Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Gość do zielonegoszkielka
Tez jestem zainteresowana tym wozkiem i czekam na odpowiedz :) wózka Graco Mosaic podobno palak nie ma zadnej foli ani nic tylko sam material,ktory szybko sie brudzi gdy dziecko cos je. Odp bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonegoszkielka
czy do tego wozka jest pokrowiec na nozki i np folia przeciwdeszczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naty
Przeczytalam na innym forum,ze jestes w szpitalu z dzieckiem tylko nie wiem czy tym maluszkiem czy starszym dzieckiem jak co to odezwij sie i napisz nam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz ja... Magda fajnie masz z tym wyjazdem super sprawa troche odpoczniecie i sie wypluskacie... Ja wlasnie przegladam oferty biletow lotnczych bo musze cos zarezerwowac chcemy odwiedzic szwagierkie i szwagra w Londynie,, ale nie ma zadnych promocji wiec chyba poczekam az cos sie trafi na szczescie mamy taka prace ze nie musze planowac zbyt wczesnie urlopu... Szkoda ze Nata nic na nie mowi co jest grane ... no ale moze nie chce ...albo nie ma mozliwosci... Inesko widze ze nie piszecie na tik-taku wiec odezwij sie u nas brakuje tu Ciebie i twojej coreczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dobrze,że tu zajrzały pomarańczki do nas, głupich kwok, to chociaż trochę mądrości i inteligencji wprowadziły...dziękujemy za tak cenne informacje, zawsze to jakieś urozmaicenie wśród tych \"bzdet\":D Magda super Ci z tym wyjazdem:) Ja dziś kurczę sama będę siedzieć bo mój Stary idzie żegnać znowu jakąś szychę z pracy...Tzn. Majeczka mi potowarzyszy, ale wcześnie idzie spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszytskim. Wpadam na chwilę, pisze i uciekam.... *****Karo25 Ja już z miesiąc temu obnizyłam łóżeczko o 1-dno piętro. W tej chwili Damian sam usiądzie i wstanie więc jest bezpieczny ale sie czasem obije o szczebelki jak źle wstanie. *****Zieloneszkiełko Filmik boski, Mikołaj jeszcze lepszy 🌻 *****Iskierka No, no.... może będziesz pierwsza z naszego grona, która zajdzie ponownie w ciąże. ****Ognik Damian tez nie lubi sie ubierac. Ale czasem poprostu leży i sie bawi. A ubieram go już na siedząco bo pasjonuje go bycie w pionie :D co utrudnia ubieranie i przewijanie. To drugie stało sie koszmarem. Mostki. Kręcenie sie. Pzrewroty. Dlatego rezygnuję z przewijaka. Łóżeczko turystyczne/kojec.... dobra sprawa. Szkoda ze mamy małe mieszkanie. Wtedy byłabym spokojniesza o synka bardziej niz teraz kiedy włoże go do łózeczka. *****Anette A dostałaś skierownia na jakieś badania? Dobrze ze juz przeszło ale badania można zrobić na wszelki wypadek. *****Magda125 Fajnie ci, wypoczniecie sobie, pochasacie jak baranki :P A co u nas? Byłam u pediatry. Padło na oskrzela. I mamy antybiotyk. W poniedziałek na kontrol. A dodatkowo czerwone gardełko. Musze sie wam pochwalić. Damian już sam raczkuje. I to nie jakies tam marne 2 metry a szoruje po całym mieszkaniu. To 1 dzien. A my jestesmy w szoku!!!!! :-) Wszędzie go pełno.... do wszytskiego podchodzi i chce wstawac. Wszystkiego jest ciekawy. już nie zostwię go samego w pokoju na podłodze. Jeszcze wczoraj mogłam go zostawić. Siedzi juz pewnie, nie pada. Potrafi sie podeprzec rączką. Cały czas pozycja do raczkowania i szoruje do przodu. Jeszcze niepewnie. Czasem rozjadą mu sie w boki nóżki lub rączki i wtedy leży plackiem i krzyczy/denerwuje sie. Nie potrafi sam wstać jak sie rozkaraczy. Zabawki poszły w cień... zajęcie nr 1 ------- siedziec-raczkowac-wstawac. A jak siedzi w siedzonku lub wózku to prostuje całe cialo i zeby nie pasy to by sie zsunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******************************Kamillla80 Wszytskiego co najlepsze dla Alana ❤️ 