Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Nastko swietny ten artykul ktory wkleilas!!!!! powinno sie wiecej na ten temat mowic...bo faktycznie wiele kobiet naduzywa w ciazy te uzywki...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastuś jestem za jeśli chodzi o odchody psa i jeszcze zakaz powinien być na osiedlach puszczania psów koło placów zabaw dla dzieci .Jak mieszkałam w bloku i mąż wyszedł kiedys z dziecmi do piaskownicy to gdy dzieci sie bawiły wpadł pies nóżkę do góry i leje .Od tamtej pory nie chidziliśmy tam ,ale pewnie inne dzieci przychodziły nadal.Ci właściciele bez wyobrażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko no to prawda,ja jak widze kobiete w ciązy palacą papierosa to az mnie nosi a co do alkoholu to kurcze,nie wiedziałąm że az tak szkodzi myslałam że jak się piwko wypije od czasu do czasu czy lampke wina to nic nie bedzie,mi nawet lekarz tak mówił że to żaden problem,oczywiscie nie mówie tu o nadużywaniu,teraz to ja nawet kropli nie wypije zreszta nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko to prawda,własciciele psów nie maja wyobrazni,moje dziewczyny kiedys tez przyszły z podwórka z przyklejonym gów**** do butów bo ludzie tam gdzie jest plac zabaw z trawą dla dzici pieski sobie wypuszczają takie kary powinni im za to dowalac zeby w piety im poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem ufffff:),no poczytała mi troszke ,no powiem ze nie za fajnie ,ale sie stara i to najwazniejsze ,ale za to z liczenim nie ma duzych problemów:).A wiec ja sie tez zapisuje do najlepszych opon na swiecie:P,moje to sa niezcieralne:P.Kochane no własnie juz widze siebie jak sie wsciekam ,jak moja córa nie zmienia chomikowi sianka,czy tam czego:-o,ale tatus sie zobowiazował zeby jej pomagac, za to syn stwierdził ze on nie chce chomiczka bo mu bedzie wszedzie kupy robił;):P,kumaty chłopak:D(po mamusi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Waśnie wróciliśmy ze spacerku z dziećmi i pieskiem. Acha, bo ja oprócz 3- ki dzieciaków mam psa( owczarka) i 2 kotki. Pies, to znalazł sie u nas ze względów bezpieczeństwa, jakoś lepiej się czujemy jak on nad nami czuwa. A kotki, to długa historia. Tzn. wtedy gdy miałam wielką ochotę na kolejne dzieciątko, doszliśmy do takiej ugody, ze skoro nie dziecko to chociaż kotka. A ze mamy dójkę Maluchów więc każde chcialo jednego dla siebie i stąd są dwa. A teraz minęły 2 lata i jednak okazało się, ze mi jednak kotki nie wystarczają. Instynktu macierzynskiego chyba nie da się niczym zagłuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego artykułu to dziewczyny zobaczcie często jest tak ,że matka w ciąży pali i pje alkohol i rodzi zdrowe dziecko , a te kobiety ,które dbają o siebie w ciąży i unikają uzywek rodzą chore dzieci . Oczywiście ja jestem za tym ,żeby nie stosować używek i w obu ciążach to nawet kawy nie piłam ,żeby nie zaszkodzić dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko sprawdż jaką ilośc hormonu wykrywa ten test, powinno byc napisane na ulotce albo na opakowaniu. Przeważnie jest to 25 jakiś tam jednostek ale mnie kiedyś udało sie kupic taki co miał ich tylko 15 był to Bobo- test strumieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni synek najlepsze Twoje geny odziedziczył;) A ja tak siedze i czekam na mojego Arka juz powinien byc z pracy pewnie znowu gdzies w korku stoi,muszę go jeszcze dzis do lidla wyciagnąc bo mi chlebek sie ciemny skończył i woda mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko to prawda ze te ktore sie staraja maja pod górke a te ktore to sobie olewają rodza dzieci bez żadnego problemu,tylko ze pózniej u tych dzieci moga wyniknac jakies uposledzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pieski kocham,no ale znowu problem kto go bedzie wyprowadzał??? bo ja tez w bloku mieszkam,i tak jakos nie mam weny do wyprowadzania,a chciałam zaznaczyc ze od urodzenia byłam chowana z psami:),bo chociaz mówiłam mamie ,jak nie mam rodzenstwa to chociaz psa,a ona zawsze sie zgadzała:),kochane koncze bo moj maz zaraz bedzie ,ide zrobic mu kolacyjke a pózniej.....................;)no:),kochane w razie czego🖐️ do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny martwię sie Ewelinką pisała rano o tym zatruciu i nie było jej chyba cały dzień... no chyba, że znowu coś przegapiłam... Nie wiecie co z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka albo jetem ślepa ,albo nie jest napisane .A na wszystkich pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni to 🖐️ , no to kochana już przepadłaś ;) i pewnie dopiero jutro będziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej powinno.Może jest podana ich strona internetowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni🖐️ Inka no własnie od tamtej pory nic nie pisała,miejmy nadzieje że wszystko dobrze jest że tylko odpoczywa sobie po nieprzespanej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale raczej by sie odezwala i podziekowała za życzenia a tu tak długo cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie nie bylo Ewelinki....ciekawe jak sie czuje....biedna w taki dzien:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ineczko nie kracz,napewno nic jej nie jest może jednak gosci ma czy cos cholerka teraz to i ja zaczynam sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się martwię ,wiecie a może śpi , bo pisała ,że całą noc się mordowała ,na e-meila jak śpi to też pewnie nie odpisze hm....i co możemy zrobić? Inka znalazłam stronę dystrybutora i tam pisze o tym teście , ża nr 1 w Polsce ,ale nie pisze nic o tym LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko bardzo fajne powiedzonko STOSUNKOWO upojna noc ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane włąsnie mój mąz podjechał ide go nakarmic i jedziemy na małe zakupki do juterka moje sliczne🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Koko ....:D nie slyszalas nigdy jeszcze tego powiedzonka:p szczerze mowiac nie mam pojecia gdzie ja to slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko👄 ja tez narazie sie uciekam....jakos zimno mi sie zrobilo...chyba wskocze do wanny:)milego wieczorku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie roksanko nie słyszałam , ale dobre jej ja też lecę po dzieci musze i teraz przywieżć ,jak ich nakarmie to zajrzę do was Nastuś 🖐️ BEGA GDZIE JESTEŚ TY NASZ WUKANIE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie.Gruby miś dał mi namiary na Was.Dzisiaj jest bardzo pózno więc nie będę sie rozpisywać ani czytać.Z grubsza tylko zerknęłam co to za topik i myślę ,że fajny jest. W najbliższych dniach spróbuję sie lepiej z zapoznać z wami.Anastazja 33 juz raz się spotkałyśmy na topiku ciąża obumarła może pamiętasz mnie a jak nie to się przypomnę. Mam 33 wiosenki czworo dzieci jednego aniołka w niebie i piąte w drodze.Wiadomość potwierdzona testem nie sprawdzona jeszcze przez lekarza. pozdrawiam i dobranc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×