Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

zapomniałam jeszcze zapytać o Ronję: chłopczyk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... jak staraliśmy się o drugie to też wszystkie obliczenia itd. człowiek się obserwował, starał i mamy Michalinkę. Tym razem było tak samo ;). Mąż ma silne te żeńskie plemniki. Sam wczoraj stwierdził przed usg, że czuje, że znowu kobietka, bo on lepiej się z babami dogaduje a poza tym woli zdrową córę niż słabego chłopaka. Jednak wiem, że bardzo by tego chłopaka chciał, żeby firmę przejął itd. Typowe dla ludzi, których rodzice "Dynastię" oglądali hahahahahaa. Moooże kiedyś, ale to tylko z segregacją plemników ;). Chociaż mój zegar tyka i nie wiem jak to będzie za kilka lat... I tak mam lęki przez łożysko na przedniej ścianie macicy i jeszcze nisko położone... Tylna ściana macicy chyba już ma za dużo mięśniaczków, więc pewnie dlatego teraz nagle z przodu i nisko. Szczerze mówiąc muszę się oszczędzać a tego nie lubię. Na szczęście pracuję w domu, gram w domu, wszystko mam w domu i nie muszę nawet za dużo wybywać do miasta, bo mogę wysłać "asystenta", ale sama świadomość mnie męczy od wczoraj. Poza tym pewnie mogę zapomnieć o porodzie w domu buuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani no u moich rodziców było podobnie ;) tylko, że ojciec dał sobie luz po trzeciej córze :P, ale mój mąż jest "inny" hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej -1967- jak chcesz wiedziec co u Paty i Ronji to zapraszamy na nasze forum!!! http://kaffe.phorum.pl/index.php Moge Ci jednak napisac, bo nie wiem czy wiesz, ze Paty urodziła sliczna córeczke, a mi na usg w 13 tc lekarz powiedział ze na 90 % to dziewczynka...niedugo ide na połówkowe wiec zobaczymy czy potwierdzi Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja🌻lipenka🌻no to zaspokoilam ciekawość:D probowalam tam kiedys do was zajrzec na forum ale: najczęsciej klepię z pracy i za duzo czasu przy formalnosciach i rejestrowaniu Pati serdecznie gratuluję córci:) Lipence też:) Ronja--cieszę się,że grono zbójników zasili królewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO-ile was tu:D Lipenko-gratuluję córci:D No cóż-dobry krawiec albo damski albo męski:D Moze zdecydujecie się kiedys na piąte?;) Dziewczyny-zajrzyjcie koniecznie na tamto forum:)tylko raz się rejestruje i finito;) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się na tym forum dwa dni temu i do tej pory nie mam maila umożliwiajacego aktywację:( buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!967:) Też nie wiemy dlaczego Roksanka sie nie odzywa-widocznie ma jakieś \"akcje\" Tyle co mogę zrobić to dam jej znać na tlenie. Pozdrowionka i do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967:) JUUUUŻ:) jesteś zaproszona:) Roksi ma remont-wiec rozgrzeszona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili34👄 dziękuuuuję!! myślałam,że coś sknociłam przy rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani jesli ktos sie rejestruje na naszym nowym forum dajcie mi znac ....albo na gg 4485049 lub tlen roksana34@tlen.pl Nasze forum zostalo zamkniete i na prosbe dziewczyn tylko dla aktywnych mamusiek:) jednak wciaz widze ze przychylne nam osobki dolaczaja...nie mamy nic przeciwko...tylko prosze o wczesniejszy kontakt... caluski....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skacz do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili..+
też was wywala z Dzieciaczków? Moze Ewelinka sie tu odezwie? wiadomo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili..+
to ja LILI-nie pamiętam haseł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet już nie mogę tam wejść poczytać... :( mój komputer nie lubi tamtego forum, się złośliwiec wyłącza wcześniej mi tak robił dopiero, gdy chciałam coś napisać, a teraz od razu po zalogowaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie odpuściłam.. dziewczyny dajcie znać co tam u was Lipenka,Ronja,Paty--buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili..+
hej Misiu i 1967:) właściwie chyba pierwszy raz tak wywaliło serwer-przynajmniej ja nigdy nie miałam problemu z wejściem;) Ale tematy były dziś gorace i śmiałyśmy sie że dlatego:D Misiu-ja czasem coś tam podcztam na Kafe z sentymentu.Ciebie widuję więc spokojna jestem:) 1967-jak dzidzia? Ronja dzis sie odzywała-wsio ok-czeka na usg połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) No mi dziś szwankowało cały dzień to forum...tak raczej nie miałam większych problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili: mała rośnie tak,jakbym ją kanapkami ze smalcem karmiła,na ostatnim usg rozmiarem załapała się w 3 tygodnie wcześniej..ale nic z tego,nie dam jej wyjsć jeszcze przez 20 dni..... co najmniej:D tak sobie teraz pomyślałam,że ja to jakaś głupia chyba jestem,bo ja lubie być w ciąży i wcale mi się do tego porodu nigdy nie spieszyło:Omoże dlatego ,te moje wcześniejsze dwie laski przenoszone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo to juz tylko 20 dni? wooow-super:) No to życzę Ci spokojnego lądowania:)i spokojnego dziecka:) Jak będzie miała na imię? ciekawe czy mi wejdzie nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej daily:) No właśnie-a ja ze sniadankiem przyszłam;) Ciekawe co sie dzieje... mam nadzieję,ze dziewczyny sie domyslą i zajrzą tutaj. Daily-coś sie zmieniło-w temacie wiadomym?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wolę, gdy tu jesteście :D choć wczoraj wyjątkowo, udało mi się wysłać krótka wypowiedź i tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Misiu🌻 zajrzyj czasem i tam;)-bo trochę nas zaniedbujesz;) Twoja gromadka zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się zaglądać regularnie, choć nie zawsze się to udaje ;) gorzej z pozostawieniem tam śladów po czytaniu, bo mam coś z kompem i często gdy mam otwarte tamto forum sam się wyłącza :( aż boję się napisać, że trollęta zdrowe :) bo maćkowi znów wczoraj było mokro w nosie, ale noc przespał świetnie, to może nic mu nie będzie? całą zimę chłopcy na przemian zakatarzeni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chwal dnia....;) My też jakoś styczeń-luty kiepsko(moze dlatego,że ich nachwaliłam:D)Jak nie urok to sraczka;) No nic-oby do wiosny -bo Wielkanoc tego roku zimą wypadła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co sie dzieje na kaffe? Myslałam,że to u mnie jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×