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Magda125 Ta Twoja Anulka to jakaś supermenka. Przoduje wśród naszych lipcowych bobasów. :-) Ja też będe musiała zabarć kielichy szkolane, które stoją na dolnej półce. One mogą sie tłuc ale to groźne dla bobasa. Damian dzis w przychodni siedział jak zachopnotyzowany. :-) Patrzył na ludzi a potem zapluł sie tak zaczął budzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pozdrawiam Was wszystkie :) u zdrowka zycze wszystkim dzieciaczkom !!! czy slyszalyscie piosenkę Say It Right,wykonawczyni Nelly Furtado, ona mi strasznie wpadla w ucho,jak jej slucham to az ciarki mnie przeszywają..........brrrrrrrrr jest booooooooooska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wróciłam z zajęć po 21 i jestem padnięta:/ Niedawno wykąpaliśmy Mikołajka i śpi już moje kochanie...:) Odnośnie wózka Graco Mosaic - rzeczywiście nie ma folii na pałąku, nawet wcześniej nie zwróciłam na to uwagi. Ale mnie to póki co nie przeszkadza. Dobrze się prowadzi i fajnie skręca. Nie wiem oc jeszcze mogę powiedzieć... Jak macie jakieś pytania to śmiało:) Kolor to Block Cool http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_31_335&products_id=4930&osCsid=cc77e637eb240b296557710271b05043 Znaleźlismy mieszkanie, a właściwie Maciek znalazł. Fajnie:) Uciekam, bo jestem zmęczona 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke zieloneszkielko gratuluje wszystkim dzieciaczkom duza buzka za nowe poczynania 🌻 uciekam spac do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprodukowałyście ......... :) kiedy ja to wszystko przeczytam :) Dzieki dziewczyny,Dagmarka już czuje się świetnie. Myśle,że to była ta tak zwana trzydniówka a raczej półtoradniówka. Wzieli do analizy kilka kawałków pieluszki,nie wiem jak to zbadają. Tak na marginesie to jestem straszną panikarą i najmniejszy katar mnie przeraża. Jeżeli chodzi o łóżeczko to mój dokucznik w ogole nie chciał w nim spać. Spi od poczatku ze mną na łóżku, a tatuś musiał wyemigrować do innego pokoju :) Dla niej łóżeczko bylo niebezpieczne bo w nocy obracała się w poprzek, poza tym nóżki wkładała między szczebelki. Potem łózeczko przez przypadek zostało połamane i nie wiem czy opłaca sie kupować nowe, czy raczej już lóżko. A oto postępy lub ich brak: JeSli chodzi o ząbki to Dagmarka jeszcze ich nie ma. Nie raczkuje,ale za to koziołkuje. POza tym dokucznik jest strasznym niejadkiem czyli przeciwieństwo mamusi,smakuje jej tylko jabłko. Mówi tylko od czasu do czasu bua,dziś powiedziała papa i dużo piszczy. zieloneszkiełko obejrzałam filmik,ale energiczny i uśmiechnięty ten Twój bobasek. Chciałabym pokazać Wam zdjęcia,ale się jakoś boję sie umieszczać je w necie. Zmykam,bo dokucznik się budzi 🌼 dla Was Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiarz duzo zdrówka, ale Wam fajnie,już dzieci Wam raczkują, czy można tego nauczyć? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 niestety przerwy w czytaniu poteguja braki...a ja nie daje rady tego nadrabiac... Nasza Natalka walczy z wybijajacym sie 2 zabkiem...Teraz jej celem jest podniesc sie z pozycji raczkujacej...do pionu . i pomalutku jej to wychodzi jednak w dalszym ciagu miekkie ladowanie na pampersie...Wiktoria dzielnie mi pomaga...a najzabawniej wyglada kiedy probuje \"przeniesc\" natalke troche dalej...chwyta ja pod paszki i ciagnie ... mówie wam jak to smiesznie wygląda :) Co do pomarańczy raz na zawsze wyjaśnić to trzeba... PATRZ ALE NIE DOTYKAJ...DOTYKAJ ALE NIE SMAKUJ...SMAKUJ ALE NIE POŁYKAJ...tego tematu!!! I fajnie ,że ktoś z zewnątrz może sie wypowiedzieć o nas jakie jestesmy i czy te które oeszły były dobre czy złe... Moze wam sie to nie spodoba co teraz napisze ale takie głupie gadanie pomarańczy typu : jak była tu Nata to fajnie się Was czytało...