Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

taaa -wierzę w tą wiosnę:) dobrze,ze jednych lampek Bożonarodzeniowych nie ściągnęłam;)Nie chciało mi sie;) Podoczepiałam tylko jaja i kurczaki:D I jest fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 dzięki Oleńka ma się dobrze, dzis rewelacyjnie spała.Obudziła sie tylko o 3.00 a potem juz rano o 6.00, zjadła i wstałyśmy o 8.00 :) chłopcy byli juz po pysznej jajecznicy, której i tak nie moge jeśc :( Lili cos nawalił mi serwer nie mogę odbierac i wysyłac wiadomości, może przeslesz mi na pw , no teraz to musimy poczekac aż zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zima na całego, dzieicaki się cieszą ,bo zimą zimy nie było ...hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pas
fvefbv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka22
witam doswiadczone mamy.mam cykle 25-26 dniowe.marze o dziewczynce.raport mialam 31 marca rano i byl to 7 dzien cyklu.okresu dostalam 25 marca.wedlug obliczen owulacja przypada mi na 10-11 dzien cyklu.wiem,ze kochajac sie 4-5 dni przed owulacja,zwieksza sie szanse na dziewczynke.moj chlopak jest starszy ode mnie o 16 lat 41 ja 25.zaczelam 25 lat 22 marca,czyli wedlug tabeli chinskiej od kwietnia jest czas na dziewczynke.kochajac sie 31 marca,z rana do zaplodnienia doszlo(jesli doszlo) na przelomie marca i kwietnia,powiedzmy w kwietniu,bo dni plodne zaczely mi sie wedlug obliczen 1 kwietnia.wiedzac,ze plemniki zyja nawet pare dni czekajac na owulacje,przyjmuje,ze zaszlo do zaplodnienia 3-4 kwietnia.dodam,ze na trzy tygodnie przed zaplodnieniem,zaczelam brac duzo wapnia i magnezu,ale chyba za pozno,zeby mialo to wplyw na plec...tak marze o dziewczynce...jak myslice,jakie sa szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to pierwsze...
dziecko wyluzuj sie z obliczeniami. Co ma byc to będzie. Topik pokazuje,ze kilku dziewczynom nie udało isę z planowaną płcią-pomimo dokładnych pomiarów Zwłaszcza jesli to pierwsze dziecko-po co się nakrecać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
podziwiam was ja nie umiem sie zdecydowac na 2 wiecie... boje sie znowu bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoloiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmikkkoppo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaabbbbbb
zalogowałam sie w kwietniu na naszych dzieciaczkach i do dzis nie jestem aktywna buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CHCIAŁABYŚ COS PISAC CZY TYLKO PODCZYTYWAC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininb
k,lk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
zz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
ZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka73
Witam wszystkie Kobietki:) jestem mama 3 "potworkow" Patryk 15 lat Nika 8 lat Kubus 5 lat ...i 17 pazdziernika powinien pojawic sie Maksiu:) mam nadzieje, ze jakos dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×