Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Hej! Wróciliśmy z mieszkania. Mieszkanie na prądniku czerwonym, w okolicach ul. 29 list, dobrego pasterza i lublańskiej. Czynsz - 1000zł. 2 pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka, balkon, przedpokój. Świetna okolica. INESKO - mam numer do naty, ale jeśli to prawda co pisze pomarańczka to nie chciałabym jej teraz przeszkadzać. Natko jeśli mnie czytasz to TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE. Pozdrawiam wszystkie, napisze może coś więcej jak coś zjem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie wierze w te brednie co pisze pomarańcza o Nacie i jej dziecku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ,że wiecie coś ....co u Natki ....:( no cały czas mam to w głowie ....smutam się .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko-nie sadze zeby nata pisala tak straszne rzeczy o swoim synku!!!!! TO NA PEWNO NIE ONA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie
to nata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ktoś potrafi być tak podły ....i oskarazac Nate o pisanie na pomaranczowo ...!! :(:O ja mam nadzieje,że to zwykły wymysł ..... Nata Łukaszek ❤️🌻😘 Ineska -😘 skrzynka meilowa ...nic nie masz ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowe to stare Qrwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoje imie i nazwisko w adresie z wiadomych przyczyn nie podam tutaj - wysyłałas mi zdjecia Oliwki z tego zdresu ;):) Lekxeważ pomaranczowe szmaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nic nie mam 😭 na pomaranczowe zdzirska leje i to moczem wielbądzim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka dzięki za email ale juz mam numer do jednej z nas,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy jesteście ... aaa ... szkoda słów .... Podpisana - też Lipcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosimy
cytuje Ja tam wole zostac tam. Tu nic mnie juz nie trzyma ,nie ma naszej calej histori i d**a. Jest tu dennie, nie ma llinijeczek,nie ma fotek a uwazam ze jest to doskonaly dodatek do forum. Nie wiem,jakos bardziej podoba mi sie tam. Ok uciekam stad, pa wiec po co ten udzial tu? wiecie co?wiem ze baby sa zawistne lubia sie klocic i w ogole ale to co sie dzieje u Was przechodzi ludzkie pojecie przykre ale prawdziwe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska ... ja jestem z wami od bardzo dawna ... czytam Was ... czasem coś \"wtrącę\"... tak mi przykro ... to co sie tutaj dzieje ... okoropnie mi przykro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pomaranczowa!! ty lepiej sie tutaj nie udzielaj. Bo nikt cie tu nie prosi o glos!!!!!!!!! Lubisz byc w miejscu gdzie nikt cię nie prosi co??????????? :) no chyba ze tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aginka ciekawe czemu nie dokonczylas zdania...? ciekawe...... domyslam sie co chcialas dopisac,ale brak ci odwagi. Nam tez bardzo przykro ze tak o nas myslisz. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska ... mam o was jak najlepsze zdanie ... ale ja nikogo nie chcę obrażać ... nikogo ... nawet pomarańczy .. bo wiem że takie zachowanie - niestety ale potęguje ... i nigdy sie to nie skończy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mamo Olafka,ale dlaczego sie obrazasz odrazu.przez te \"pomarancze\' zaginęłaś w akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za każdym razem gdzies ginę w akcji niestety :( nie obrazam sie tylko czasem przykro mi sie z tego powodu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska ... ja to na TT sie \"udzielam\"- tam coś takiego nie może miec miejsca ... ale tutaj siła jest w Was ... pomarańcze nie powinny zniczszyć tego co was łączy ... a przyznacie że łączy wiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×