Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Aginka -to swieta racja,co piszesz.Duzo nas laczy oj duuuuuuzo!! szkoda ze niektorym to ludziom przeszkadza. Ciekawe jaki mają w tym cel.Byc moze chcą sie dowartosciować :D Ja juz wczesniej proponowalam odejscie na inne forum. Dziewczyny stwierdzily ze im tu lepiej. Ja sie przyznaje ze coraz czesciej mysle o odejsciu z tego forum. Nie będzie nitk moją osobą szastal. Na innych forach jest to nie dopomyslenia. Mamo Olafka-dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewczyny ... mocno i razem ... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda slow.....nie komenuje tego .... mam tylko nadzieje ze to nieprawda o naty synku. a ,swoja droga to skad pomaranczowe maja takie wiadomosci? zieloneszkielko gratuluje mieszkanka jaaga gdzie jestes? mamuska a jak dieta?bo wciaz o imprezkach piszesz to wnioskuje ze nie za bardzo:) zuzka dostala dzis zoltko i z tego co pamietam narazie podawac co dwa dni? a ktoras kiedys wspomniala o burakach i nie pamietam czy juz dajecie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, tylko jak to czytam to mi się i pisać odechciewa. Zmartwiłam się Natą, bo coś w tym jest, ostatnio sama pisała u nas,że łuki ma chore dziecko :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi głupoty wyszły. 😭. Lepiej juz pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis dzien.... ze hoho :P W tym całym mętliku nie wiem o co chodzi :-) pogubiłam sie bo nie byłam dzis na bieżąco. Myśle ze niektóre pomarańcze chcą nas wypłoszyć i zniszczyć to forum. To ich cel. A ze my reagujemy na zaczepki to ktoś ma pole do popisu. Nie zaglądam na inne topiki bo nie mam czasu... ale jeśli tam coś sie tez podobnego dzieje, ale piszecie ze nie aż tak wiec może dajemy sie podpuszczac. Fakt to wprowadza nerwową sytuację i niecheć. Ale nie trzeba tak sie poddawać szybko. Tyle mam do powiedzenia na dzisiaj. Aha, pomarancza napisała ze wiem kim ona jest. Że mogłabym podejrzewać. Więc mówię, ze jakoś nikt nie przychodzi mi do głowy. Nie wiem czemu akurat ja miałabym to wiedziec. Dałaś mi do myślenia. Ale dzis jestem padnieta i nie mam ochoty na zagdaki. Więc jestes nadal anonimowa. I nie rozumiem czemu piszesz ze źle wyrażamy sie o Nacie?! Czy któraś coś źle o niej pisała? Ona zawsze jest jedną z nas. Założyła ten topik. Ja ją lubię. I mam nadzije ze to co dzieje sie z Łukaszkiem nie jest prawdą! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie,ale nie miałam czasu pisac i dzisiaj miała spore zaległości i znowu schizy jakieś boże..... Alanek wczoraj mi sie zerzy...,biedny pierwszy raz,ale tak z niego leciało ze szok,najadł sie za duzo ale zaraz po wszystkim śmiał sie .Wczoraj dałam mu kaszki manny do zupki i wcinał ze smakiem,nie ma rzeczy jakich Alanek nie lubi ,lubi wszycho.Dzisiaj kupiłam chrupaczki Bobovity i mu dałam ale sie zajadał. Edytko ja daję juz buraczki,dawaj śmiało nic sie nie dzieje. Basiasz dziękuję za pamięc. taaadaaam Alanek dzisiaj zaczął raczkowac,w koncu biedny cwiczył zajadle całe dnie unosząc pupkę do góry ,nawet jak w nocy sie budził to na brzusio i chciał raczkowac a tu dzisiaj taka niespodzianka. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280........... mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kamilla80 Buziole dla Alanka. A widzisz udało sie. Trochę siły i wytrwałości i poszedł :D Fajnie. Chociaz nie każde dziecko umie raczkować. Mój Damian już od 3 nocy wstaje tylko raz. Usyna około 20:00 i budzi się około 4:00 - zje ze 180 ml i dalej śpi do 7:00. A jak sie budzi o tej 4:00 to i tak je przez sen, zje i znowu spi. więc trochę go poprzytulam na wpół siedząco aby mleczko zleciało /ma refluks/ i kładę do łóżeczka. Mam nadzije ze jak narazie juz tak zostanie. Ja wypoczęta jestem. Dobra dobra rozpisałam sie a spanie wali i łózko obok pachnie mężem :P do juterka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila80 nareszcie sie pojawilas fajnie ze alanek zaczal raczkowac moja zuzka jeszcze tego nie robi i jestem bardzo ciekawa czy zacznie?maz ani ja nie raczkowalismy ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?chyba nie. dzieki za odpowiedz a napisz mi jeszcze tego buraczka podajesz samego czy dodajesz do jedzonak? basiasz 🖐️ zdradz tajemnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko ja gotuję w zupce tak samo jak inne warzywa,daję ze 2 