Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

*****Anette A na co Dagmarka jest chora? Od dawna ma te wymioty? Zdarzały sie wcześniej? Już przwinełam Damiana. Zastal peiluchę, siebie, body, zaczął fikać na przewijaku i uwalił całe placey, pięty, mnie, przewijak :D Ale było śmiechu..... :-) A użwywacie jeszcze przewijaków? Ja chyba go odstawię bo mały tarza sie, robi mostki itp. Boję sie że któregoś dnia mi spadnie z przewijaka, który stoi na łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Kamilla80 Masz rację z tym nocnikiem. Ja zamierzałam to robic za miesiąc a tu dzis w gazecie przeczytałam ze dziecko należy zacząć sadzać około 18 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****zieloneszkiełko Dzisiaj 1 raz weszłam na twego bloga. Mikołajek jest boski. A jak sie fajnie bawi. A jak mówi \"tata\". Mój mąż był zachwycony miomo iż uwaza ze takie pisanie forum to totalna beznadzieja, o blogu nie wspomnę. Ale filmiki są śiwtne. To bedzie ruchliwe dziecko. Na zdjeciach Mikołaj jest podobny do Damiana - zresztą oboje to wcześniej stwierdziłyśmy ale na filmikach widac różnice. Uciekam bawić sie z moimi facetami. Damian gryzie. JA mam na ramionach siniaki. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwszy raz na takim topiku. Moj synus urodzil sie 27 lipca wlasnie dzisiaj konczy 7 miesiecy , ma juz 4 zabki i jest bardzo pogodnym dzieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antos2006 witaj i dopisz sie do tabelki. dziewczyny dzis na basenie bylo nurkowanie zuza dzielna nic a nic nie plakala a za tydzien na 100% zdjecia:) rzeczko a jak wojtus na basenie? zieloneszkielko gratuluje pracy i ciekawych doswiadczen jaaga a to pech:( kamila 80 chyba sie nie obrazilas zuzka opieprz tesciowke ...na zapas :) w koncu wszystko co sie tyczy zuzki musi konsultowac z toba!!!! a tak wogole to ciesze sie ze sie rozpisalysmy puk puk odpukac magda125 a czy jest jakas fajna posciel mniej wiecej taka jaka wczoraj pokazywalam ale z powloczka na podusie i kolderke,i jezeli poprosilabym cie o fotelik i ta posciel to oplata za przesylke bedzie jedna i jaka? buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Antos2006 Witaj. Skopiuj tabeleczkę, i wstaw w treści twojej wypowiedzi. Napisz coś wiecej o sobie i Antosiu! Skąd jesteś? Jak poród? Jak sobie radzisz? Czy to pierwsze dziecko? Ile masz lat? Widziałaś nasz stary topik, czy dopiero nas znalazłaś? Fajnie ze nasze grono sie powiększa. A faktycznie jakoś teraz częściej piszemy. Ja jak narazie też mam czas. Ale jutro znowu do pracy... i nie wiem jak to będzie. Na dzisiaj spadam. Idę zaraz oglądać tasiemca na TVP2. Buziole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! >>>kamilla 80 jak ja Ci zazdroszcze, że Twój Ali tak ładnie je. Mój Krzyś zrobił sie takim niejadkiem, że szok. Martwię sie, że mi schudnie, chyba ten brak apetytu to przez zęby (bo ogólnie to jest zdrowy). W nocy przez sen \"rzuca\" sie na łóżeczku i marudzi, a i czasem popłakuje. Maści na dziąsła nic nie pomagają :( Jutro kupie czopek przeciwbólowy (homeopatyczny) może coś pomoże. >>>Anettee mam nadzieje, że już z Dagmarką wszystko w porządku. NOCNIK Uważam, że jeszcze jest czas, żebym Krzysia dawała siadać na nocnik. Nie chce, żeby sie szybko zraził do niego. POSTĘPY Krzyś w tym miesiącu zaskakuje nas swoimi osiągnięciami ;): - raczkuje, potrafi w szybkim tempie przemieścić sie do wypatrzonego przedmiotu, - sam siada, - siedzi na kolankach (czyli klęczy) nie trzymając sie niczego, - trzymając sie łóżeczka próbuje stawać na nóżkach (jak narazie na paluszkach), - reaguje na piosenkę \"tosi, tosi, łapci....\", wówczas próbuje łączyć razem rączki i odrywać - tak jakby klaskał Dziewczyny nie wiecie gdzie są czerwcówki???? Z twgo co wiem to ich topik też zniknął. Jeśli któraś zna link, gdzie są czerwcówki to poprosze :) (lubię ich czytać :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Antoś2006 Moze załóż swemu bobaskowi stronkę na bobasach. Pokaż nam siebie i swego skarba. ❤️ Dobrej nocki. Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Basiasz postaram sie też częściej bywać na forum o ile mi tylko czas dopisze, a żeby nam topik nie obumarł ;) Ja też idę na M Dżi M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zastanawialam sie gdzie sa czerwcowki? MAm klopoty z inernetem bo mam remont w biurze i musze jechac na bezprzewodowym, i ciagle mi przerywa straszne ale musze to przetrwac... NA sobote umowilam sie do fryzjera w nowym salonie trendy chce sie ladnie obciac i pofarbowac zobaczymy co mi wymysla..juz nie moge sie doczekac... Nic narazie zmykam... A kupilam jeszcze dzisiaj łyzwy dla mnie meza i corki bo juz wkurzalo mnie te ciagle kolejki w wypozyczalni teraz sa przeceny wiec mozna korzystnie kupic... Edytko widze ze jestes zdecydowana na kubusie ja ciagle jeszcze nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnusia77
:)🖐️ ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zębolka:) Wystukaliśmy łyżeczką a poza tym jest już ładna biała kreseczka na dziąsełku. Antos- jak chcesz to ja Cię wpiszę, tylko napisz mi swoje dane. Idę pod prysznic, jutro kolejny dzień poszukiwań mieszkania, już mnie to wszystko męczy. Najgorsze jest to, że ostatnio taka suuuper oferta uciekła nam sprzed nosa:( Idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja! Spać nie mogę, więc piszę. Strzeliłam nową notkę na blogu, więc zapraszam. Wrzucam też link do filmiku: http://video.google.pl/videoplay?docid=2249000858133295975 On jest sprzed jakiegoś czasu - teraz Mikołaj porusza się już troszkę sprawniej:) Inesko - czemu boli Cię głowa? Mam nadzieję, że to nie jakaś choroba. Magda 125 - rozwaliłaś mnie tym brakiem nocniczka:) Mój Mikołaj też tak robi - budzi się ok 7 i bawi sam do ok 8:30. Na brak snu nie narzekam:) Anette - jak z Dagmarką? Kalla - Mikołaj też się rzuca przez sen, też pewnie przez ząbki. Basiasz - dzięki za komplementy:) Buziaki dla Damianka:):* Kamilla - Mam nadzieję, że nie masz mi za złe tego, co napisałam Ci kilka stron wcześniej. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko ale mikolaj zwinny moja to maly nygusek :)tylko ciekawe po kim:P jak on ladnie raczkuje i przekreca sie na boczki zreszta nie dziwie sie bo jak kazdy facet ma ciagoty do lodowki :) inesko no tak czas leci ja za rok koncze 3 dychy😭 mamuska na meble sie zdecydowalam te z brd ale na kolor nadal nie a dodatki to w juz sama niewiem.boze jak jestem niezdecydowana.... mam nadzieje ze jakos po ludzku cie obetna bo jak to salon trendy to moze zrobia fryzurke trendy:) milego dnia zycze dzis bede miec hustawke narzazie pozyczona bo niewiem czy mojej malej sie spodoba choc po cichu licze na to bo moze bardziej i wiecej zainteresuje sie soba.juz myslalam ze ta towarzyskiosc jej minela a tu prosze jak jestem w zasiegu wzroku to ok ale jak juz znikam to zaraz krzyk:) karo a majeczce minelo czy tez nie???? tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ale u nas paskudna pogoda dzisiaj brrr... Maly spi wiec mam troszeczke czasu... Edytko zobaczymy jeszcze nie wiem jak sie obciac??? Zieloneszkelko super masz ten blok i maly bardzo ruchliwy no i gadatliwy i widze ze smakuja mu rzeczy ktore nie sa zabawkami ... Dawid narazie chodzi jak raczek do tylu bardziej pelza niz chodzi jedynie co musielismy zrobic to obnizyc juz lozeczko bo maly wstawal i sie wychylala... Narazie uciekam troche posprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie, u mnie znowu kolejny dzien w pracy. Jestem juz trochę zmęczona tym tempem życia. Ostatnio mam jakieś dziwne zawroty głowy, mam nadzieje, że to ze zmęczenia. Niestety ręce też mi dokuczaja cały czas. Maja niunia jest przesłodka, tak