(itp.)jest do d***...ludzie to że Natka założyła topic nie znaczy że jak jej nie ma to mamy rezygnowc z czegos co trwa juz tyle czasu i jest poniekąd naszą historią...Nie ona pierwsza i nie ona ostatnia odeszła...taka kolej losu... Jakby nie patrzeć to każda z Was pomarańcze zostawia tu ślad po sobie...nie zawsze dobry , miły i sympatyczny...ale to jest publiczne forum i każdy ma tu prawo wypowiedzi.Czy sie komus to podoba czy nie... I jeszcze jedno za często mnie tu nie ma ale staram się nadrabiac zaległości...Fajnie by było jednak -kiedy jakaś pomarańcza będzie miała \"ale\" do mnie...to niech nie chowa sie za nickiem i tak juz znienawidzonych pomaranczy...tylko zawsze mozna inaczej rozwiazac ten spor...np. pod nickiem czarnym... POZDRAWIAM WSZYSTKIE LIPCÓWECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam do WAS poczytać .... i czytam ,zę .....ktoś oskarża zieloneszkiełko 🌻 Swinia jesteś wiesz ? w Zyciu bym ci nie uwierzyła :D i jestem pewna ,że dziewczyny tez oleją Twoją wypowiedz ! Nie masz odwagi napisać pod swoim stałym nickiem aoskarżasz o podszywanie ? :classic_cool: Nie jesteś w ogóle wiarygodna ! W ogóle !!!! :D czego Jej zazdroscisz ? ze kopiesz pod Nią dołki ? :O śmieszna jesteś dla mnie ..... Ineska - Say it Right jest THE BEST !!!! :) polecam Ci całą płytkę Nelly Furtado - ma lasencja kawał głosu .... pierwsza piosenka z płyty tez jest zajefajna ....oprócz kawałków wcześniej promowanych ;) to moja idolka:) uwielbiam Jej posłuchać i na Nią popatrzeć(lewa nie jestem:P) ale dziewczyna jest śliczna :) Aga słyszałam ,ze masz coś na skrzynce :);)😘 Basiasz - gratuluję raczkującego Damianka🌻 😘 dla wszystkich lipcóweczek 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy się podszyłam? Wtedy kiedy byłam na uczelni? Wtedy, gdy spałam? Hm? Która wypowiedź jest moja? Sądzę, że dziewczyny na tym forum znają mnie na tyle, że oleją Twoją wypowiedź. Ja nie zamierzam się tłumaczyć, bo ponoć tylko winni to robią a ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie sądzę, żebyś miała dostęp do IP. Mój szwagier jest webmasterem i kiedyś pokazałam mu to forum, żeby ocenił czy można IP zobaczyć. I stwierdził, że nie można. No chyba, że jesteś moderatorem... Nie chcę mi się denerwować na Ciebie. Czy Twój atak ma być odpowiedzią na to co napisałam o pomarańczy kilka dni temu? Że domyślam się kto to? Czujesz się zagrożona? Co do lipcówek - mogę przysiąc na wszystkie świętości(w tym na moje dziecko)że piszę tylko na czarno na naszym forum. NIe licząc początku, gdy do Was doszłam i byłam pomarańczowa przed zaczernieniem. Owszem, zadaję czasem jakieś pytanie na pomarańczowo, ale to wtedy gdy jest ono wstydliwe, albo nie chcę, by ktoś jakiś konkretny problem wiązał z moim dzieckiem. Acha 🌻 dzięki za wsparcie Kurcze, jak mi przykro... Idę na zajęcia jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zieloneszkiełko Super ze zakonczyliscie poszukiwanie mieszkania:) a gdzie teraz będziecie mieszkać?tzn. w której części Krakowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloneszkiełko Nie żartuj, że się przejęłaś? No coś Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkiełko Nie wiem czy Cię pocieszę, bo udzielam się od niedawna, ale na Twoim miejscu olałabym wypowiedzi jakiegoś anonima. Nie psuj sobie nerwów, bo tylko dziecku tym zaszkodzisz. Na pewno nie lubi jak mamusia jest smutna. Trzymaj się i gratuluję miaszkanka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dzisiaj czasu, tylko poczytałam. Zielone Szkiełko daj spokój, nie czytaj pomarańczowych wpisów. Znamy cie tak długo, że nigdy w to nie uwierzymy, że się podszywasz. Niby po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do podszywania....to robia to tylko zawstne pomarańcze... OLAĆ JE ciepłym moczem ;) gratuluje mieszkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Ja pisze z pracy. Mam wolną chilkę i poczytałam sobie co piszecie. I znowu te pomarańcze.... Chcą tym razem wrobić kogoś. Myślę ze gdyby to był moderator to nie byłby pomarańczowy. A pozatym nie wierze w te oszczerstwa. Kto jak kto ale Zieloneszkiełko? :P *****Ineska Piosenka NElly jest świetna. Często leci w radio i wpadła mi w ucho. A tak wogule to lubie jej piosenki. Mają coś w sobie i ten jej niepowtarzalny głos. *****Anettee My trochę uczyliśmy DAmiana. W ciągu tygodnia nauczył sie raczkować. Sadzaliśmy go jak najcześciej na podłodze. I pomagalismy mu raczkować. Popychaliśmy nóżki za niego az sam załapał. Z raćzkami od poczatku nie było problemu. Rączki szły a tyłek z nogami zostawał na miejscu :D Aż powoli z każdym dniem robił postępy. Nie lubił jak sie przed nim kładło zabawki, więc kładliśmy telefon lub pilot od TV. Ale każde dziecko ma swoje tempo. Jednym wychodzi to wcześniej innym później. Ale myślę ze trzeba jak najczęsciej sadzać dziecko na podłodze, gdzie ma duże możliwości. ****Zieloneszkiełko JA podobało sie mieszkanie? Ile pokoi, jaki stan? Dużo musicie płacić? I nie przejmu sie gadaniem pomarańczowych. Nikt z nas nie ma do nich zaufania. POzdrwaiam i uciekam dalej pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou :) tuz przed wyjściem z pracy, postanowiłam jeszcze zajrzeć do Was i zaras smykam do mojego Gigusia (czyt.Krzysia) ;) Nie wiem czy wam wspominałam, że dostałam kilka dni temu @ (i jak zawsze przed ciążą miałam okres 4 dni, tak teraz już trwa tydzień :( ). A poza tym zamówiłam wczoraj wózek GRACO MOSAIC kolor EARTH MOTHER (brązowo-beżowy). Nie mogę się doczekać kiedy go dostane. Mam nadzieje, ze jeszcze w najblizszy weekend wyjedziemy nową bryką z Krzysiem na spacer :p Wczorja na noc dałam Krzysiowi czopek przeciwbólowy, homeopatyczny o nazwie zaczynającej się na literę V... W końcu Krzyś spokojnie przespał, nie rzucał się na śnie, nie marudził. Przespał cała noc, jedynie 2 razy obudził się na mleczko ;) >>>Ineska ja też uwielbiam piosenki Nelly F., a Say It Right jest świetna ;) >>>> a_cha fajnie, ze nasz czytasz, pisz częsciej ;) Odwiedziłam Wasz na blog, jakie >>>>zieloneszkiełko dopiero teraz obejrzałam filmik z udziałem Mikołaja. Widać, że spodobała mu się lodówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!!! Zieloeszkielko najlepiej wszystko ignorowac co pisza pomaranczki !!! No wlasnie jak bedziesz widziala mieszkanie to pochwal sie jakie jest??? Ale ten czas leci juz marzec normalnie ucieka mi tydzien za tygodniem... Edytko ostatnio malo piszesz ???????? Inesko fajna ta piosenka najpierw nie wiedzialam co to ale poszukalam i posluchalam jest fajna juz ja slyszalam kilka razy... Musze znowu powywolywac zdjecia bo tyle sie tego nazbieralo ja kupuje zawsze usluge na alegro z foto kolor i jestem zadowolona... Narazie uciekam ...konczyc obiad bo juz wszyscy chodza glodni dzisiaj piersi z kurczaka w ziolach z frytkami i sosem czosnkowym wszyscy to uwielbiaja wiec i wszyscy czekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek Naty bedzie niewidomy ????pomaranczo czy ja Cie dobrze zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież Natki niekt nie obgaduje :O a pytania typu \"co z nata\" ??? to troska ! Kalla 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌼 Acha-a co mialabym miec na poczcie?:P powiedz mi,proszę..... No wlasnie,czy ktos ma numer tel.do naty?Chce do niej zadzwonic a gdzies mi sie zapodzial do niej numer:( zieloneszkielko masz moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska jestem jestem glownie noca to was juz nie ma i dlatego nie pisze. zieloneszkielko nie przejmuj sie pozdrawiam obiecuje i wpadne pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×