marchewki,ziemniaczka,kawałki selera i pietruchy,cwiartkę buraczka,troszkę pora,czasem brokuły,dynię ze słoiczka.Mam duży zapas słoiczków i czasem jak gotuję sama zupkę to dodaję słoiczek. Raczkowaniem sie nie przejmuj,nie wszystkie bobaski raczkują,ja tez nie raczkowałam i chyba nie ma reguły.Widac ze Zuzka rozwija sie prawidłowo więc nie ma sie czym martwic. Cholera znowu ta bezsennośc juz nie mam siły ,zaczęłam pic melisę z dwóch torebek i nic,wogóle ma złe samopoczucie,może przesilenie wiosenne bo u mnie robi sie juz ciepło z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kamila brawo dla Alanka:) Znów te pomarańczki... Ja miałam wczoraj taki humor, że jakbym tu była jak wypisywały te głupoty, na pewno dałabym się sprowokować. Znów dostałam @ i normalnie jestem jednym kłębkiem nerwów, przez hormony oczywiście:P Tylko przestałam karmić w ciągu dnia, a ta wykorzystała sytuację żeby się zjawić i teraz jak w zegarku co 28 dni:( A było tak miło jak jej nie było:) U nas dziś tak pięknie wiosną pachnie, aż się chce wyjść ale muszę siedzieć w domu bo Majka jeszcze bierze antybiotyk więc nie będę ryzykować. Ale bardzo się cieszę że wiosna coraz bliżej:) Zieloneszkiełko To mieszkanko póki co masz blisko nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja na chwilkę, bo zaraz do biblioteki śmigam. Nie wypowiadam się na tamat pomarańczek, nie chcę sobie psuć nastroju. Karo - odebrałam to jako propozycję wspólnego spaceru:) Zapraszam do siebie na kawę, jak tylko się urządzimy. Odnośnie opiekunki to mogę Ci kogoś poszukać. Pisałam wcześniej o tym, że będę prowadzić jakieś kursy - to będzie kurs dla bezrobotnych kobiet na opiekunkę do dziecka. Jak tylko ruszymy a Ty będziesz jeszcze potrzebować opieki do Mai to mogę się za kimś rozejrzeć dla Ciebie. Kamilla - Bezsenność? A może szklankę ciepłego mleka z miodem przed snem? A te chrupaczki to od którego miesiąca są? Też się zastanawiam, czt dać. Basiasz - mój Mikołaj już dawno w nocy się nie budzi. Conajmniej od świąt. Aginka - dzięki za wsparcie mamo olafka, jaga, edytka 🌻 A gdzie jest KAola? Uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloneszkiełko A kiedy się tam przeprowadzacie? Bo my się przeprowadzamy ok. czerwca już do naszego nowego mieszkanka, które mają nam oddać pod koniec marca:) Na razie dziękuję za propozycję pomocy w szukaniu opiekunki, niewykluczone że z niej skorzystam właśnie jak się przeprowadzimy, bo wtedy będę musiała znaleźć kogoś bliżej tamtej okolicy (Kraków Płaszów i tamte rejony). Na razie mam panią, dziś była u nas na rozmowie, fajna, taka gruuuba ciepła kobietka po 40:) zobaczymy jak to będzie. Na razie mój powrót do pracy się przeciąga bo jeszcze nie otworzył mój szef tego gabinetu...Pozostaje mi czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, co dziewczyny zaglądam tu czasem jeszcze ... przez sentyment bo zawcze was czytałam niestety jest coraz gorzej - to doprawdy bez sensu ... ja zostaję na lipcówkach Tik Takowych - doprawdy polecam jeśli któraś ma ochotę i dosyc pomarańczowych. szkoda, że nie podoba się wam tam ... :-o buziaczki dla was 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja klikam z pracy. Mało czytania u was/nas! :-( Nie macie czasu, czy ochoty? ****kaola74 szkoda ze nie piszesz z nami, zapraszamy...w końcu to ty załozyłaś topik klon :D *****KAro Mam nadzieję ze będziesz zadowolona z tej PAni. TAk wioną pachnie i już sie jej wyczekuje. Musze kupić Damianowi kurteczkę. Macie jakies uwagi co do kupna kurtki! To moje pierwsze dziecko i nigdy nie dokonywałam takiego zakupu. Na co mam zwracać uwagę oprócz rozmiaru, kaptura, odbrego zamka? *****co do buraczków ja dodaję do zupki, gotuje i miksuję, DAmian bardzo lubi buraczkowoą, gorzej poodpierac ubranka jak niechcący machnie ręką :P *****Magda125 Co nowego u Twojej przebojowej córeczki? *****Iskierko Żyjesz, czy mąż cie zamknął :P :-) ????? *****edyta28 Nie wiem, nie myślałam. *****Jagga ******Aginka ******Ineska *******mama olafka Co u was nowego? Pozdrawiam wpadnę później. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie podziała sie Antos2006? Wystraszyłaś sie pomarańczy? Napisz coś o sobie. dobra uciekam juz ...... przerwa minęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 🌻 basiasz 🌻 czasem zaglądne - mam nadzieję, że sytuacja się oczyści ... a na TIK TAKU jest naprawdę fajnie - jak na mój gust oczywiście i jeśli komuś przeszkadzają zdjęcia zawsze można je wyłączyć - jest taka opcja i edytować posta można - jak się byków narobi lub żeby myśl dokończyć, a poza tym wiele innych fajnych tematów. Oczywiście trzeba się przyzwyczaić - ale tak jest ze wszystkim i nie można powiedzieć, że się czegoś nie lubi jeśli się nie spróbowało :) to tak jak z jedzeniem :) lub facetami :D 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam was wszystkie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny za chwile znowu bedzie mlyn z topikami i znowu beda niesmaki. ja zdania nie zmienie i zostaje tu i apeluje w koncu o stanowczosc bo same sie wykonczymy kamila80 dziekuje 🌻 dzis zmarl moj ojczym.nie bylam z nim w najlepszej komitywie ale zawzze zal czlowieka .mial 58 lat.zal mi mojego brata bo to byl jego biologiczny ojciec a krzys ma dopiero 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda125 przeciez nikt nie proponuje przeniesienia :D. ja juz skonczylam hi hi hi Edytko wspolczuje,wiem cos o tym.Moj sp Tato zmarl w wieku 59 lat i zycie jest niesprawiedliwe,niestety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280........... mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........ok.9kg....84cm Witajcie... ale gwarno...cóz może prościej bedzie jak poprostu te co chca zrezygnuja z topika a te co chca zostać-zostaną.A nie później sprzeczanie sie gdzie i komu jest lepiej. To indywidualny wybór każdej z nas.Jak jedna z drugą przejda na inne forum-to nie beda wytykane palcami że poszły a były z nami tyle czasu.Nie ma sensu ciagnąć w kóło tego samego wątku.Każda zrobi jak zechce.Ja tylko muważam ,że jak któś pójdzie na inne forum to też powinien uszanować to że niektóre z nas chcą zostać tu do końca... Co do wiadomości pomarańczy o tym ,że ktos sie podszywa-jest to tylko możliwe gdy jest sie moderatorem...IP nie da rady sprawdzić postronna osoba z zewnątrz... zastanówcie sie więc czy sene jest wypisywać brednie... A teraz z innej beczki...Drogie lipcóweczki-o mnie to chyba juz zapomniałyście :( nikt o mnie nie pyta nikt nie wspomina-nic tylko usiaść i płakac... ;) A i co gorsze nawet pomarańcze nie niosa mnie na jezykach... ;) :) POZDRAWIAM WAS 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co ten szum kobiety??? przeciez Koala tylko napisala co mysli, w jej wypowiedzi nie ma slowa o namawianiu, a ja jej tylko przyznalam rację,wiec nie wiem po co drazycie ten temat :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Ineska 🌻 nikt nie robi szumu...tylko przestańcie w kółko mówić o tym samym...i mniej nerwów, bo złość urodzie szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda125 ty sniadanie a ja kolacje!!to sie nazywa rozbieznosc czasowa:) nie zylam z moim ojczymem w dobrej komitywie bo wiem ze to przez niego moi rodzice sie rozeszli.zreszta on ani mnie ani mojej siosrty nie szanowal i na dobra sprawe nigdy nie uznal jako swoje dzieci.dla niego liczyl sie tylko jego syn a moj przyrodni brat.ale jestem katoliczka i mu wybaczylam nie mozna cale zycie zyc nienawiscia bo nienawisc zzera czlowieka>niech mu ziemia lekka bedzia.amen. magda czasami jak czytam twoje posty to zastanawiam sie czy z zuzia jest wszystko w porzadku i mecze tego mojego biednego doktorka,bo ania tak szybko sie rozwija:) mala hpw jak natalia? pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda wiem ,wiem ale rozumiesz wchodze na kafee u tu :ten-ta raczkuje,ten-ta sie wspina wiec od razu sobie mysle a moja zuzia nie czemu?od wszystkich slysze ze dzieci sa rozne i kazde rozwija sie w swoi tempie ale ja juz taka jestem, najlepiej to nie wchodzic na kafeee ale tego nie potrawie:) mamuska a ty gdzie lajzujesz?????:P dzis na tvn shrek2 o 20,15:) myslicie juz o swietach?ja pochwale sie ze wyjezdzamy puk puk do swinoujscia na 5 dni.mam nadzieje ze tym razem nic nie nawali bo kasa juz wplacona. a tak wogole to za pare dni nasze coreczki beda mialy swoj dzien- dzien kobiet!!!!! no i zastanawiam sie czy imieninki zuzi obchodzic w maju czy sierpniu?blachy problem ale skoro urodzinki bedzie miec latem to moze imieniki obchodzilaby bedac w szkole ja na przyklad bardzo lubilam nosic cukiery do szkoly. haha ,ale w przyszlosc wybiegam:) a i jeszcze jedno gdzies wyczytalam ze do przedszkola to najlepiej zapisywac dziecko po urodzeniu bo potem moze nie byc miejsc.paranoja jakas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×