jak i wasze dzieci, niestety nie ma ząbków. Dopiero zabiera się za raczkowanie, ale to nic jest przecież jedną z najmłodszych na topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Przepraszam,ale nie mialam kiedy przeczytac wszystkich wypowiedzi. moj dokucznik ciagle chce byc na raczkach. Juz nie wymiotuje,wczoraj ze 20 razy ja przebieralam,teraz czuje sie dobrze. Oczywiscie bylam w przychodni i to byla strata czasu,bo lekarz nie wiedzial co jej dolega,powiedzial ze to pewnie jakis wirus. Na szczescie juz wszystko ok. Teraz placze bo nie lubi sama sie bawic,wiec zmykam Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko nasz strary topik jak zerszta i wiele innych zostal skasowany😭 jaaga ty sie kobieto nie przemeczaj dbaj o siebie bo na d.... dostaniesz:) moja zuzka tez nie raczkuje tylko dupcie do gory unosi jak lezy na brzuszku ale przeciez nie wszystkie dzieci raczkuja> ide jesc sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta to ty dostaniesz, matka - karmiąca do 10 bez śniadania :D Anette nie martw się, będzie dobrze. To na pewno ta \"grypa jelitowa\" ona dośc szybko mija, jest niebezpieczna jeśli istnieje prawdopodobieństwo odwodnienia, ale jeśli już jest lepiej, to na pewno bedzie dobrze. Iskierka gdzie ty się podziewasz, cegły nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Anette Super ze juz lepiej z córcią, ale kurcze takie wymioty i żeby nie wiedzieli co... Edytko Mai przechodzi towarzyskość jak śpi, czyli teraz i tylko teraz mam czas na śniadanko, makijaż kompa i inne. Tak to niestety muszę jej towarzyszyć, nie muszę jej nosić ale być blisko. Zazdroszczę wam dziewczynki że wasze dzieci się same bawią półtorej godziny a wy śpicie(zieloneszkiełko, Magda125):) Jaaga Moja tez jeszcze nie raczkuje, mało tego nie przekreca sie zbytnio z pleckow na brzuszek, jak jej przypomne ze tak mozna to daje rade, ale sama nie. Zreszta ona juz wcale nie lezy na plecach, chyba że ją przewijam albo śpi, tak to ciągle siedzi i kombinuje jak ruszyć do przodu. Podnosi pupkę i ląduje na brzuchu:) A no i jeszcze któraś pytała o przewijak, ja jeszcze używam, ale muszę go ściągać jak mała jest w łóżeczku bo na leżąco obijała sobie nóżki o niego a jak siedzi to boję się że fiknie na niego. Opuściłyście już łóżeczka niżej?? Bo Majka już kombinuje, łapie za barierkę i klęczy i wychyla się poza łóżeczko więc muszę już chyba opuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANTOS2006 Witaj i czekamy na wiadomości o Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Męża mam w domu, a dzisiaj na dodatek malowanie kuchni. Bartosz śpi, ale pewnie za chwilę się obudzi. Właśnie dodaję nowe fotki na bobasach. Jak znajdę chwilę, to musze nadrobić zaległości w czytaniu. Kupiliśmy synusiowi spacerówkę (z przypadku) :) Kupiliśmy wcześniej kojec, ale Bartosz strasznie w nim płakał i nie chciał wogóle siedzieć, no i zwróciliśmy do sklepu i wymieniliśmy na spacerówkę (oczywiście za dopłatą). Spacerówka leciutka i skrętna. Już wypróbowaliśmy. Ale dopiero jak przyjechała do domu, to zobaczyłam w niej kilka ważnych minusów. Brakuje mi w niej kilka rzeczy. Zadowolona jestem z tego, że to tak zwana parasolka i składa się w parsolkę i tym samym zajmuje mało miejsca. Fakt faktem, że jeszcze będę używała spacerówki z wózka wielofunkcyjnego, ale na wszelkie wyjady posłuży nam ta nowa. Jaaga faktycznie teraz myślimy tylko o bloczkach betonowych, zbrojeniach, energetyce i tylko się zastanawiamy skąd my tyle kasy weżmiemy. :D Bartuś ma już kilka rzeczy na budowę. Jak na początek to Boba Budowniczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka a czy stan rodziny nadal 2+1,czy po wizycie meza sie zmienil:) jaaga obiecuje poprawe,tylko nie bij:) anettee a moze rzeczywiscie to 3-dniowka? buziak dla malej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×