie bardzo podoba!!! najgorsze co moze byc to 2+1 no coz,niektorzy juz wiecej nie chca a inni nie moga wpadlam powiedziec wam dobranoc i zyczyc kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily ślicznie to napisałaś
:) Poka nie poddawaj sie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było. A tu takie wieści! Gruby misiu, tak się cieszę razem z tobą! Szybko urodziłaś! Pewnie teraz w domku jest mały sajgon. Ale ty na pewno sobie poradzisz. Jeszcze raz gratuluję :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej wszystkim dziewczynkom. UFFF,mam to już za sobą.Chrzciny były w sobotę,zamieszanie mega,ale już w kościele odetchnęłam,bo poczułam że mam z górki.Ostatni goście wyjechali w niedzielę po południu.Agatka była super grzeczna.Na kolacji również.Najgorszy dla mnie to był chyba piątek,bo nie dość że spowiedź,na której byłam wyzwana od księdza ze jestem gorsza od szatana:D to jeszcze na 18 musieliśmy iść na śmieszne nauki dla rodziców i chrzestnych,oczywiście szlismy z małą bo nie mieliśmy z kim jej zostawić.Ale teraz już mam luzik,następny stres za dwa lata,przed Komunią. Daily-ja też zawsze chciałam mieć 2 dzieci ale chęć posiadania trzeciego pojawił się później. Tylko raz ,kiedy urodziła pierwszego syna zdarzyło mi sie mówić że nie ccę więcej dzieci,po drugim razie nie zaprzeczałam że już nigdy więcej.Mój Krystian niedawno zapytał kiedy urodzę drugą córkę tak dla równowagi chyba:O Ewelina-gdyby nie to że w przeszłości miałam złe doświadczenie z gościem o imieniu Antek to pewnie teraz bardzo by mi się podobało to imię,ale nie bierz to do siebie.Syn tego gościa miał na imię Dominik i obiecywałam sobie ze nigdy nie dam tak na imię synowi bo nie lubiłam tego bachora,ale potem jak widać zmieniłam zdanie. Bega-super że mozesz już działać,mam nadzieję ze ten miesiąc będzie należał do ciebie. Muszę się ubrać bo marznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje tak sie rozpisałam i wszystko znikneło...... No nic jestem - szcześliwa, wypoczeta i wygrzana !!!!(w sobote bylismy po dzieci w Gdańku - ja w klapkach - przemarzłam na kość) Dzidziusia nie przywiozłam bo cykl jakos mi sie wydłuża !! Ależ u was sie działo - Misiu bardzo, bardzo serdecznie gratuluję !!!Niech Macius rosnie zdrowo!!❤️ Pokuniu wierze że jak @ minie zmienisz zdanie;) ;) Roksanko mój Kuba tez cierpiał na bóle kończyn - no może nie az tak jak Amadeuszek, ale nameczył się. Dzis ma niecałe 9 lat i 147 cm :) W klasie wyglada jakby kilka razy nie zdał :) Beguniu, trzymam kciuki - zadzwonię :) :) Mamulko za ciebie takze !! 🌻 🌻 Dziewczyny ściskam was wszystkie i przepraszam te które ominełam . Alez sie za wami stęskniłam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×